Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizonytalan ex vagy csak lekoptatás? Érdemes küzdeni vagy felejteni kéne? fórum

Bizonytalan ex vagy csak lekoptatás? Érdemes küzdeni vagy felejteni kéne? (beszélgetős fórum)


2014. nov. 26. 03:42
felejteni job hiszha nem voltal boldog a parkapcsolatodban nem hinnem,hogy kesobb az lennel!
27. Cucicsillag (válaszként erre: 25. - 25800e2d09)
2014. jún. 8. 22:49
Max.ha sotetben mmaszkalsz :)
26. 91d4989ab9 (válaszként erre: 25. - 25800e2d09)
2014. jún. 8. 20:42
:))))))))))))))))
2014. jún. 8. 17:16
Ha egyszer lemostam a cipőmről a kutyaxart nem lépek bele megint...
24. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 21:46
Exekkel baratkozni tenyleg nem a legjobb dolgok koze tartozik, mivel vmelyik fel meg elkepzelheto, hgy akar a masiktol vmit, keves az, aki eltudja magaban rendezni a multat es valoban baratkent tekint rad...
23. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 21:30
először tisztázd le magadban, h igazából mit is akarsz, mert az írásodból úgy túnik, h te sem tudod. egyszer azt írod, h baráti tali, nem akarsz kibékülni. majd kiakadsz, h vajon már egyáltaln nem érdekled, van más nő a képben? nos, mit is szeretnél?
22. kriszta773 (válaszként erre: 18. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 21:06
csak hát hiába kapaszkodsz ebbe, a pasik néha csinálnak ilyesmit, lelkiismeretfurdalásból is, hogy ne tűnjenek annyira bunkónak vagy érzéketlennek :) azt úgysem lehet mondani, hogy ne reménykedj, mert azt fogod tenni, természetes is ilyenkor, de ne járj a nyakára, mert ha bármi esélyed is lenne, ezzel végképp elrontod, ha ilyen egyértelműen elutasított már. én személy szerint nem hiszem, hogy ott nagy érzések lehetnek még benne, ha ugye lett volna alkalom bőven a békülésre, de nem élt vele, sőt mikor azt látta, hogy olyan helyzetbe akarod hozni, ami azért intimebb, rögtön nemet mondott :(
21. kisj (válaszként erre: 19. - Kisj)
2014. jún. 7. 21:00

Bár ez lehet, hogy azt demonstrálja, hogy mennyi-mennyi hasonló fórum van.

Na meg azt is demonstrálja, hogy ma este közözködős hangulatom van.

20. de Luca (válaszként erre: 19. - Kisj)
2014. jún. 7. 20:59
Érdemes több nézőpontból is átgondolni :-)
19. kisj (válaszként erre: 17. - Kisj)
2014. jún. 7. 20:57

Ez tök jó:)

Most látom, hogy ehhez a fórumhoz már hozzászóltam.

Nahát,mekkora trágya vagyok:D

18. happybogyoo (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2014. jún. 7. 20:56
Nem kértem a segítségét,régebben említettem neki valamit,amit már el is felejtettem és magától hozta fel
17. kisj (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 20:53
Anyukám, ha 16-nál több vagy és 36-ál kevesebb, akkor még van remény.... mert elképzelhető, hogy valaki feladja postán a józan ítélőképességedet
2014. jún. 7. 20:19
Ha 300 fokos a fordulat, akkor nem is olyan rossz a helyzet.
2014. jún. 7. 19:58

Ha szereted vagy szeretted őt, akkor elengeded és nem zaklatod! Ha önző, gyenge alak vagy, akkor keresed még. Te döntesz.


Ennyi....

2014. jún. 7. 19:55

Szerintem is próbálj meg felejteni.


Sajnálom.

13. junkies095 (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 19:54
Milyen ismerős a helyzet........ ugyanaz.. :'(((((( Együtt érzek veled, és sok szerencsét kívánok!! KOMOLYAN!!! :(
12. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 19:53
mert bunkó ő sem akar lenni, ha szívességről van szó, de nem akarja újrakezdeni :(
2014. jún. 7. 19:41
Hagyd békén és keress mást!
10. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 19:36
Egyértelműen nem akar tőled már semmit.
9. kisj
2014. jún. 7. 19:33

Kérdés az, hogy hány éves vagy?


Ha tizen-és huszon között, akkor tégy azt amit a szíved diktál, ha meg nem...hát akkor is:D


Élj, és szeress:)

2014. jún. 7. 19:33
Hát mivel haragban vagyunk most,valószínűleg semmi.Viszont én nem szeretek rosszban lenni senkivel sem,és valóban nem nagyon hagytam időt neki,de mivel ő ajánlotta fel a szívességet és a találkozóra is igent mondott,ezért nem gondoltam volna,hogyha kettesben hívom el így lekoptat.
7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 19:29
szerintem csak kényelmesen, ha úgy tetszik, tapintatosan akart szakítani, vagyis valószínűleg ő már az összeveszést annak vette. ne erőltesd, mert az rossz neked is, neki is. majd keres, ha akar, rövid idő múlva úgyis kiderül, hogy mi lesz, bár nagyon úgy néz ki, hogy semmi :(
6. 88b949fee3 (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2014. jún. 7. 19:28
Igen :-(
2014. jún. 7. 19:21

Ha egyszer őszintén és nyíltan elmondja, hogy időt akar (magyarul hagyjd békén egy időre) akkor nem értem, miért kell ebbe mindenféle dolgot belelátni és ezen agyalni.

Lehet, hogy még össze akar veled jönni, csak most időre van szüksége átgondolni dolgokat stb. és ezeket mégis hogyan tenné úgy, ha közben "barátként" talizgatnátok.

Szerintem próbáld meg elfelejteni, aztán ha pár hónap múlva mégis keres, majd lehet meglepődsz :)

DE! addig is inkább hagyd békén, annál kiábrándítóbb szerintem nincs mikor egy nő lohol egy pasi után...

2014. jún. 7. 19:13
Szerintem sem bizonytalan, csak ő azt mondja, amit gondol: pár hónap nyugira vágyik.(Aztán lehet, hogy ezt ő fogja lerövidíteni, de ha időt kér, add meg neki!)
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 19:07
ha szeret, keres...
2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. jún. 7. 19:07
Nem bizonytalan, halálbiztosan bekerültél az ex kategóriába. Az "időt kérek" a második legszarabb szakítószöveg a "legyünk inkább barátok" után.
2014. jún. 7. 19:04

A történet röviden annyi,hogy csúnyán összevesztünk az én hibámból,de mindketten vagdostunk egymás fejéhez olyan dolgokat,amiket nem kellett volna.

Nagy nehezen eljött a találkozóra,amit kértem tőle,pedig hangoztatta,hogy el sem akart jönni.Ennek ellenére utána még csináltunk közös programot,ahol mindketten jól éreztük magunkat.Aztán megbeszéltük,hogy túl sokat veszekedtünk és pihentessük a dolgot,de nem ígér semmit előre.Beszélgettünk még utána,néha összekaptunk apróságokon.Elhívtam egy buliba,ahova igent mondott.Egy ideig mindig egész jól elbeszélgettünk,majd abbamaradt a részéről.Találkoztunk,mert nálam maradt a pulcsija,akkor is tök jól eldumáltunk és fel is ajánlotta a segítségét valamiben.Majd gondoltam egy merészet,elhívtam személyes találkozóra (persze nem összejönni,kibékülni,csak egy sima talira),ahova nem jött el és közölte,hogy neki pár hónap egyedül szerinte jót fog tenni és nem lenne jó ötlet most találkozni.Én mondtam,hogy semmi olyat nem szeretnék tőle,hogy most azonnal jöjjünk össze vagy valami,de az volt a válasza,hogy nem szeretne velem találkozni.

Amit én nem értek,mert a szakítás után még ő akarta a programot,nekem mindegy volt,nem akartam semmit ráeröltetni,eljött volna bulizni is,és a segítségét is felajánlotta valamiben.Ezek után én nem értem ezt az egész 300 fokos fordulatot.És nem azonnal mondta ezt a választ,hanem előtte még kertelt,hogy x-y dolga van,attól függ hogy végez vele,és este írta le nekem. Azóta nem beszéltünk,összekaptunk.Én nem merem keresni,de számomra elég furcsa a helyzet.Nem tdom eldönteni,hogy bizonytalan-e vagy tényleg semennyire nem érdeklem,de akkor miért igérkezett volna el a bulira vagy képbe jött valaki más.Én megértem,hogy időre lett volna szüksége,meg is kapta volna,de nem gondoltam volna,hogy ebbe egy személyes tali sem fért volna bele.Mert hogy ő nem barátkozik az exekkel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook