Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elme tükre technika valakinek bevált már párkapcsolati vagy alakulóban lévő szerelmi ügyekben? fórum

Az elme tükre technika valakinek bevált már párkapcsolati vagy alakulóban lévő szerelmi ügyekben? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 11. 15:27
Már elég rég húzódik ez a dolog, szóval siettetném, de eddig mindig én kezdeményeztem. Az első csókot már rá hagynám.
2014. jún. 11. 09:40

Nem kell ehhez semmilyen sugallat,felesleges siettetni a dolgokat.

Ha meg olyan kis türelmetlen vagy,akkor csókizd meg te:)

2014. jún. 11. 08:16
Hát az a helyzet, hogy a szimpátia oda vissza kölcsönös, de félénk és nem mer lépni (mármint az első csókot, mert találkozgatni találkozunk). Csak valami sugallat kellene, hogy tegye meg.
2014. jún. 11. 06:18

Én az elmémet nem trükkökre, hanem tanulásra használnám, illetve igyekeznék magamhoz képest a legjobban kinézni, valamint inkább a stílusomat próbálnám olyanná formálni, hogy mindenki engem akarjon.

Ha nem kellesz valakinek, akkor sem fogsz kelleni ha ilyen trükköket vetsz be, mert ugye a megszerzés könnyű, de megtartani....

2014. jún. 10. 21:02

Igen, ez is egy agykontroll technika.

[link]

Tesztelési fázisban vagyok éppen, eléggé reménykedem a dologban, szóval sikerülnie kell.

2014. jún. 10. 20:51
Na elolvastam a lényegét a neten. Ha nem is tükrökkel, de sokszor beváltak, amiket elképzeltem és nagyon akartam.
2014. jún. 10. 20:49
Ez mit jelent? Sosem hallottam róla...Leírnád röviden?
2014. jún. 10. 20:44
Ez agykontrollal függ össze?
2014. jún. 10. 17:57
Saját tapasztalatok érdekelnének, mert én most kezdtem el egy fiúval kapcsolatban, hátha mások sikerélményeit olvasva még jobban megjön a kedvem a dologhoz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook