Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használta már valaki közületek a MagfitPRO mágneses gyűrűt? Tapasztalatok? Vélemények? fórum

Használta már valaki közületek a MagfitPRO mágneses gyűrűt? Tapasztalatok? Vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 8. 15:13
Ja és kaján sajnos nem tudtam változtatni, gondolom a sikertelen fogyásba ez keményen belejátszott
2018. márc. 8. 15:12
Én sem fogytam semmit, DE a mélyvénás trombózisom után visszamaradt állandó zsibbadás a nyagylábujjamban két hét viselés után megszűnt , két hónap után azon az ujjamon egyedül tartósan meglévő körömgombám láthatóan elkezdett lenőni-visszahúzódni. És igen sokkal energikusabb lettem, jobban bírom a napi dolgokat, talán lefogyni is sikerül ezután.
40. Gestapo (válaszként erre: 39. - Gestapo)
2017. márc. 13. 19:03
És még annyi, hogy egy hónap alatt semmit nem fogytam, de a térdfájásom elmúlt. A közérzetetem is jobb, több energiám van, a fogyásra még türelemmel várok.
2017. márc. 13. 18:48
Hello! A mágneses gyűrűről van néhány gondolatom. Az enyém csak amolyan márkátlan, aprópénzért vettem. Az esetem nem tipikus, egy éve még csupa izom sportember voltam, aztán jött a hízás, meg az izületi problémák. Ragadtam, mint az állat, az egészséges életmód ellenére is. Pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak, szintetikus hormonokat kaptam, azt ígérték, minden helyrebillen, de nem így lett. A fogyitabletták általában tartalmaznak jódot, úgyhogy én ezeket el is felejhettem. A gyártók elfelejtik megemlíteni, hogy ilyen esetben gyulladást okoz. Maradt a lábgyűrű. Tudom, hogy a mágnes jót tesz, de nem mindegy, melyik fele ér a bőrhöz. Az északi jó hatású, a déli rossz. Valaki beszámolt arról, hogy az ő gyűrűi vonzzák egymást, a barátnőjéé meg taszítják. Ez baj, a gyártó nem figyelt oda, mikor a mágnest beillesztette. A mágnes nem jár le 30 nap alatt, ez csak egy üzleti fogás, hogy többet vegyél. Mert a fogyás lassan indul be. A gond az, hogy a gyűrű mozgás közben elfordul, nincs idő igazgatni. Ezért aki most vásárol, válasszon kettős gyűrűt. Utána néztem talpmasszázs oldalakon, a 4. akupresszúrás pont tényleg ott van, de ha a gyűrű elcsúszik, akkor már nem az agyalapi mirigyet stimulálja.
2017. jan. 14. 18:21

Igazatok van, nem írtam. Most használom a harmadik fogyi gyűrűt, de egy dekát se fogytam tőle. Nem éri meg megvenni, felesleges beruházás.

Pedig sokat sétáltam is vele, hiszen két kutyánk van. Nagyon szerettem volna tavaszra leadni egy pár kilót, de ezzel nem megy. Legjobb fogyókúra nem enni, igen ám, de ha az ember finomat főz, akkor csak nézze???

Én is kipróbáltam már minden lehetséges dolgot, hozzám annyira ragaszkodnak a kilók. Igaz idősebb korban még nehezebb. Na puszi Nektek!

2016. nov. 15. 23:54
Sziasztok! Ma megérkezett a gyűrűm. Holnap kezdem a használatát. Őszintén el fogom mondani a véleményem, ha nem hat semmit azt is megmondom. Egyik barátnőm itt a városban használja és fogyott. Hát izgatottan várom, hogy én is ezt tegyem. Van két kutyusom úgy hogy örömmel fogom őket sétáltatni, mert ez nekem is a hasznomra válik, ha hatásos ez a gyűrű. Betettem a fórumot a kedvenceim közzé, majd időnként írok. Különben meg már mindent kipróbáltam lehet mondani. Nekem a Reductil volt a legjobb, sajnos hogy megszüntették.
36. ironizáló (válaszként erre: 35. - Ilicica)
2016. okt. 12. 14:42
Ez ennyire egyszerű és logikus.
35. Ilicica (válaszként erre: 28. - Napsika73)
2016. okt. 12. 06:42
Kedves napsika73 megkérdezhetem, hogy most hol tartasz? Nehezen tudom elhinni, hogy ez tényleg használ akkor miért van ennyi túlsúlyos ember, ha ilyen egyszerűen meg lehet oldani a fogyást?
34. bobelino (válaszként erre: 28. - Napsika73)
2016. okt. 11. 17:08
Tennél fel magadról egy újabb képet? Jó lenne hinni ebben a gyűrűben. És ha a saját szememmel látom akkor könnyebben megy.
33. ironizáló (válaszként erre: 32. - Napsika73)
2016. szept. 25. 21:25
Pedig azzal kéne inkább próbálkozni.
32. napsika73 (válaszként erre: 29. - Ironizáló)
2016. szept. 25. 09:14
Még nem tornáztam!
31. ironizáló (válaszként erre: 30. - Globus)
2016. szept. 24. 15:31
Ugye?
30. globus
2016. szept. 24. 15:09
Jézus ereje, ez mi ez megint? :/
29. ironizáló (válaszként erre: 28. - Napsika73)
2016. szept. 24. 15:02
A torna ok, de a többi kamu.
2016. szept. 24. 12:22
Akkor csak sírj a röhögéstől én meg nagyobb erőt kapok a dicséretektől!!!Idáig 7 kg ment le 7 hét alatt.Mindig magas pulzus számom/49 kg-al is/ volt ami érdekesen normális lett.Annyira örülök a súly csökkenésnek, hogy kedvet kaptam idő függvényében tornázni is.
27. ironizáló (válaszként erre: 26. - Napsika73)
2016. szept. 20. 08:07
Te valami fizetett versenyző vagy? Mert,hogy ettől egy grammot nem fogytál az 100%. Sírok a röhögéstől.
2016. szept. 20. 07:57
6 hete van rajtam a gyűrű napi 8-10 órát.Elejétől fogva nem vagyok éhes. Egy hete nadrágból 2 mérettel kevesebbet vettem és már az is lötyög rajtam. Súlyom először lassan úgy két hete megindult. Mozogni nem szoktam csak munka meg haza utazás. Mindenki észrevette kérdezik, hogyan csinálom hisz sok mindent próbáltam. Van másfél havi adag gyűrű és ha így folytatódik biztos még egy akciót bevállalok ami most 4 havi gyűrűt ajánl.
2015. szept. 4. 23:40

Véleményem van! Tapasztalatom nincs, mármint a termékről...

Én anno a FB-on botlottam a csoportjukba, és felkeltette az érdeklődésemet a termék, hogy vajon miként hathat. De mivel szkeptikus vagyok alapból, kicsit körülnéztem a hozzászólók és a hozzászólások között. :)

A dicsérők közül bárkinek megnéztem a lapját és kigoogleztam, mind kamu volt! Kamu képekkel, kamu nevekkel. :D

Igen érzékeny vagyok ezekre, így megosztottam mindenkinek a lopott lapját, a "sajátja" alatt. :P

Igaz, csak néhánnyal tudtam ezt megtenni, mert letiltották a hozzászólásaimat rövid időn belül! :D

Elég megnézni itt is a 11. és 12. hozzászólókat: keresztnév, 00 és bp kombinációja a felhasználói névben. Reg. után egyetlen hozzászólás itt, aztán se több látogatottság! :D

Nekem ennyi elég is...

2015. szept. 4. 23:21
Ugye tudjátok, hogy ez placebo?:D kár, hogy ahhoz meg drága, spárgából is fonhattok magatoknak gyűrűt/karkötőt!
23. AmyPA (válaszként erre: 22. - Didder)
2015. szept. 2. 16:46
Szia! Tapasztalat!? :)
22. didder
2015. júl. 31. 15:36
Sziasztok! Ma megérkezett a margitom vagy mi :) Ráadásul 3 pár, ha már bukok, nagyot bukjak :) 1. nagy lett, pedig mértem a táblázat alapján! Nem baj, leragasztottam, talán megáll! 2. Zsibbad a lábam és olyan furin érzem magamat! Bizonyára már fogyok :D 3. Étvágyam már nincs, pedig kb. 40 perce van rajtam és épp ülök! Na jó...egy kis dinnye talán lecsúszik, azt meg lehet :) Na akkor majd jelentkezem a későbbiekben, mert feszüljek meg, de végig csinálom :) Tőlem csak az igazat fogjátok olvasni! :)
21. 0084acbe42 (válaszként erre: 16. - Cullinan)
2015. jún. 28. 12:19
Vedd meg, próbáld ki :D Csak tájékoztatásképp mondom, hogy külföldi oldalakon 160 forint egy pár.
20. Sleek
2015. jún. 28. 10:34
Alapvető része a kalóriamegszorítás, a rendszeres testmozgás az anyagcsere beindítása céljából, illetve bizonyos esetekben gyógyszeres terápia is szükséges, csak kiegészítőként ajánlható az ultrahangos zsírbontás. Ebből kihagytam a gyűrűket és öveket írás közben
19. Sleek
2015. jún. 28. 10:32

Fogyás egyszerűen egy étrendfüggő dolog.

Megfelelő arányban összeállított fehérje szénhidrát és olajok zsírok. Valamint kell egy kis mozgás.

A multivitamin mellékes de hasznos

A többi csak felesleges ...

Néphülyítés :(

Kb mint az ultrahangos zsírbontás.


Orvosi szemmel két fő kritika merül fel a módszer hatékonyságával kapcsolatban. Az egyik az, hogy az úgynevezett zsigeri (viszcerális) zsírlerakódást nem szünteti meg, mivel csak a test körvonalán hat, ezáltal a fő rizikófaktoron nem javít. Ez alapvető lenne a szív- és érrendszeri rizikó mérséklésében, hiszen a viszcerális zsírtöbblet fontosabb rizikófaktor a perifériás zsírtöbbletnél, sok esetben pedig éppen ennek a rizikófaktornak a csökkentése lenne a célja a fogyókúrának.

Másodsorban az a hátránya, hogy életmódváltás nélkül segít a karcsúság elnyerésében, pedig az lenne a cél, hogy az egészséges testsúlyt egészséges táplálkozás és testmozgás útján érjük el. Ha ultrahangos zsírbontás vagy egyéb gyűrűk övek révén sikerül a túlsúlytól vagy annak egy részétől megszabadulni, és emellett nem történik életmódváltás, gyakorlatilag hatástalannak tekinthetjük a procedúrát, hiszen inkább előbb, mint utóbb újból túlsúllyal kell szembenéznie az illetőnek. Emellett nem érvényesülnek az egészséges táplálkozásból és mozgásból származó előnyök.

A fogyókúra komplex orvosi szemléletet igényel. Alapvető része a kalóriamegszorítás, a rendszeres testmozgás az anyagcsere beindítása céljából, illetve bizonyos esetekben gyógyszeres terápia is szükséges, csak kiegészítőként ajánlható az ultrahangos zsírbontás. Mielőtt fogyókúrázni kezd valaki, érdemes egy elhízástudományban járatos orvos tanácsát kikérni, hogy a fogyás során az egészség legyen a cél, és ennek következménye legyen csak az ideális alak elnyerése.

18. kristo_f (válaszként erre: 14. - Rencso11)
2015. jún. 28. 10:24

Miért adod el?

Nem vált be, vagy

magadon felejtetted a gyűrűt és anorexia alkatú lettél?

2015. jún. 28. 10:08

Bár én nem használtam, a véleményem az, hogy ilyen csodaszerektől nem lehet fogyást várni.

Fogyni életmódváltással, egészséges táplálkozással és mozgással lehet.

2015. jún. 28. 10:04

Használta már valaki a Magfitpro ujjgyűrűt?

Valakinek pozitiv vagy negativ tapasztalata?

Érdekelne a véleményetek!

15. pnegab
2015. ápr. 12. 22:36
Diéta és mozgás mellet még aranygyűrűt, ezüstöt, bizsut hordva is fogyni lehet!!! :D
2015. ápr. 12. 10:35

Sziasztok!


Eladó egy doboz Reduline 36 kapszula. Ár: 8000 Ft. Érd: rencsi11@freemail.hu

Továbbá eladó 2 adag MagfitPro lábujjgyűrű "S" méretben. Ára megegyezés szerint.

2015. ápr. 8. 13:17
Az utolsó két hozzászóló egész biztosan nem érdekelt a gyűrű kapcsán.... :) érdekes :)Annyira észre lehet venni, hogy ki az aki a tényleges véleményét írja le és ki az aki érdekből teszi !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook