Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bevált csípő és combgyakorlatok? fórum

Bevált csípő és combgyakorlatok? (beszélgetős fórum)


12. Naoya (válaszként erre: 11. - Bogyóka9999)
2014. jún. 16. 19:37
Huu, nagyon köszönöm a segítséget! :) Mindenképp kipróbálom!! ^^
2014. jún. 14. 11:39

Szia!


Combformálásra a legjobb ha guggolgatsz!Tapasztalatból mondom!

Nekem nagy problémáim voltak vele,de elkezdtem guggolgatni - kezdetben súlyok nélkül majd azzal - és nagyon szépen formálódott a combon és a fenekem is csúcs lett. Rengeteg videót találsz ezzel kapcsolatosan a neten.


Csípőre pedig azt a gyakorlatot tudnám neked ajánlani, amikor oldalsó fekvőtámaszba elhelyezkedsz, úgy hogy az alkaroddal támasztod magad, majd a csípődet fel emelgeted.Ez valami gyilkos, de nagyon hatásos - legalábbis nekem bevált.

(Itt egy kép erről a gyakorlatról)

[link]


:)

10. Naoya
2014. jún. 13. 18:45
Köszönöm!!!!
9. bibity (válaszként erre: 7. - Naoya)
2014. jún. 13. 10:07
Ja, és az aerob csak addig éget, amíg csinálod, az intervallnak meg van utóégető hatása is. Csomó otthoni videó is van ilyen, pl. Péntek Enikő, T25, Insanity.
8. bibity (válaszként erre: 7. - Naoya)
2014. jún. 13. 10:05
Intervallt említettem, az nem igazán futás, lehet csomó más gyakorlat is.
7. Naoya (válaszként erre: 5. - Bibity)
2014. jún. 13. 10:00
A futás nem az erősségem, szóval szerintem marad az aerob edzés. :) Talán az is hasznos lesz! ^^
6. Naoya (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2014. jún. 13. 09:58
Köszönöm! Mindenképpen belenézek! ;)
5. bibity (válaszként erre: 3. - Naoya)
2014. jún. 13. 09:55
Ezektől a gyakorlatoktól izmosodni fogsz, ami nem baj, sőt kell is! Fogyáshoz viszont az intervall edzés a legjobb, az szépen lepucol, vagy rettenet sok futás, de annyi ideje kinek van.
4. honeywald (válaszként erre: 3. - Naoya)
2014. jún. 13. 09:53
igen, mivel "gyúrsz"... én most tornázok a duci tréningre norbitól, a 4.-re , ami az aerobzóna. fogyaszt, és onnan is ahonnan te akarod. nézd meg :)
2014. jún. 13. 09:49
Igaz azt nem közöltem. Fogyni szeretnék, de inkább formálódom ahogy észreveszem.
2014. jún. 13. 09:39
De te most fogyni akarsz, vagy már inkább formásodni? nagyon nem mindegy
2014. jún. 13. 09:35

Tudom, nincs helyi zsírégetés, de elsősorban ezekre a testrészekre szeretnék jobban ráedzeni.

Heti 4x kondizom 1.5 órát.

A combot illetően lábtávolítózom, lábtávolítózom 55 kilóval, kardiózom (bicaj, ellipszis, taposógép), de talán valamit rosszul csinálok. 2 hónapja járok edzeni, Ti mit javasolnátok a jobb hatékonyságért?

Lábnyújtó? Lábhajlító? (Őket is szeretném használni)

Valamint csípőre milyen gyakorlatot csináljak?


25/N


Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook