Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció és Lombikprogram - Avagy várni, hinni, remélni és kitartani a végsőkig fórum

Inszemináció és Lombikprogram - Avagy várni, hinni, remélni és kitartani a végsőkig (beszélgetős fórum)


19. Mézessüti (válaszként erre: 18. - Angel1123)
2014. jún. 26. 22:38
Szorítani fogok,ne aggódj,de amint túl vahy rajta,jelentkezz. :) Szívből kívánom,hogy sikerüljön. :) Vagyis mire válaszoltam,már túl os vahy rajta. Hát nekem a lombik úgy indult,hohy egy petevezetőm volt,az is elzáródva. Mivel a lombik alatt gond volt ezzel az egyel is,a sikertelen lombik után el kellett távolítani azt is. Ez a két dolog odavágott rendesen,de nem adom fel. :) augusztusra tervezzük a következőt
18. Angel1123 (válaszként erre: 17. - Mézessüti)
2014. jún. 25. 23:19
Szia! Persze,hogy szabad.... :) Hogy viseled a lombikot? Én is tartok tőle,hogy lombik lesz ha ez a harmadik inszem sem sikerül! De sikerülnie kell...pláne mert ma voltam ultrahangon és bal oldalon 3 db 22mm-es jobb oldalon meg 2 db 22mm-es tüszőm volt szóval 5 22 mm-es tüsző,azt mondták ebbül még ikrek is lehetnek ,mivel ilyen nagyok a tüszők péntekről előre hozták holnapra az inszemet úgyhogy szorítsatok!!!!
2014. jún. 23. 18:32
Sziasztok. Szabad nekem is csatlakozni? A második lombikunkra várunk. Sajna nekem az inszem nem jöhet szóba, mivel nincs meg egyik petevezetőm sem. :(
16. 0686586f7c (válaszként erre: 15. - VendrinerPiroska)
2014. jún. 23. 11:05

Elég nehézkes maradjunk annyiban...

Bár ugye én az exemmel kezdtem el...

15. VendrinerPiroska (válaszként erre: 12. - 0686586f7c)
2014. jún. 22. 23:11
Azt lehet egyedülállóknak is?
2014. jún. 22. 20:24
Gratulálok Bambi! Ez nagyon jó hír,jó ilyen pozitív dolgokat olvasni!! :) Tündérke,én Closti mellé kaptam Fostimon injekciót is,kedden adom be az utolsót,majd Ovitrelle tüszőrepesztő és pénteken elvileg inszemináció,ha minden rendben lesz szerdán ultrahangon...reméljük minden tuti és szép nagy tüszőim lesznek :) Veled mi újság?
13. 0686586f7c (válaszként erre: 10. - Bambi55)
2014. jún. 19. 21:33

GRATULÁLOK! Ez aztán a jóhír :-)


Csodák márpedig vannak...

12. 0686586f7c (válaszként erre: 9. - Angel1123)
2014. jún. 19. 21:32
Párom lelépett közben, úgyhogy az inszemnek már egyedül ugrottam neki. Péntek 13.-án megvolt az inszem. Most várakozó állásponton vagyok. Kaptam Duphastont és Utrogestant is. Egyébként Clostibegyt kaptam stimulációnak. Július 1.-én ha nem jön meg akkor utána HCG vérvétel. Ha megjön akkor marad a 18 nap nyaralás és az inszemet ha utazás előtt jók az eredmények megcsinálják, ha nem marad az augusztus.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Bambi55)
2014. jún. 19. 15:51
:o))))) boldog babavarast neked!
2014. jún. 19. 15:39
Sziasztok!Muszàly megosztanom veletek a törtènetemet!3 èvig pròbàlkoztunk a pàrommal mindhiába...ezalatt voltam àtjàrhatòsàgin,megoperàltak,hormonokat szedtem de semmi.Hozzà kell tennem pàromnàl nem talàltak semmit és a laparoszkòpia utàn engem is totàlisan egèszségesnek és termékenynek talàltak,mègsem jött össze.Kezdödött az inszeminàciò.Papirològiàt,teszteket elvègeztük,màr csak meg kellett volna hogy jöjjön és kezdödik minden.Nem jött meg,pedig ez max 1-2szer történt meg velem.Tesztet csinàltam termèszetesen negatív lett,nem voltam terhes.Nagy csalòdàs,halaszthattuk jövö hònapra az inszeminàciòt,de semmi.Màsik hònapban sem jött meg,totàl kiakadtam.Dokim mondta csinàljak megint tesztet ha negatív akkor szurival elörèbb hozza a menszim.Vettem tesztet,totàl higgadtan megcsinàltam,mivel 100% ig biztos voltam benne,hogy negativ lesz...Pozitiv lett :D mostmàr a 14 hetet is àtlèptem,minden ok,kopp kopp :) nem szabad feladni lànyok,elöbb-utòbb összejön,igy vagy ugy de össze kell jönnie!Mindenkinek sok szerencsét kivànok és pozi tesztet!!!Bocsi hogy hosszùra sikeredett
9. Angel1123 (válaszként erre: 8. - 0686586f7c)
2014. jún. 13. 09:22
Biztosan sikerül,gondolok ma ràd,amúgy milyen stimut kaptàl?Írj majd,hogy mizujs! :)
8. 0686586f7c (válaszként erre: 6. - Angel1123)
2014. jún. 12. 23:51
Igen, jól értetted. Ráadásul védekezés(gyógyszer mellett) Mi rászántuk a 6 alkalmat, valamikor félév alatt csak összejön.
7. Angel1123 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2014. jún. 12. 21:40
Igen sokat hallani róla,hogy a meddőségnek (pláne az ismeretlen eredetű meddőségnek ) valamilyen lelki gát az oka kitudja,lehet benne valami.
6. Angel1123 (válaszként erre: 4. - 0686586f7c)
2014. jún. 12. 21:38
Én Pécsre járok.Nagyon szorítok,reméljük összejön és minden rendben lesz,akkor ,ha jól értem az első baba spontán fogant . Párodnál minden rendben?
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Angel1123)
2014. jún. 12. 21:32

Enegyik sem vok, viszont van ket olyan peldam (baratnok) egyiknel volt inszeminacio 2x , es epp keszultek a lombikra, terhes lett, fia szuletett minden oke (7 ev utan)

Masik barinom szuletett az elso baba, lombikos es a masodikspontan! Szval, ilyen esetekben, barmilEn hihetetlen is,de legtobbszor a fejben van a gat.

Keressetek fel kineziologust vagy olyan szakembert, aki tul megy a testi dolgokon.

Sok sikert!

Kuldom a golyakat!

2014. jún. 12. 21:30
G1 intézetbe járok. Én voltam már várandós, csak nem volt szívhang és művi úton kellett befejezni a terhességet. Mielőtt a mostani párommal nekiugrottunk voltunk a babaprojektnek, megbeszéltük kivizsgáltatjuk magunkat. A bal petevezetőm el van záródva, meg a Prolaktinom kicsit magas volt, de gyógyszerrel rendbe rakták. Úgyhogy a doki a siker érdekében inszemet javasolt amihez kellett egy kis stimuláció.
3. Angel1123 (válaszként erre: 2. - 0686586f7c)
2014. jún. 12. 21:26
Szia! Én is inszeminációra járok,nekem most lesz a harmadik ebben a hónapban.Nálam endometriózis miatt javasolták az inszeminációt. Nálad/ Nálatok mi volt a gond?Melyik klinikára jársz?
2014. jún. 12. 21:21

Szia!


Én az inszeminációnál tartok, holnap lesz az első. Te/ti hol tartotok?

2014. jún. 12. 21:13
Sziasztok! Azért indítottam ezt a fórumot,hogy legyen egy hely azok számára akik inszemináción,esetleg lombik baby programban vesznek részt, vagy még most kezdik a kivizsgálásokat.Legyél az ország bármely területén,tartsál bárhol a reprodukciós eljárási folyamatban! Tegyük ezt a fórumot egy olyan hellyé ahol megbeszélhetünk,el mondhatunk mindent támogatást, segítséget kapunk!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook