Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hormon és fogyás fórum

Hormon és fogyás (beszélgetős fórum)


2014. jún. 17. 08:40

[link]


Ez volt az a cikk, amely felkeltette a figyelmemet a jelenségre. Talán a neten levő étkezési tanácsok betartásával, vagy legalábbis alapos megfontolásával esetleg mi is tudnánk valahol valamit segíteni a saját fogyásunk érdekében.


Sajnos nem minden kaja-félét találtam meg, hogy hova kell(ene) besorolni = gyorsan felszívódó, vagy lassú felszívódású ch-s kajaként, így ezen a téren még további kutakodások kellenek.


Ha te is úgy gondolod, jó lenne együtt kutakodni, kapcsolatot tartani. Mi a véleményed???

2014. jún. 17. 08:31

[link]


Erre tagnap akadtam rá, bár az is igaz, hogy itt olvastam egy régebbi cikket, ami felhívta a figyelmet erre a jelenségre.


Egyébként én is kb. hasonló cipőben járok, mint amit írtál, amit most csinálok = kombinált módszer, azzal úgy néz ki nagyon lassú eredmény talán-talán mutatkozik, de azért gyűjtögetek, olvasgatok!

2014. jún. 13. 10:18
beszélj másik hozzá értövel is,valami mégsincs rendbe ezek szerint.
2014. jún. 13. 08:50

Úgy érted mit jelent a drnő számára a jó?Annyit ha egy pici eltérés van akkor annyit mond nem kell vele foglalkozni :(

Lehet keresnem kellene egy másik endokrinológust?

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Fi-fi)
2014. jún. 13. 00:03
Milyenek azok a jó hormonok.
2014. jún. 12. 21:45

Engem olyan vélemények érdekelnének akik akármit tesznek a súlyok nem változik.

Nekem nem megy följebb de lefele se ha sportolok,ha kevés ch-t eszek,ha kcal-t számolok.Mindegy mit csinálok.A hormoneredményeim jó de egy mellékvesém van.Esetleg vki. a hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook