Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bejke név naptárba kerülése! fórum

Bejke név naptárba kerülése! (beszélgetős fórum)


14. pzuzu (válaszként erre: 1. - Bejke13)
2014. jún. 18. 22:08
Az én nevem sem szerepel a naptárban, pedig névnapom van, március 1.-én. A sok-sok év alatt már megszoktam, hogy nemigen szoktak felköszönteni...De engem nem is zavar :-)
2014. jún. 13. 21:38
Amikor kicsi voltam, az én nevem sem volt a naptárban. Akkor tartottuk, amikor a férfi párjának a névnapja van. Évekkel később bekerült, pont a nagymamám nevének a napjára, így az enyém maradt amit megszokott a család. Mostanra dupla névnapom van, az ismerősök a naptár szerint köszöntenek, a család a szokás szerint :) Végülis nem jártam rosszul ;)
2014. jún. 13. 21:03
A ritka nevek nem kerülnek be. Az kell hozzá, hogy bizonyos gyakoriságot elérjen az adott név. Addig marad az otthoni megoldás.
2014. jún. 13. 14:34
Nem méltatlankodtam csak egy kérdést tetem fel!Én szeretném a lányom nevét a naptárban látni és gondoltam hátha itt a forumon választ találok!
2014. jún. 13. 13:12

A problémafelvetést nem értem.

Bolti naptárakban csak a leggyakoribbak vannak feltüntetve, ezek alapján minden ritkább nevű méltatlankodhatna.

2014. jún. 13. 12:44
Mi a gond? Nem értem.
8. Szilke* (válaszként erre: 1. - Bejke13)
2014. jún. 13. 12:34
Ha most lanyom szuletett volna, szinten ezt a nevet kapta volna :)
2014. jún. 13. 11:42

Nekem tetszik ez a név, eddig még nem hallottam róla. Bár a hasonló hangzású Zselyke még jobban tetszik.


Te magad is készíthetnél naptárt, a számítógépek korszakában ez már nem olyan nagy ügy (naptárkészítő program is létezik), abba beleírhatsz minden családi keresztnevet és még családi képeket is tehetsz hozzá.

2014. jún. 13. 10:56
Sziasztok!Hivatalosan be jegyzet név Ősi Magyar nevek közt találtam béke békesség a jelentése!
5. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Bejke13)
2014. jún. 13. 10:30
Rendelj egyedi naptárat családi fotókkal, be lehet íratni a családi ünnepeket, gondolom plusz egy nevet is oda tudnak biggyesztni.
2014. jún. 13. 10:28

Ha hivatalos névnapja van, akkor mi a gond? Az, hogy konkrétan aznap nincs odaírva?

Nekem gyakorlatilag nincs is névnapom, mert karácsonykor van és senkinek nem szokott eszébe jutni... :'D

3. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Bejke13)
2014. jún. 13. 10:27
Hogy jutott eszedbe ez a név?
2014. jún. 13. 10:16
Beleírod.
2014. jún. 13. 10:05
Sziasztok!Kislányomat Bejkének hívják,mivel ez a név a naptárban nem szerepel nagyon szeretném ha az ö neve is bekerülne!De sajnos hiába kutakodok írok a hivatalos naptár készítőknek nem válaszol senki,hogy ezt miként tudnák megoldani!Pedig be jegyzet név Március 11én van névnap,tudnátok valami tanácsot adni?Sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook