Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sérelem, amin nem tudok tovább lépni... fórum

Sérelem, amin nem tudok tovább lépni... (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 17. 19:11
ne erőltessétek ezt a kapcsolatot. úgy tűnik, a barátod életében nincs helyed, mert fontosabbak a haverok.
2014. jún. 13. 16:29
tudom, hogy nem az :( de mostanában olyan jól megvagyunk, ő ráadásul azt mondja hogy őt nem érdeklik ezek a "haverok" ha nem akarnak velem jóba lenni.
2014. jún. 13. 14:41
ha a párod barátai nem szeretnek, az nem jó ómen. főleg úgy, hogy a pároddal is folyton problémáitok vannak, talán nem kellene annyira erőltetni...
2014. jún. 13. 09:56

Meg egyébként ilyen teljesen értetlen és pitiáner dolgon is kiakadnak, és utálnak miatta. Például egyszer mikor beszélgettem valakikkel elsütöttem egy ilyen "hármasban" poént, de teljesen komolytalanul. Megszólták, hogy úristen ezzel nem illik viccelődni. Rosszul is éreztem magam, mondtam hogy többet nem mondok ilyet de nem hittem hogy baj lesz belőle. Pár nappal később az orrom előtt viccelődtek azzal hogy két meg három meleg mit csinál az ágyban. És kérdeztem, hogy miért van az, hogy az én viccem rossz ez meg nem. Azt mondták, hogy teljesen más, mert azzal amivel ők vicceltek normális viccelődni. Hát jó.

Én úgy gondolom, hogy soha az életben nem tudok majd megfelelni mindenkinek. Még ha hoxára kiírok valamit, abba is belekötnek majd, mint bárki más kiírásába. De ha mindent megváltoztatnék, az se tetszene valakinek... Én meg igazából így érzem jól magam. Nem szoktem mással szemét lenni, ha meg a fejem, vagy a hangom vagy a viccem nem tetszik hát szívből sajnálom. Szerencsére még így is van pár ember aki igazán szeret, tehát mégsem utál mindenki. Csak éppen többnyire messze laknak tőlem és ritkán találkozunk csak. De tarjuk a kapcsolatot minden nap, és amint jön egy kis szabadidő rögtön hívnak engem is, hogy menjek. Akkor csak nem utálnak. :) Én meg amúgyis olyna típus vagyok hogy mindent magamra veszek. Volt legjobb barátnőm is egészen szeptemberig, amikor összejött a barátjával és azóta magasról tesz rám. Tarttt vagy 3-4 hónapig mire kiléptem a házból és próbáltam másokkal barátkozni, mert nekem nagyon fontos volt és mindent vele beszéltem meg azelőtt. Most sincs még igazán senki, akivel megbeszélhetném a dolgaimat.

2014. jún. 13. 09:46

hát azzal tisztában vagyok hogy hülyeség volt elmondani épp ezért már bocsánatot is kértem vagy ezerszer mert tényleg nem akartam bajt belőle. a párom természetesen nem hagyott el ennyi miatt, hiszen tudja hogy szeretem és sosem csalnám meg és nem is csaltam. és ő is tett már igen csak rossz dolgokat a kapcsolatban velem, mégsem hagytam el. mi inkább a problémamegoldó pártiak vagyunk, mindent átbeszélünk és megbeszéljük kinek mi esik rosszul és utána változtatunk rajta. elhiheted hogy többett eszembe se jutna ilyesmit mondani valakinek.

És valószínűleg Kylie Kwongnak is igaza van. Van velem valami gáz, de egyszerűen nem értem mi, mert tényleg próbálok mindnekivel barátságosan, kedvesen viselkedni, de egyébként egész életemben az volt, hogy mindneki utált, nagyon nehezen találtam barátokat mindigis, és már biztos megkérdeztem vagy 10 embertől hogy mi az oka, de senki nem tudott rá normális választ adni.

Volt aki azt mondta azért mert nem öltözök divatosan... utána változtattam az öltözködésemen és utána meg azt mondták hogy milyen gáz, hogy próbálok menő lenni. Volt aki azt mondta hogy szerinte azért mert mindenbe beleszólok. Azelőtt se nagyon szóltam bele idegenek dolgaiba, de utána meg szinte meg se szólaltam, csak ha kérdeztek. Azt hittem ha így csinálom jobb lesz de nem lett. Hidd el én is tudom, hogy velem van a baj csak nem értem, hogy micsoda. Ha 10 embert megkérdeznék, biztosan 10 különböző választ adnának rá. Volt aki azt mondta csak azért mert mindent komolyan veszek. Utána próbáltam alzább lenni de akkor azt szólták meg. Már a barátomat is megszólták, meg mindent. Épp ezért már nem is kérdezem, mert nincs kedvem az egész személyiségemet megváltoztatni, csak mert mindenki más rosszat lát bennem. Ugyanúgy kedves meg barátságos leszek másokkal, még akkor is ha tudom mit gondolnak. Úgy gondolom ennél többet nem tehetek.

41. 82d45dcd14 (válaszként erre: 4. - Gracielita)
2014. jún. 13. 07:48

Igen,azt látom,hogy veled van a baj!

Érdekes,hogy téged utálnak az osztálytársaid,a barátod barátai...

Mindent túlgondolsz,túlkombinálsz..a barátod meg...inkább,nem is írok semmit rá..

40. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - A0c1361e44)
2014. jún. 13. 06:15
És még annyit, hogy téged nem igen ért sérelem, de a párodat igen, illetve még a barátját is....
2014. jún. 13. 06:00

Azt hiszem a probléma az, hogy te a havernak elmondtad, hogy tetszik neked.

Mi nem vagyunk féltékeny típusúak, de biztos nem tetszene egyikünknek sem, ha a másik ezt tenné. Miért kell ilyet mondani?

A haver jó fej, hogy ennyire komolyan veszi, a pasidat nem értem, hogy ezek után veled maradt...


Majd legközelebb nem mondod idegen srácoknak, hogy bejönnek és akkor nem lesz ilyen gond. Itt nem arról van szó, hogy a srác gyenge elméjű és nem érti meg 6x-ra sem....

38. 130454e42d (válaszként erre: 37. - Gracielita)
2014. jún. 13. 00:12

Hangsúlyozták, hogy nélküled? Ő pedig simán elment volna?

Kérdezd meg valamelyik csajt, hogy pontosan mi a bajuk veled, mit csináltál amiért nem bírnak. Ha nincs konkrét ok hagyd a fenébe az egészet.

Jól értem, hogy távkapcsolatban éltek?

2014. jún. 13. 00:08
de ők külön hívták meg... és mióta midnenhova együtt megyünk nem hívják miattam, mert nem akarnak velem beszélgetni se. pedig szerintem is az az egyértelmű ha egy meghívás kettőnknek szól.
36. 130454e42d (válaszként erre: 35. - Gracielita)
2014. jún. 13. 00:07
Miért kéne egy buliba külön meghívás? nálunk egyértelmű ilyenkor, hogy mindenki a párjával megy.
2014. jún. 13. 00:05
hát nem hívott meg... sőt. a lány azt mondta neki azért nem hívta a ballagásra őt, mert félt hogy neki estelegeszée jut engem is elvinni és az elrontotta volna az egészet ha ott lettem volna.
34. 130454e42d (válaszként erre: 32. - Gracielita)
2014. jún. 12. 23:57

Nekem az fura, hogy a párod nem akart vinni szilveszterre, egyedül ment volna. Nálunk egyértelmű, hogy egy ilyen meghívás kettőnknek szól.

Az, hogy elmegy egy barátjával kettesben sörözni természetes, de ez azért más.

33. b5747f942b (válaszként erre: 32. - Gracielita)
2014. jún. 12. 23:56
Akkor hagyd őket, ne rágd magad ezen, ha a pároddal jól megvagytok, fókuszálj csak magatokra. Nem éri meg tönkre vágni magad mások ostobasága miatt.
2014. jún. 12. 23:53
Nem mindenkinek van párja már. De mindnekinek volt már ezidő alatt párja és rajtam kivül mindenki párjával elvoltak, már amennyire én tudom. Sőt! a párom előző barátnőjét is elfogadták... és én sem értem, higgyétek el mert ennyi okot tudok felmutatni amit leírtam az imént. nem vagyok bunkó és kedves voltam még akkoris ha megbántottak. úgy érzem csak szimplán nem vagyok szimpi és nem lehet enni ellene.
31. b5747f942b (válaszként erre: 30. - Gracielita)
2014. jún. 12. 23:47
Ne haragudj, nem akarlak megsérteni, de ha jól értem, a társaságban mindenkinek van párja, csak a tiédnek nem volt. Jöttél te, és egyszerűen kiközösítették téged is, őt is? Ez az egész valahogy nagyon nem kerek.
2014. jún. 12. 23:44
én tényleg elmondtam az okokat. ez a kettő darab van ami lehetséges de egyiket sem tartom olyan súlyosnak. a többiek meg nem ismernek, hogy adhattam volna okot nekik?
29. b5747f942b (válaszként erre: 27. - 130454e42d)
2014. jún. 12. 23:42
Na meg ez, igen. Jó kérdés. Mehetnének a lány társaságába, ha már a fiúéból ki lettek közösítve- aminek egyébként mindenképp valami konkrét oka kell, hogy legyen.
2014. jún. 12. 23:42
hát kocsmába többnyire sörözni vagy házibulikba járnak a párom barátai. nekem is volt társaságom de már tlejesen szétszéledt valahogy 5 voltunk és 5 fele vagyunk most, mert sok bonyodalom volt mivel lány-fiú csapatban persze ment a kavarás. Két fiúval tartjuk ritkán a kapcsolatot, de nekik is többnyire nincs idejük csak nagyon ritkán. elég lehetetlen a helyzet.
27. 130454e42d (válaszként erre: 24. - Gracielita)
2014. jún. 12. 23:38
Neked nincs saját baráti társaságod?
2014. jún. 12. 23:37
Milyen a párod baráti köre? Milyen helyekre járnak szórakozni? Mivel foglalkoznak? És nem utolsó sorban milyen idősek?
2014. jún. 12. 23:37
próbáltunk mármásokkal ismerkedni, de tekintve hogy nehezen összeegyeztethető,és tényleg max hónaponta 1x érnénk rá, így nem nagyon vesznek minket komolyan. egyszer eljöttek velünk, mikor másodjára hívtuk őket nem is emlékeztek ránk, de sajnos ez ilyen. a távolság teszi :/
2014. jún. 12. 23:35
hát nem vagyunk ötödikesek, bár meglepődtem volna ha valaki nem szól le. ez ugyebár ilyen. csak leírtam valahova ezeket mert nekem roszsul esik és nem tudom kivel megbeszélni. persze tudom az életben milliónyival nagyobb gondok vannak, de én már csak ilyen érzelgős vagyok. mindig próbálok megfelelni mindnekinek...
2014. jún. 12. 23:35
aranyból vannak ezek a haverok vagy mit kajtattok utánuk?...keressetek a pároddal új társaságot, ezek hülyék
2014. jún. 12. 23:31
hát még sokkal előtte nyáron mondtam neki hogy tetszik meg helyes de én ne értse félre mert sosem fogom elhagyni a páromat és nem akarok balhézást. elmondtam apáromnak is hogy ne legyen félreértés belőle mert nem nyomulni akartam csak őszinte voltam. a srácnak többször elmagyaráztam a biztonság kedvéért és úgy tűnt megértette hogy nem akarok tőle semmit csak elmondtam hogy helyes de aztán a végén azt vágta hozzám hogy szerinte és azért mondtam ezeket hogy utána rányomuljak és ők ketten összevesszenek... és mondhattam én akármit innentől, mert nem érdekelte... én persze visszagondolva tudom hogy ez mekkora rossz ötlet volt, de tényleg nem hittem volna hogy hatszori elmagyarázás után is komolyan fogja venni. szerintem ez lehet az egyik dolog. ő azt gondolja emiatt hogy egy szemét vagyok aki rosszat akart ezzel. pedig nem és a párom is tudja és kb. ezerszer bocsánatot kértem. a másik ok amit szintén én gondolok, hogy féltékeny volt mert nem találkoztak miattam annyit mert a párom ugye hétvégente hozzám jött. ezt hozzám is vágta... hogy milyen önző hogy nem akarok hogy pénteken otthon maradjon a haverjaival. én mondtam erre hogy ígyis 48 órát látom egy héten és neharagudjon de ebből nem engedek...
2014. jún. 12. 23:30
már pedig lépj túl ezen.mit kell pörögni ostoba embereken.egyébként meg ha engm nem szeretnek,akkor nem megyek oda,azt jó napot.attól még a párom mehet.nyilván őket előbb ismerte meg mint téged,úgyhogy viselkedjetek felnőttként,már ha képesek vagytok rá.mert ebből az jött le,hogy kb.az általános iskola 5.osztályába jártok.
2014. jún. 12. 23:29

Ha szereted a párodat, akkor egyszer, miután tudod, hogy elmegy a barátaihoz, menj el te is.

Állj meg előttük, kérdezd meg, mi a bajuk veled és miért közösítik ki a párodat.

Ha normálisak, válaszolnak és ha ez nem tetszik a párodnak, mert sérti, hogy ilyeneket mondanak rád, elmentek együtt.

Ha marad, és engedi, hogy elmenj, nincs értelme a kapcsolatnak tovább.

2014. jún. 12. 23:26
ja lehet kicsit félreérthetőan fogalmaztam. szóval a lány aki leosztott még sosem találkozott velem viszont két fiút ismerek személyesen is, velük találkoztam párszor. így helyes.
18. 130454e42d (válaszként erre: 17. - Gracielita)
2014. jún. 12. 23:24
Ha nem tudjuk, mivel bántottad meg a párod barátját akkor nehéz eldönteni, túlzott-e ez a reakció.
2014. jún. 12. 23:23
én egyébként nem gondolom, hogy rossz emberek lennének, csak nagyon rossz érzés hogy ennyire nem szimpatizálnak velem. nem utálom őket csak ez a dolog fáj. én szeretnék velük lógnia párommal néha, tudom ő is sokkal boldogabb lenne. nem értem miért nem tartozhatok a csapathoz. tudom hülyeség, mert ezer emberrel barátkozhatok még rajtük kívül mégisez valahogy rossz...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook