Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni hajhullás ellen? fórum

Mit lehet tenni hajhullás ellen? (tudásbázis kérdés)


13. Zebra25 (válaszként erre: 10. - Jutkaszucs)
2014. jún. 16. 12:45
Igen sajnos. Szedsz rá gyógyszert? mert ez a vitaminoktól nem fog akkor elmúlni. Nem árt ha szeded, de a pm-et kell rendbe tenni.
12. 5674644b5d (válaszként erre: 11. - Jutkaszucs)
2014. jún. 16. 12:11
Az előző hozzászólásodban írtad, hogy gondod van a pajzsmirigyeddel, azon biztos nem fog segíteni a Bano... egyébiránt rajta van a dobozon hogy kell a kúrát lefolytatni. Lehet kapni gyógyszertárban, de nagyobb drogériákban is. EP kártyára elszámolható. De ahogy mondtam: mivel ismert a problémád ami kihathat rá én orvoshoz mennék, mert szeded hónapokig sikertelenül és szidod majd ezt a tablettát pedig nagy valószínűséggel nem a termékkel lesz a gond...
11. jutkaszucs (válaszként erre: 9. - 5674644b5d)
2014. jún. 15. 23:06
ÉS EZT HOGY KELL SZEDNI? HOL LEHET KAPNI? GYÓGYSZERTÁRBA?A BÖRGYÓGYÁSZAL NEM ÉRTEM SOKAT EL,MERT JÓD HIÁNYRA GYANAKODOTT.SAJNOS IDÖM NINCS ORVOSTÓL ORVOSIG JÁRNI, UGY HOGY EZT KIPRÓBÁLNÁM.
10. jutkaszucs (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2014. jún. 15. 22:59
DE SAJNOS VAN.EZ KI HAT A HAJAMRA IS?
2014. jún. 11. 05:35

Viszketés utalhat gombára vagy akár ekcémára is, nekem seborrheás fejbőröm, ha nem a megfelelő samponnal mosom a hajam szintén viszket és hullik is. Én elkezdtem szedni kb fél éve Banoféle kovaföldet, lenyomtam egy kúrát azóta pedig napi egyet szedek és segített. De én is első körbe elmennék bőrgyógyászhoz. Nem értek a pajzsmirigy betegségekhez így lehet attól is viszket a fejbőr, de nekem ez inkább valami bőrgyógyászati problémának tűnik.

Ettől függetlenül egy vérkép és fogászati ellenőrzése sose árt.

2014. jún. 11. 00:20

a fóruminditó nem jelentkezett!



hajhullásra én KOVAFÖLDET (sárga nagy kapszula)szedek!


nagyon jó hajhullásra ,körömerősitésre,és a bőrregenerálására!


1800 frt/ 60 drb


nekem nagyon jó.

2014. jún. 10. 22:49
Én végig jártam a felsoroltakat nem derült ki semmi végül genetikushoz mentem ott kiderült nem öröklödő hajhullasról van szó ,tovább küldött bizonyos vizsgálatra a vége pajzsmirigy autoimmun betegség.
2014. jún. 10. 22:42

Válaszolsz Zebra25 kérdésére?

A pajzsmirigy nem jó működése okozhat nagyfokú hajhullást, érdemes elmenni vérvételre és ha ezt kizárták, akkor mást megoldást keresni.

2014. jún. 10. 22:41

én első körben a házidokihoz mennék és kérnék egy teljes vérképet (meg pajzsmirigyet, hormonokat is, amikre hajlandó elküldeni).

közben fogorvos, nőgyógyász, stb meglátogatása, nincs-e valahol gyulladás a szervezetedben.


párhuzamosan egyél megnövelt dózisú vitamin és ásványi anyag kiegészítőket, hagyd el a nem természetes összetevőjű kozmetikumokat (elsősorban a sampont-balzsamot, ill amit még a hajadra kensz-fújsz)


szóval az okot kellene megkeresni, ami sajna kb bármi lehet, úgyhogy elég macerás dolog :(

2014. jún. 10. 22:20
Elso korben borgyogyasz is jo.
2014. jún. 10. 22:13
Gysztarba menj el egy hajanalizisre.
2014. jún. 10. 21:56
Nincs gond a pajzsmirigyeddel?
2014. jún. 10. 21:53
Rettenetesen hullik a hajam és nem is nő. mit tehetnék ellene?és van hogy viszket is a fejbőröm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook