Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szenvedélyben foganjon a gyermek? fórum

Szenvedélyben foganjon a gyermek? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 13. 11:00
Azt hiszem,nem ettől függ a család boldogsága és a gyereké sem....
2014. jún. 13. 10:54
Az hogy éppen az aktuális pasitól akibe szerelmes vagy...szóval hogy tőle akarsz gyereket,abba nagyban beleszólnak az érzelmeid.Ne így vállalj gyereket,a babának nem erre van szüksége,hanem egy biztos családi háttérre.Mi már 9 éve vagyunk együtt a férjemmel,volt nálunk is mélypont amikor az én fejemet is elcsavarta egy másik férfi.Akkor én is totál meghülyültem és arra vágytam hogy attól a másiktól legyen gyerekem ne pedig a páromtól.Aztán észhez tértem,rendeztük a kapcsolatunkat,imádom a férjem és van már egy egy éves kisfiunk,és én már tervezem a kistesót.Ha már meg van a baba,utána nem lehet ezt csinálni hogy most az apja a fontos aztán beesik a képbe egy harmadik,most abba vagyok szerelmes.Akkor inkább addig ne vállalj gyereket,amíg nem tudsz felelősségteljes lenni,mert egy gyerek sok lemondással jár,de a legcsodálatosabb dolog szülőnek lenni. :D
11. ina87
2014. jún. 13. 10:23
meg várod h mikor leszel ujra szerelmes a párodba,ez elég fura föleg h inkább kezdtél egy másik férfival mint h párodal rendbe hozztátok volna a kapcsolatotokat,elöbb párdolgot tegyél tisztába mielött gyermeket válalsz
2014. jún. 13. 08:21
Most kitől akarsz gyereket?
2014. jún. 13. 06:13

Elég érdekes, amit írsz.

Miért vagy a férjeddel, ha szerelmes leszel más férfiakba? A férjedbe nem vagy szerelmes? Na és hány éves is vagy? És milyen gyakran leszel szerelmes? A fiatal lánykák szoktak hetente másba szerelmesek lenni, így nekem fura, ha felnőtt nő ilyenről számol be, mert ez azt mutatja, hogy a férjébe nem is szerelmes, de akkor miért van vele?


Gyerekre pedig akkor kell vágyni, ha úgy érzed, hogy akármilyen körülmények között fel tudod nevelni.

2014. jún. 13. 00:00

Mi a későbbi férjemmel az első együttlétünktől fogva úgy voltunk vele, ha jönni akar az apróság, szeretettel fogadjuk, ami két hónappal a megismerkedésünk után volt. Sajnos, csak angyalkáink vannak, de több, mint 5 éve vagyunk egy pár, tehát a mienkbe jöhetett volna, mert talán a szenvedély kevésbé lángol, de a szeretet legalább olyan erős.


Szerintem a szenvedély fontos és, amint a te estedből is látszik, könnyedén felülírja az észérveket. Viszont, ha a kedveseden, magadon és párodon kívül a jövendőbeli gyermekedet is szereted, akkor tartozol neki annyival, hogy egy tiszta helyzetre hozod a világra, főleg mivel még a tervezési státuszban vagy.

2014. jún. 12. 22:21
Foganjon szenvedéllyel, de éljen biztonságban. Ahol megjelenik a harmadik...hát, hol van ott a biztonság...
6. nefaria (válaszként erre: 3. - Petitange)
2014. jún. 12. 22:18

Most akkor rosszul értem, hogy van egy férjed, és egy másik férfiba vagy szerelmes (szeretőd is talán) és tőle akarsz gyereket?


Semmi rosszindulat nincs bennem, de szerintem amíg nem rendezed el a dolgaidat, ne akarj egyiktől sem. Senkinek sem lesz jó.


Vagy csak elméleti a felvetés?


A kérdésedre válaszolva pedig: nem a szenvedély a lényeg, hanem a stabil párkapcsolat (szenvedéllyel vagy anélkül, ki hogy szereti :) )

5. globus (válaszként erre: 4. - 3da8f53e4a)
2014. jún. 12. 22:04
Akkor megint gyerekvágy... :) Carpe diem!
2014. jún. 12. 21:47

uhh..


és ha jön majd egy újabb "érzelem" miután a baba is meg van?

3. Petitange (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. jún. 12. 15:43

Csak mert mikor én eddig jutottam, belépett az a bizonyos harmadik a képbe és most tőle vágyom babára :((( Nem értem az egészet... ezek az ösztönök?!


Az eszemmel pedig tudom, hogy egy babának kiegyensúlyozott családra van szüksége, ezért persze a férjemtől lenne ideális, de valahogy a testem a másikra vágyik.


Várok, amíg elmúlik ez a hülye szerelem...csak akkor fogok bele a férjemmel, ha érzelmileg helyrebillentem.

2014. jún. 12. 15:42

Az első mondatodból arra merek következtetni, hogy ez a vágy már többször, több férfival kapcsolatban felmerült benned...


Szerintem a legfontosabb, hogy legyen stabil a kapcsolat, és hogy mindkét fél őszintén akarja azt a gyereket (ne csak a másik kedvéért). A többi már jön magától...

2014. jún. 12. 15:40

Én mindig akkor vágyok gyermekre, mikor full szerelmes vagyok, amikor szenvedéllyel szeretkezem egy férfival. Minthogyha a gyermek utáni sóvárgás ezzel egyenlő lenne.


Rengetegen írjátok, hogy pár év után elmúlik a szerelem, a vágyak alább hagynak...


Ti mikor, milyen helyzetben döntöttetek úgy, éreztétek úgy, hogy gyermeket akartok?


Úgy értem, lecsillapodtak a hormonok, a párotokat ismeritek jó és rossz tulajdonságaival együtt - és ha a körülmények is kedvezőek, jöhet a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook