Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jut elég idő az előző házasságból született gyerekre, ha már van közös gyerek is? fórum

Jut elég idő az előző házasságból született gyerekre, ha már van közös gyerek is? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 27. 09:17

"1. Anyuci88 2014-06-26 11:10

A férjemnek van egy lánya az elozo házasságábol és egy kozos kisfiunk is.A lány 7 éves a fiu 6 honápos.Amikor átjon azt szeretné,hogy az apja csak vele fogalkozzon,kiabál hogy tegye le a kicsit. Az anyja azt mondogatja neki,hogy ne hagyja az apjának,hogy torodjon a kicsivel,mert neki nem az apukája .PEDIG AZ.Ha mondjuk csak heti egyszer kétszer jonne akkor nem volna gond,hogy csak vele foglakozik,míg itt van,de napi szintem jon. Nem tudom,hogy érthetnénk meg vele,hogy a testvére nem az ellensége. Még édestestvéreknél is nehéz ezzel megbírkozni,nem még így,hogy az anyja tomi a fejét."

27. WTFISCH (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 27. 09:15

mikor valtatok el, hogy nem sikerult tultenned magad rajta?


Hagyd beken a sajat gyerekedet! nem kell vele tobbet foglalkozni, mint az ujszulottekkel. ugyanannyit kell vele foglalkozni.

Es amig a 8 eves eljatszik adott esetben egyedul es megeszi a szendvicset egyedul, az ujszulottet etetni kell es pelenkazni...

26. WTFISCH (válaszként erre: 6. - 80Anikó87)
2014. jún. 27. 09:13

jezusom..... te beteg vagy....


"De egy újszulottel egy apának nem igen kell foglalkozni,nem? Nem tud vele játszani"


Anyuci sem tud vele jatszani. Szerintem addig hozza se nyljanak amig nem less vagy 3 eves...

25. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 27. 09:03

"Ő volt hamarabb" hát neked nagyon elmentek otthonról kedves fórum indító

ezer éve nem írtam fórum témához sőt nem is olvastam őket de te beteg vagy, már bocsi. valami külső orvosi segítséget keressél..(nem bántás csak egy tanács)

2014. jún. 27. 08:35

Sőt! Előfordul(hat), hogy a másik félnek is van gyermeke, aki magával visz a házasságba. Képzeljed el, akkor is jut minden gyerekre idő, szeretet.

Én sem olvastam vissza, de a másik fórumból következtetek, hogy mi lehet a problémád.

Miért nem keresel inkább magadnak egy új párt? Az lenne a legnormálisabb megoldás.

23. 82d45dcd14 (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 19. 15:39

Hát,tudod,én meg kifejezetten szeretnék Bora Borán pocolni,de az élet nem kívánságműsor!


Szedd össze magad,és gondolkodj,cselekedj normális, felnőtt ember/anya módjára!!

Mert,amit művelsz az már a beteges kategória!

2014. jún. 19. 14:55
Nem olvastam vissza,de a véleményem,hogy KELL,hogy jusson elég minőségi idő a gyermekre
21. zebracsikó (válaszként erre: 19. - Chelsey)
2014. jún. 19. 14:47
ő apukát szeretné vissza....
20. zebracsikó (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 19. 14:46

ha a Ti közös pár hetes gyereketekre azt mondta volna apuka, hogy "ezzel a ki poronttyal ugyan mit csináljak, nem tud ez még semmit, csak fekszik", akkor mit gondoltál volna???



Tudod,. apuka pont ugyanúgy szereti azt a kis csöppet, mint a közös lányotokat. Ezt el kell fogadnod.

19. Chelsey (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 19. 14:44

Márpedig a te gyerekeddel csak akkor lenne esélye legalább annyit foglalkozn, mint a babával, ha odaköltözik hozzájuk a nagy is.


Ezt szeretnéd? Nem hiszem.

18. gribedli*** (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 19. 14:07

Mi az, hogy ő volt hamarabb? Ez nem pékség, ahol sorszámot kell húzni, már bocsánat. Annyit kellene kapnia minden gyereknek az adott életkorban, amennyi kijár neki, az újszülöttnek is, és a nagyobb gyereknek is mások a szükségletei. De úgy alapjában véve a nagyobbacska gyerekek pl eljátszanak egyedül, míg a piciket mindig szórakoztatni kell. Ez persze nem mentség az alól, hogy ne foglalkozzon a nagyobbal, csak nem értem, miért írod, hogy "többet, mert ő volt előbb"?


Ha majd a picúr 8 éves lesz, akkor meg azt fogod mondani, hogy foglalkozzon többet a tieddel, mert ő meg 16 éves, vagy mi?


És kérdem én: adta valami jelét, hogy mikor megszületik a kisebbik, nem fog foglalkozni a nagyobbal, vagy ez a para csak a te fejedben él?

17. csukottszemmel (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 19. 12:40

ezdedúrva! ...

Mondd, hogy ez csak hollószínház, nem egyéb!

16. MelisUK (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 10. 10:12
Emlékezz vissza, hogy milyen volt, mikor nektek született a gyermeketek. Mind az anyának, mind az apának rengeteg a teendője és nagyon fáradtak. Ha új gyerek születik egy családban, még ha saját közös másik gyerekük is van, az is elhanyagolva érzi magát, nemmég az, aki másik házasságból van. Szóval egyértelműen nem fog többet foglalkozni a nagyobbikkal.
15. Roland80 (válaszként erre: 13. - 80Anikó87)
2014. jún. 10. 09:41
Neki a kozos gyerekukkel kell tobbet foglalkoznia,mivel a felesége és a gyereke alkotja a családját. Az elsoszulott gyerek is a családja része, igen. De nem hanyagolhatja el érte a család tobbi tagját,ezt értsd meg.Esteleg azt szeretnéd,hogy a gyereketek veluk élne? Azt is meg lehet oldani
2014. jún. 10. 08:46

Nem jut, és hozzá kell szokni, ez van, lesz.


Neked kell pótolnod. :((

2014. jún. 10. 08:44
én kifejezetten azt szeretném,hogy az én gyerekekmmel tobbet foglalkozzon,mint a kozos gyerekukkel. Egy 8 évessel tobbet kel torodni,mint egy pár hetessel. Miért szívjon az én gyerekem amiatt,hogy az apjának van még egy gyereke.O volt hamarabb.
12. Lili bárónő (válaszként erre: 9. - 80Anikó87)
2014. jún. 9. 17:11
Azt próbálom mondani, hogy minden férfi és nő más és más, mindenkinek más a hozzáállása. Én leírtam az én tapasztalataimat, remélem másoké jobb.
2014. jún. 9. 16:29
Ha apukánál 2 hetente van a gyerek úgy,hogy másik városban él,egyértelműen kevesebb az idő együtt.....
10. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 1. - 80Anikó87)
2014. jún. 9. 14:18
Attól függ férfi oldalról, vagy nőiről kérded.
9. 80Anikó87 (válaszként erre: 8. - Lili bárónő)
2014. jún. 9. 13:42
nem értem mit akarsz
2014. jún. 9. 12:54
Pasija, új asszonya válogatja
7. 80Anikó87 (válaszként erre: 5. - Lili bárónő)
2014. jún. 9. 12:41
Az új felesége nem akadályozza az exemet egyáltalán.Sot még biztatja is hogy vigye el hozzájuk minnél tobbszor.
2014. jún. 9. 12:40
Félek,hogy az exférjem nem fog eleget torodni a gyerekunkkel,mert most szuletett másik gyereke.De egy újszulottel egy apának nem igen kell foglalkozni,nem? Nem tud vele játszani
2014. jún. 9. 12:38

Az az apukától, meg az új asszonytól függ...

Az én exem onnan kezdve konkrétan leszarta a gyerekeimet, mióta összekerült az új asszonnyal. Amióta meg ott gyerekek vannak azóta még úgy is...

2014. jún. 9. 12:34
Mindenre annyi idő jut, amennyit szeretnénk.
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - 80Anikó87)
2014. jún. 9. 12:32
Nem akarok okoskodni, így gyerek nélkül meg pláne nem, de egy gyerekre mindig KELL, hogy elegendő idő jusson. Akár nagy, akár kicsi. A gyerekemért - ha lenne - mindent feladnék, mindent, akár a saját szabadidőmet is, csak, hogy vele lehessek.
2014. jún. 9. 12:29
A kérdés azoknak szol,akik egy faluban/városban laknak a kulonélo gyerekukkel
2014. jún. 9. 12:27
Jut elég ido az elozo házasságbol szuletett gyerekre, ha már van kozos gyerek is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook