Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a nő tart szeretőt és lezárul a titkos hárömszög fórum

Amikor a nő tart szeretőt és lezárul a titkos hárömszög (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
92. gribedli*** (válaszként erre: 89. - B25507f9d4)
2014. jún. 13. 10:16

En megertelek, tudom mit jelent 3 gyerek. De minel tovabb halogatod, annal rosszabb lesz. Nem hiszem, hogy ennyire nem tudnal talpra allni egyedul. Biztos nagyon rossz lesz az elso ev. Mindenkitol ezt hallom. De azt is, hogy emellett lelkileg sokkal jobban erzik magukat mert nem elnek onamitasban. Csaladon belul is van ra peldam, hogy elvaltak es a valas ota tok barati viszony maradt az exferj es a sogornom kozott, de ugyanazt tudja mondani, amit irtam, hogy felbecsulhetetlen az a nyugi, amit nyert rajta.


Neked is meg kellene beszelned a ferjeddel. Lehet, hogy a valas soran a szeretod esetleg elbatortalanodik es nem kovet a valasztasodban. De annal jobb lesz, mert legalabb kiderul, hogy mennyire szeret vagy nem szeret. A ferjed tuti nagyon pipa lesz, de nem hiszem, hogy nem talaltok kozos nevezot, ha ugy allsz hozza. Nem baj, ha elmulik a szerelem. De miert kell ot hazugsagban tartani? Plusz azon panaszkodsz, hogy nem tudsz eleg idot tolteni a szerelmeddel, a csalad miatt. Ez is megoldodna, mert ha elvalsz, minimum az a szabadido hozzaadodik, amig a gyerekek az apjukkal vannak. Gondolkodj el ezeken. Szerintem amit leirtal, amiben most vagy, sokkal rosszabb, mint mondjuk elvalni es egyedul maradni (mert a szereto megfutamodik), de egy teljes lelki bekevel. Es nem kizart, hogy akkor mar mashogy fogsz viszonyulni a tobbi pasihoz is. Emberileg sokat jelentene.


Jo, nem akarok predikalni, csak nem tudom, lejott-e, hogy lehetne sokkal jobb az eleted, ha elszannad magad egy lepesre. De attol is fugg, hogy mit tartasz jobb eletnek:)

91. gribedli*** (válaszként erre: 86. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 13. 10:04

En 3-mal is lepnek, ha ugy adodna. Mondjuk az en velemenyem nem mervado, mert egyreszt megelnek a 3 gyerekkel mindossze egy gyerek utani gyerektartasbol is, masreszt nem megcsalas utan lepnek hanem akkor amikor sz.r, harmadreszt ellene vagyok a gyerektartas/gyerek egyik szulonel tipusu valasnak, ezert csak a kozos felugyeletbe mennek bele. Tartogassa csak fele idoben az apjuk is es az anyos is a gyerekeket. Tul konnyu is az elvalt apukaknak, hogy megy a bulizas (tisztelet a kivetelnek). Az sem korrekt, hogy egy apa csak 2 hetente lathassa a gyerekeket, ha mar fizet, szoval vele sem korrekt, de az anya szempontjabol sem ugyanaz, hogy az ido 90%aban a gyerekekkel van, vagy neki is jut 3 nap fuggetlenseg. Kozos felugyeletnel pedig nincs gyerektartas, de kozosen jarulnak hozza a koltsegekhez, ami azt jelenti, hogy tovabbra is, aki jobban keres, nagyobb reszt vallal el. De sok orszagban ez meg gyerekcipoben jar, holott a legjobb megoldasnak tartom, a gyerekek szempontjabol is. Megmarad nekik mindket szulo.


Igazabol ebben a helyzetben (Manci) legalabb tisztaban van vele, hogy tarsfuggesbol van meg a gyerekei apjaval, de a forumindito nem.

90. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 89. - B25507f9d4)
2014. jún. 13. 10:02
Ja, hát mindig így van; hülye,nemtörődöm apa.:((
89. b25507f9d4 (válaszként erre: 88. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 13. 08:55
1.Nem appellálok a szeretőm fizetésére, nincs semmi jogom hozzá. Nem is érdekel..Bárhogy is alakul az életem, nekem kell magoldani. 2. Három gyerek mellett valóban nagyon sok időm van: heti max.másfél óra...Elnézést, hogy ennyi időt is merészelek elcsenni az életemből arra, hogy valakitől törődést kapjak. 3. Annyira kényelmesen élünk, hogy míg sok anyuka 3 gyerekkel fő állású anya lesz, az én fejemben ez soha nem fordulhatott meg, mert szükség van a kis fizetésemre is. 4.A gyerekeimet soha nem hagynám az apjukkal, hogyan is gondolod? Amikor azt sem tudja, hogy melyik gyerek melyik osztályba jár...
2014. jún. 12. 21:17

" csak az anyagiakra nem találom a megoldást... " pedig van.A gyerekek lehetnek az apjuknál, te meg valahogy eltartod magad . Ugyanígy a szeretőd is.



Tudom, most jön az; ha tudnám, milyen az az apa.....És el tudom képzelni: Olyan anyagi hátteret teremtett nektek, hogy túl kényelmesen éltek, a 3 gyerekkel, és időd is van szeretőt tartani.

87. Ladybug4 (válaszként erre: 85. - B25507f9d4)
2014. jún. 12. 21:09
Tenyleg azt hiszed hogy azert adja haza a szeretod a fizeteset,hogy az adossagokat tudjak fizetni? Miert ilyen naiv minden szereto????
86. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 85. - B25507f9d4)
2014. jún. 12. 19:29

Még az lenne szép, ha a szeretőd a családjától venné el a pénzt, és adná neked.

Hogy is gonndolkodtok ti? Te is, 3 gyerekkel? :(

85. b25507f9d4 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2014. jún. 12. 13:59

Jelenleg én is egy szerelmi háromszögben élek..Ha nagyon magamba nézek, teljesen igaz amit leírtál. Sajnos tényleg függök a férjemtől, aki elég jól keres és ráadásul 3 gyerekünk is van. Azon gondolkodom folyton, hogy hogyen tartanám el őket egy fizetésből, amikor olyan kevés a fizetésem, hogy még az albérletet tudnám esetleg kifizetni de másra már nem maradna...A szerelmem, akinek szintén családja van, anyagilag nem tud segíteni, mert a feleségének a teljes fizetését leadja, hogy az adósságokat vissza tudják fizetni.

De ha még meg is tarthatná, három gyerekre az sem lenne elég. Az elhatározás megvan bennem, hogy leválljak a férjemről, csak az anyagiakra nem találom a megoldást...

84. a0c1361e44 (válaszként erre: 83. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 19:13

Dolgoztam. 8-ra értem be és 16:20 ig bent voltam 17:03 kor szálltam le a metróról:)

Tehát nem voltam itt, az tuti:D

83. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 82. - A0c1361e44)
2014. jún. 10. 19:11
Azért rendes vagy!:))Hol voltál 10-kor?He?
82. a0c1361e44 (válaszként erre: 76. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 19:09

Hüle:DDD

Hát az ilyen témák tőlem nagyon távol állnak, de mindig azt mondom, hogy életünk pontosan egy van, amit úgy kell élni, hogy a legjobban érezzüzzük magunkat.

Nem tudom milyen papír az akadály, de engem nem érdekelne. Sosem lennék senkivel, akit nem szeretek (az egyébként nem vall egyenes jellemre, hogy szerelem nélkül vele vagy. Feleslegesen tartottad fel.), így lépnék egy nagyot. Ha a szerelmednek fontos vagy, akkor azt a papírt elintézitek valahogy? Annyira nem értek az ilyenhez....

Tehát az a véleményem, hogy lépj, ne rontsd el az életedet!

2014. jún. 10. 17:55
Ez egy interaktív valóságszappanopera :)))))Egyszerűen imádom :)))))))
2014. jún. 10. 17:54
Nagyon köszönöm hogy tisztáztuk ezt a sarkallatos kérdést :)))))))))))))))))))))))))))))))
79. gribedli*** (válaszként erre: 74. - Petitange)
2014. jún. 10. 17:48

Miert, amikor az exeddel megcsaltad, azt csak ugy hobbibol tetted? Vele sem volt jo?


Mindegy, elobb utobb szembesulsz ezekkel a hatrahagyott dolgokkal, szoval kenytelen leszel megoldani, ez van, kosd fel a bugyid es hajrá!

78. Slyte (válaszként erre: 73. - 3ceaf21574)
2014. jún. 10. 17:18
Ha már így megkérdeztél engem is, nekem van férjem, és magyar. :) Ja, és most minden jó. :)
77. d0323f6cea (válaszként erre: 73. - 3ceaf21574)
2014. jún. 10. 17:04

Első kézből való információ:

Nekem nincs!

76. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 75. - 3ceaf21574)
2014. jún. 10. 16:57

Nem tudunk okos tanácsot adni, érzem.


De remélem, valaki hamarosan hazaér, lepakol, átöltözik és szétnéz itt.


Majd akkor nézünk mi is, hogy :ez eddig nem jutott eszünkbe?!

75. 3ceaf21574 (válaszként erre: 74. - Petitange)
2014. jún. 10. 16:47
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
74. Petitange (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 16:44

Tudod az a baj, hogy azt hittem régen, hogy minden rendben van, hogy ez így jó. Nem rögtön házasodtunk össze, eltelt 3 év. Nem is gondolkoztam ilyesmiken. A gyerekre, meg a munkára koncentráltam.


De éreztem, mintha valami hiányozna..aztán hopsz, kitört belőlem a szenvedélyes vadmacska...Én nem is tudtam, hogy ez az érzés létezik, amiket megtapasztaltam, nem is tudtam, mi az a szeretkezés. Erre később jöttem rá és most nézek nagyokat...

2014. jún. 10. 16:20
Na most már tudni akarom hogy kinek van férje,és kinek nincs és hogy tulajdonképpen most mi is van? :))))))))))))
72. 3ceaf21574 (válaszként erre: 71. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 15:53
semmi gond én aztsem tudom hogy ki kivel vagy ki mivel :))))))))))))
71. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 62. - 3ceaf21574)
2014. jún. 10. 15:51

Jajj, nem kellett volna, nem neki ment !


Jajj, ez a meleg, meghülyít!

2014. jún. 10. 15:51
Petitange könnyezek a sztorin :)))))))))))))))))
69. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 61. - 130454e42d)
2014. jún. 10. 15:49
Nem tőled akartam kérdezni, hanem az indítótól, de már az rendben van. Bocsi, nem akartam.:
68. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Petitange)
2014. jún. 10. 15:45

Nem, nem, egyáltalán nem így néz ki kívülről. Csak kívülről alkothatok véleményt és csak a kevés infód alapján.


Szerintem nagyon is az van, hogy te azzal takarózol, hogy a férjed nem tudna egyedül meglenni, de valójában neki semmi baja nem lenne, összeszedné magát egy idő után (nem véletlen, hogy most is te vagy aki függsz tőle több okból is, nem ő függ tőled). Te megpróbálod nem látni azt, hogy te vagy az, aki egyedül nem tudna meglenni, és rá fogod, hogy miatta vagy vele, holott ha te tudnál egyedül is jutni valamire, akkor nem kötötted volna össze az életed vele már az elején.


Hiszen az elején sem volt feeling, te magad írtad. Ha a szerelmi csalódás után egyedül maradtál volna addig, amíg meg nem találod azt, akivel van szerelem, jó szex, stb. akkor elhinném, hogy megállsz a magad lábán, akár ha az újról idővel ki is derült volna, hogy nem az igazi.


Te egy olyannal házasodtál össze, akiről már az elején világos volt, hogy neked nem az igazi, tehát teljesen ott vagyunk, hogy te függsz tőle, hidd el. Neked sokkal nagyobb sokk lenne elválni mint a férjednek. Félsz a semmitől. Nem ölné meg magát, nem vágná fel az ereit de te meg sem próbálod, mert félsz.


Sőt, mint próbatétel (de utálom ezt a szót, mert nem erről szól), az is lehet, hogy neked az lenne a legnagyobb próbatétel, ha kénytelen lennél megállni a magad lábán, érzelmileg, anyagilag, szóval még azt is el tudom képzelni, hogy elszánod magad, megteszed és a sors fricskája: a szerető otthagy. Marha jó, nem?:) De ettől is fejlődnél emberileg.


Eleve attól már fejlődnél, ha elkezdenél tényleg nem hazudozni önmagadnak, bevallanád, hogy képtelen vagy momentán (vagy képtelennek tartod magad) vállalni a felelősséget a döntéseidért. Persze, ellavírozhatsz még így pár évtizedet, megvárhatod azt is, hogy maga a férjed lesz az, aki talál egy nőt, egymásba szeretnek és lesz vér a pucájában otthagyni téged, mondván, amúgy is, te megcsaltad anno és amúgy is, te csak érdekből vagy vele, a másik meg legalább szerelmes.

67. 3ceaf21574 (válaszként erre: 64. - 130454e42d)
2014. jún. 10. 15:45
:))))))))))))))Tudom csak húzlak :)
66. Slyte (válaszként erre: 63. - Petitange)
2014. jún. 10. 15:43

Nem az eltelt idő mutatja, hogy le van-e zárva. Magad írtad, hogy nem tudtad lezárni, sőt, ha jól emlékszem, még néha-néha szexeltetek is, pedig már házas voltál. Ez kemény társfüggőség.


Ezt támasztja alá az aggódásod, hogy mi van, ha akkor már az "életed szerelme" mégsem lesz az...

65. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 60. - Petitange)
2014. jún. 10. 15:35

Akkor addig nincs miről beszélni,amig sajnálod, a pénz is kell.

Én inkább attól tartok, hogy mire ő elenged/ mert egyszer mégis el fog /, akkor már a mostani szerelmed nem lesz, és újabb nem igazán érzelmi kapcsolatba fogsz lépni.

64. 130454e42d (válaszként erre: 62. - 3ceaf21574)
2014. jún. 10. 15:35
Sose volt :) most tartok ott, hogy talán pár év múlva lesz :)
63. Petitange (válaszként erre: 57. - Slyte)
2014. jún. 10. 15:34
Oh, hányan vannak úgy hogy vigaszpótlékot keresnek! Nálam akkor már 6 hónap eltelt az exemmel való szakítás óta, nem rögtön jött és most mi van abban ha egy nő megvigasztalódik valakivel. Semmi. Nem ezek a társfüggőség ismérvei.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook