Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Okostelefon beállítása fórum

Okostelefon beállítása (beszélgetős fórum)


2015. dec. 16. 11:52

Lehet, hogy be van állítva olyan, hogy a hívott félnek csak a csengetés menjen ki, de ne lehessen beszélgetést folytatni? Nekem nyomógombosom van, a barátomnak érintős - és nem tudom a hívásait felvenni (az övét egyedül!).


A másik probléma, hogy az üzeneteit sem tudom megnyitni, egy borítékon kívül semmi nem jelenik meg.


Létezik, hogy nem kompatibilis a készülékünk?


Bocs a hülye kérdésért, de totál nem vagyok képben ezzel az új típussal, így segíteni sem tudok neki.

10. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Bbulika)
2014. júl. 29. 15:34
Na, sikerült már? :-)
9. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Bbulika)
2014. júl. 28. 19:41

Egy barát/barátnő sem tud segíteni, akinek szintén ilyen telefonja van? Egy hónap alatt sem?


Egyébként hívás közben, amikor a 2-es gombot kellene megnyomnod, vedd el a füledtől, tarts megdöntve, amíg a képernyőn nem látod az ikonokat, pl. a hívás vége, hivás tartás, ilyesmi. Nekem LG-m van, a hívás vége egy elég nagy piros négyzet, mellette van egy ugyanakkora négyzet, benne számokkal.


Na, arra tapi és előjönnek a számok. Ennyi.

8. bbulika (válaszként erre: 4. - Szafaripók)
2014. júl. 27. 15:05
még mindig nem.
2014. jún. 16. 08:57
én fotos dolgokat töltöttem le tehát ilyen szerkesztő progik, ami szerintem tök jó photoartstudio meg a bokepic. zene letöltés szerintem simplemp3 és musicmaniac mindent megtalál szinte. én pl még szótárakat töltöttem le, ugye a viber, hát vannak elég jók menj fel a play aruházba és ott az igyenesek között nézz szét. remélem ez nem reklám volt.
2014. jún. 13. 21:43
Attól függ, milyen jellegűben gondolkozol? Gyakorlatilag mindenféle tevékenységhez van többféle applikáció...
2014. jún. 13. 21:41
Sziasztok. milyen aplikációkat érdemes ingyen letölteni a mobilra? te mit ajánlasz, zene stb köszi
2014. jún. 13. 20:56
sikerült beállítani?
2014. jún. 13. 15:46
Samsung galaxy
2014. jún. 13. 15:08

milyen telód van??


állítsd be, hogy a képernyőzár később aktiválódjon, és kész!

2014. jún. 13. 15:02
Segitsetek. miután már nem nyomogatós hanem ez a rühelt simogatós telefonom van megörülök. Mikor hivatalost hivok nincs gond de akkor már igen mikor azt irja nyonja meg a 2-st. nyomnám de elvan sütétülve elöjön simogatásra de a lakat nem oldódik. hogy tudom beállitani hogy a hivásokkor alul ne tünjön el a billenytyő sor. köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook