Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amerikába kiutazásról bármit fórum

Amerikába kiutazásról bármit (beszélgetős fórum)


2014. jún. 14. 22:16
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.Van Esta papírom és mint írtam már voltam kint 1 hónapot áprilistól májusig.A kedvesem hajlandó meg adni persze a címét és ami kell,csak én attól tartok ha kérdezgetnek ki ő és stb... gondolhatják hogy kint akarok maradni,igazából úgy néz ki házasodunk és szerelemből.Isztambull felé megye,most szezon van és nagyon drágák a jegyek,így olcsóbban megúszom,bár pár órával többet repülök,nem bánom csak már ott lennék :)
2014. jún. 10. 00:14
Ez a hatarorok kedvetol is fugg, de jobb ovatosnak lenni.Legyen nalad minden szukseges papir, a fiunak a telefonszama, neve, foglalkozasa, munkahelye, mert a legtobb esetben felhivjak az illetot, hogy valoban ismer-e? (Cross check)Fogkrem, manikur keszlet csakis a nagy borondbe, az utasterben tilos szallitani. Tolem meg a koromvago kisollot is elvettek...:)...Ha eppen kedvuk tamad, elvihetnek egy szemelyi motozasra is, ha megtagadod, nem engednek be az orszagba. Ha tiszta a lelkiismereted, nem lesz semmi problema,viszont egyet soha ne tegyel meg. Ne mondjal semmi valotlant,meg veletlenul sem, mert abban a pillanatban kiolvassak a szemedbol. Nagyon dorzsoltek, nem erdemes kockaztatni. Ha mindezeken tuljutottal, akkor szabad az ut elotted, jo utat kivanok!
2014. jún. 9. 23:37

ESTA vízum, nem kérnek semmit, mi vittünk minden vackot (meghívólevél, munkáltatói igazolás /hogy ne higgyék, hogy kint akarunk maradni, lakás tulajdoni lapja, stb.../, semmit nem kértek az ég világon.

Megkéred a vízumot (fél óra alatt kiderül megkaptad-e), megveszed a repjegyet, megmondod a fickónak, hogy menjen ki eléd és kész. nem kell túldramatizálni.

5. hajnalka39 (válaszként erre: 4. - Dodi44)
2014. jún. 9. 23:10
A csillagos eget is lehozhatod az égről ,akkor fordítanak vissza amikor akarnak. Nekem zöldkártyám van és beugattak ,hogy egy éve nem voltam otthon ,és hol is vannak a papírok? Ugyanis egy év után NEKEM is kell beutazási engedély. a másik nem értem hogy a fiú miért nem ad neked címet ,telefonszámot?
4. Dodi44 (válaszként erre: 3. - Angelika28)
2014. jún. 9. 23:00

Ha otthon Vizumot valtasz ki, akkor nem kuldenek vissza, de ha vizum nelkul indulsz, akkor ha at ersz New York ba, akkor meg az utlevel vizsgalatnal,es a vamnal vissza transzportalhatnak.

A vizumot ket fele keppen is meg tudod szerezni, mint turistanak, (de ha mar voltal kint akkor mindjart gyanut foghatnak, "miert akarna az ujra vissza menni oda?") a masik a biztosabb modon, ha az allamokbol egy "meghivo level"et tudsz kapni valakitol, es a vizum kerelmeddel egyutt beadod a kovetsegen. Az a leg biztonsagosabb Vizum beszerzes.

Ha csak lehet, ne London fele menjel, Amsterdam, Schiphol az sokkal jobb. London, Heatrow repteren egy nagy osszevisszasag van. Az utolso oraban fogod megtudni, melyik Terminalrol (epulet)es melyik Gate (kapu)-tol fog indulni a geped.

Amsterdam-ban, mar elore le van fixalva, es ott varhatod meg, ahonnan fog indulni.

Mndent amibe a TSA (biztonsagi vizsgalok) belekothetnek, a borondodbe tegyel. A szemelyi csomagodba meg csak fogkremet se tegyel, mert elveszik!

Hulye perenoidok minden repteren, mindenki terrorista gyanus nekik!

A nemetek tul, szarazak, hivatalosak.

Az osztrakok a leg udvariasabbak!

(eddigi utazasaimnal ezt tapasztaltaim.)

Sok szerencset Neked!

3. Angelika28 (válaszként erre: 2. - Hajnalka39)
2014. jún. 9. 20:42
De édes vagy :) Akkor ő gondolom legálisan van kint és minden ok körülötte . Nagyon örülnék,bele halnék ha nem jutnék be vagy valami gond lenne.
2014. jún. 9. 20:34
Ha akarod adok egy címet ,és mondd hogy a barátnődhöz mész. Ja és telefonszámot is ,ha esetleg hívni akarnának.
2014. jún. 9. 20:31
Sziasztok. Voltam New Yorkban 1 hónapot Áprilistól Májusig,szeretnék nagyon vissza menni Julius közepén mert vár rám a szerelmem akit ott ismertem meg,nem tudom mi lesz belőle de ki ki kell mennem azt érzem.Első utamon kiszedtek mert átnézték a bőröndöm elvileg ez szúrópróba szerűen megy,de ettől az úttól jobban félek.Először kaptam címet attól aki intézte az utam de már nem kapok segítséget,nem értem hogy működik ez a cím dolog én a szerelmemhez megyek aki legálisan van kint de nem tudom utána néznek e annak hová megyek és miért,nem akarok neki problémát .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook