Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a Premium Health dietaval? fórum

Van valakinek tapasztalata a Premium Health dietaval? (tudásbázis kérdés)


13. Redpoppy76 (válaszként erre: 12. - Balint_kata)
2012. máj. 2. 18:03

Szia Kata!

Sikerült elkezdeni a diétát?Véletlenül tévedtem ide.Látom eltelt azóta egy kis idő.

Én kipróbáltam. Nem csalódtam.

12. balint_kata (válaszként erre: 10. - Pirosalma)
2008. ápr. 7. 17:39

Koszi a jotanacsokat, Pirosalma. Ezzel termeszetesen mind tisztaban vagyunk. A haziorvos altalanos orvos es dietetikus egyben, ugyhogy (egyelore legalabbis) nem aggodom azon, hogy nem o a megfelelo szakember.


Valtozatlanul szemelyes tapasztalatokrol szolo beszamolokat varnek. Mar ha van ilyen. Remelem, lesz!

11. Pirosalma (válaszként erre: 9. - Balint_kata)
2008. ápr. 7. 17:08
Ollé.
10. Pirosalma (válaszként erre: 8. - Balint_kata)
2008. ápr. 7. 17:05

Szia, Kata!


Természetesen minden fogyókúrás diéta a kalóriacsökkentésen alapul, még ha nem is hangsúlyozzák, netán tagadják.


Az orvosi felügyelet egyrészről jó, másrészről az ember háziorvosa is el tudja látni ez ta feladatot, a fogyás kérdéseit meg egy dietetikus vagy egy képzett barát. Bár utóbbival jó vigyázni: ha annyi ember értene ehhez, mint ahány állítja, sokkal kevesebb túlsúlyos/kövér ember lenne.


Megjegyzem, a kórosan elhízottaknak feltétlenül csak szakember segítségével szabad fogyniuk. Háziorvos + dietetikus a hétköznapibb esetekben, amikor pedig valamilyen komolyabb kísérőbetegség van, akkor azért mind az említett párosításnál, mind a Premium Healthnél komolyabb szakértői gárdára van szükség.

9. balint_kata (válaszként erre: 5. - 7abb7adbf0)
2008. ápr. 7. 15:58
A havi adag 25 ezer Ft.
8. balint_kata (válaszként erre: 6. - Pirosalma)
2008. ápr. 7. 15:57

Egyetertek, nyilvan nem csodamodszer ez sem. Valoszinuleg attol mukodik, hogy lenyegesen lecsokkented a napi energiabevitelt.


Ami nekem tetszik benne (es nyilvan ez a marketingjuk alapeleme), hogy orvosok terjesztik es kizarolag orvosi felugyelet mellett tudsz vele dietazni.

7. balint_kata (válaszként erre: 3. - 189e7a0266)
2008. ápr. 7. 15:56
Koszi, gugliig es a magyar nyelvu (eleg szegenyes) oldalig en is eljutottam... Ezert irtam, hogy szemelyes tapasztalatok erdekelnenek, ha lehet, illetve ha barkinek van ilyen.
2008. ápr. 7. 15:43

Az elmélet ( [link] több sebből vérzik, és elég zagyva.


Nyilván működik, mert az ember kevesebbet eszik az útmutatásnak köszönhetően (tehát nem azért, mert ez egy új csodamódszer).


Egy saját dietetikus olcsóbb valószínűleg.

2008. ápr. 7. 15:19
Ird be a Google keresőbe, én most néztem meg. Az ára nincs ott, de biztos nagyon drága. Ha orvosok terjesztik...
2008. ápr. 7. 15:18

Sok ílyen por van: * Slim, 7-17 fogyókúrás italpor...stb.

Elég kemény, és a napi egyszeri normál étkezéskor a KÖNNYŰ szón van a hangsúly, de hatásos.

2008. ápr. 7. 15:17

Hali!


Sokat olvashatsz a www.premiumhealth.hu oldalon róla. Írd be a gugliba, én is ott találtam rá.

2008. ápr. 7. 15:13

Halas lennek, ha megosztanatok velem az eziranyu tapasztalataitokat, ugyanis szinte semmit nem tudok errol a dietarol es az Edesapamat a haziorvosa ennek a rendszernek a segitsegevel akarja slankitani egy kicsit.


A het masodik feleben lesz az elso igazi konzultacio az ugyben, egyelore csak a dieta nevet ismerjuk, meg azt tudjuk, hogy napi ketszeri feherjepor-ivason (reggel es este) es egy konnyu ebeden nyugszik a dieta. Ja, es ami fontos, hogy mindvegig orvosi felugyelet mellett zajlik a fogyas. Ha minden igaz, kizarolag orvosok aruljak ezt a port, illetve ok kovetik nyomon a sulyvesztes menetet.


Halas koszonet elore is minden infoert!

2008. ápr. 7. 15:08
Van valakinek tapasztalata a Premium Health dietaval?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook