Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kórházban vagyok fórum

Kórházban vagyok (beszélgetős fórum)


2014. jún. 10. 19:17

Banán, zsárazbab, kivi, szamóca, ezekből kell sokat enni, de lehet írnak tablettát is.


Ha elengednek, kérdezz rá, zárójelentésben legyen benne! :))

2014. jún. 10. 19:15
Kivanok hamaros gyogyulast...!
20. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 19. - Cickány5)
2014. jún. 10. 19:08

Jajj, de sajnálom.:))


Vérszegénységre ? utánanézünk.

2014. jún. 10. 18:58
Azt mondtak hogy az eloirt adagolas miatt lett ez szegemy parom se felejti el egyhamar es onnantol kezdve mindig vigyaznom kell mert hiaba nem voltam epilepszias mostmar az lehetek es akar a kimerultseg is kihozhatja innentol kezdve. Az akkor keszult ct-n is latszik mert nekem a par perces helxett vagy huszperces rohamom volt csak azert nem kell ra gyogyszert szednem mert nem magatol jott ki. Ugyhogy mostmar vigyaznom kell. A nyelvem faj nagyon mert szetharaptam es most szep hullamos oldalt. Meg a fejem luktet de igyekszem pihenni. Verszegenysegre nem tudjatok milyen vizamin kellene? Az meg ami neheziti ugyebar hogy vesebeteg vok es nagyon faj.
18. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 17. - Cickány5)
2014. jún. 10. 17:37

Azért ne hamarkodd el a háziorvosod elhagyását.


Kérdezd meg a kórháziakat, hogy miért kerültél ide, lehet, hogy valami miatt nem úgy reagált a szervezeted agyógyszerre, mint kellett volna.


Járd körbe, hogy biztosan az orvosod volt-e hibás!

2014. jún. 10. 15:51
Nagyon kedvesek vagytok hogy ennyien irzatok koszonom szepen nemsokara megtudom holnap hazamehetek e. Igen ezekutan megerdeklodom hova menjek haziorvoshoz. Julius masodikan megyek a vesemmel nefrologushoz. Koszonom hogy ismeretlenul is ennyien irtatok ez most sokat jelent. Mar megvolt az osszes vizsgalat .negy utan jon az orvos. Meg faj a fejem de gondolom az meg a roham miatt. Remelem ez az epilepszia nem lesz tobbet igyekszem pozitiv lenni.
2014. jún. 10. 14:00

Szevasztok!

Ebéden túl vagytok, pihentetek is egy kicsit, mi újság?

Hogy van a mi kis betegünk? Minden rendben?

15. inta
2014. jún. 10. 12:48
Jobbulást neked, remélem, mielőbb felépülsz! Pihenj sokat és cserélj háziorvost.
2014. jún. 10. 11:28

Mielőbbi teljes felépülést kívánok!

Hidd el, most már minden rendben, csak légy türelmes, és hamarosan haza-mehetsz!


A dokidat ne bántsd, nem éri meg: = őérte is annyit kapnál, mint egy rendes emberért! mondja egy mondás!


Valóban, még ott a hasonló betegségekkel küzdő betegtársakat faggasd ki, van-e esetleg olyan háziorvos, akihez át tudnál pártolni = orvost váltani tudnál-e. Jó lenne, ha mások által ajánlott dokihoz kerülnél, nem pedig csak az vezérelne, hogy mindegy hova, csak a jelenlegitől el! Távozásod onnét legyen célirányos!


Most ebédelj meg, ebéd után szunyókálj egy kicsit, majd d.u. ha jelentkezel, még beszélhetünk! :)))

2014. jún. 10. 10:11

Jobbulast!

Itt a nyar, nyaralast tervezel ?

12. Sirga
2014. jún. 10. 10:02
Nyugi, nem lesz semmi baj! A nehezén túl vagy, és már jó kezekben. Gyógyulj meg hamar! :)
11. pilus
2014. jún. 10. 09:26

Most már nem lesz semmi baj!

Pihenj,aludj és nyugodj meg!Sajnállak,hogy ilyenen keresztül kellett menned:(((


Jobbulást kívánok!

10. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2014. jún. 10. 08:34
Olyan jól megfogalmaztad!:)) Én mindig körülményesebb vagyok.:((
2014. jún. 10. 08:30
Jobbulást és kitartást!!!!
2014. jún. 10. 08:28

Kellemes napot és gyors gyógyulást :)


Ezek az orvosok már csak ilyenek :D

Némelyik a jóindulattól csinál bolondságokat, némelyiket az sem érdekli, ha ott fordul fel a betege :)

2014. jún. 10. 08:04
Most már minden oké lesz!Kaptál egy új esélyt!Élj vele!
2014. jún. 10. 08:00

Jobbulást!



Ha hazaérsz, ásd el valahol a dokit! ;)

5. cickány5 (válaszként erre: 4. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 07:45
Koszonom a kedves szavakat most minden batoritas jol esik.
4. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 3. - Cickány5)
2014. jún. 10. 07:01
Már jó kezekben vagy, látom, jobban is, akkor nyugodt legyél. Eredmények ha jók lesznek, hazamehetsz, ha nem, pár nap alatt beállítják a gyógyszereket.:))
3. cickány5 (válaszként erre: 2. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 06:55
A haziorvosom az otszoros adagjat irta fel a vesemre szedett morfiumos fajdalomcsillapitonak. Penteken ejjel epilepszias rohamom volt tole. Most delelott lesz vizsgalatom remelem jok lrsznek az eredmenyek. Majdnem belehaltam penteken a mentos mentett meg.
2014. jún. 10. 06:42
Mi abaj, hogy bekerültél, és hol vagy kórházban?
2014. jún. 10. 06:26
Sziasztok! Mar regota olvasom a forumokat deeeddig soha nem irtam. Most epp korhazba vagyok es kerlek irjatok valami batoritast most szuksegem lenne ra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook