Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Erzsébet nyaralás fórum

Erzsébet nyaralás (beszélgetős fórum)


16. Highlander73 (válaszként erre: 15. - Mmacus)
2014. jún. 27. 16:54
Igen,olvastam mi történt,de sztem erről nem a szálloda tehet.Én inkább Siófoktól tartok,azért ott mindenféle népség jobban megfordul,nagyobb a tömeg is...én azért nem választanám Siófokot.
15. mmacus
2014. jún. 26. 21:57
A családban történt szomorú tapasztalat után Siófokot biztos nagy ívben elkerülném.
14. Highlander73 (válaszként erre: 13. - Flier)
2014. jún. 26. 09:34

Én ezért nem mentem Zánkára:

Ez egy friss tapasztalat-nemrég jelent meg egy fórumon-de azelőtt sem olvastam semmi jót!

Sziasztok!ZÁNKA SOHA TÖBBET!Sajnos nekünk már csak ez maradt de jókedvűen indultunk el egy hete 3 gyermekünkkel.A telefonban azt mondták,hogy 10 perc séta a part egy parkon át játszóterekkel.A valóság 25 perc séta rendezetlen területen át és a parton találtunk egy régi és kicsi játszóteret.A gyerekek gyűjtötték a fagyi pénz a strandon hosszas keresgélés után tudtuk meg ,hogy nincs és jégkrém sem!A gyerekek szomorkodtak!A szobák rendezettek voltak.Az étterem koszos viaszos vászon vizes koszos tálcák.A poharakon nem lehetett átlátni.Az ételek közepesek.A gyümölcs mennyiség jó volt.A 4. napon a kisfiúnk belázasodott.Elvittük az ottani orvoshoz aki nem nézett be a szájába mivel gyermekem nem nyitotta első szóra.Szerinte megfázott!5. napon azaz utolsó reggeli után hazafelé a másik gyermekem is lázas.A kompon hányás az autóban hányás.Pécsre érve ügyeletre mentünk ahol szájukban nézve azonnal tudtuk a választ mindenre.Száj vírusuk lett tele voltak sebbel.Közben harmadik gyermekem is elkapta.A nem megfelelő tisztaság az oka!Hát 3 gyerekes anyukaként aki az életét a konyhába tölti nagyon vártam a nyaralást ,hogy ne kelljen főznöm erre ez lett a vége.Remélem másnak jobban sikerül a nyaralása.


Igen,mások az igények,de nálam alap hogy TISZTA legyen!

13. flier (válaszként erre: 10. - Highlander73)
2014. jún. 7. 13:45
én is olvasgattam mindenről mindenfélét....arra sajna nem alapozhat az ember.mindenkinek más és más az igénye.a egyrészt nem a szobában akarunk nyaralmi másrészt-pl kaja szempontból-ugyis kell vinni pénzt.meg más is pénzbe kerül.....
12. Borsi :-) (válaszként erre: 8. - Flier)
2014. jún. 6. 21:10
Mi is sokat vártunk a kártyára,már rég lefoglalták a jókat,amire megkaptuk..és ennek ellenére sikerült Siófokra 4 napra,ez volt az utolsó lehetőség ott.Mi még nem voltunk így nyaralni,kíváncsi vk,h milyen lesz.Egy hét múlva indulunk. :)
2014. jún. 6. 20:58
Sziasztok, én egy ilyen üdülőben dolgozom, azokon kívül amit felsoroltál csak költő pénz kell és élvezni azt a pár napot.)
10. Highlander73 (válaszként erre: 8. - Flier)
2014. jún. 6. 20:24
Március elején már sehova nem tudtam foglalni a Balcsira főszezonban.Max. Zánka lett volna,de arról nem sok jót olvastam.
9. Highlander73 (válaszként erre: 1. - Flier)
2014. jún. 6. 20:23
Mi voltunk májusban B.világoson,csak IFA-t fizettünk.
8. flier (válaszként erre: 6. - Borsi :-))
2014. jún. 6. 20:20
3 éve már voltak a gyerekek táborban Zánkán.Idén megyünk családostul ujra csak zánkára.eddig nem volt kártyánk és várni kellett rá.igy sajna addigra-pedig hamar foglaltunk-ujra csak zánkán tudtunk szállást foglalni.ti hova mentek?
2014. jún. 6. 19:49
Előfordulhat, hogy parkolási díjat is kell fizetni. Persze, ha meg van a hely pontosan, akkor lehet tájékozódni.
2014. jún. 6. 19:11
Szia,Mi is most megyünk először... :) Ti hova mentek?
2014. jún. 6. 19:07
Nektek mi a tapasztalatotok.....?
2014. jún. 6. 19:07
Nagyon köszönöm!!!! :)
3. mmacus (válaszként erre: 1. - Flier)
2014. jún. 6. 19:00
IFA is csak a 18 év fölöttieknek.
2. mmacus (válaszként erre: 1. - Flier)
2014. jún. 6. 19:00
Nem.
2014. jún. 6. 18:50
Nagycsaládosként a Balcsira megyünk nyaralni.megkaptuk a kártyát is régebben.Kérdésem lenne h az önerő befizetése és az IFÁ-n kivül kell még a helyszinen valamit fizetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook