Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A herbál drognak milyen mellékhatásai vannak? fórum

A herbál drognak milyen mellékhatásai vannak? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 16. 16:23
A fünek( cannabis):elöször fel vagy dobva ,kedves vagy, mindenkivel barátkozol , tied a világ-csillog a szemed , minden jo. -Késöbb réveteg , nagy pupillás szemed bárgyun néz szét. Fáradt leszel és bárhol vagy pihenni akarsz- földre, ölbe mindegy hol.Nagy bánat szomoruság dünnyögve elalszol -szerencsétlen, szánalomra se mélto leszel, mert nem tudják mennyit szivtál ,inkább félnek Töled. Nem tudod kontrolálni magad. Ha felébredsz semmi nem lesz jobb, üresnek érzed magad és ujabb adagot szeretnél, menekülsz abba az állapotba ahol nem tudtál Magadrol. Jön az ujra vágyakozás és egyre többet, erösebbet szeretnél -- ha nincs utánpotlás remegsz, agressziv leszel Mindenki hibás, felelös az állapotodért - azt hiszed. Ezt évekig is csinálhatod az agyad lassan leépül és a valoságot összekevered,mert nem tudod már mi történt .körülötted. Jo buli kezdetben gondolom- én soha nem szeretném megprobálni, mert akiket láttam már kérdéses volt hogy embernek lehet-e hivni abban a nyomorult állapotban. Ha a Magad ura akarsz lenni ne kábitsd Magad és ez olyan lejtös, meredek csuzda - kevesen tudnak visszakapaszkodni.A fü minöségétöl is függ mennyi ideig huzod- de ha már merültél csak szivni szeretnéd és nem a minöség érdekel.Herbáldrog ide -oda a nyomorult embereken sokan meggazdagodnak és ez nem hasonlit az indiánok békepipájára
2014. jún. 16. 12:23
Sosem próbáltam ki egyetlen drogot sem. Semmilyen formában.Pedig lett volna rá alkalom. És erre tök büszke vagyok.
21. 82d45dcd14 (válaszként erre: 18. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 16. 11:39

Nem a neved akarta leírni,ha nem esett volna le..

Indítónak szólt, a fórumindítónak szólt..

20. 82d45dcd14 (válaszként erre: 1. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 16. 11:38

Most komolyan azt gondoltad,hogy lesz aki megírja hogy használja...

Sose vallanám be(pláne itt)ha szívtam volna is..

19. k_nm
2014. jún. 14. 00:43

Ez igy lefekves elott jokedvre deritett :-D

Amugy valoban, a gyogynovenyek hatoanyagait hivjak drognak eredetileg, es a gyogynovenyt herbanak. Laikus mondhatja herbalnak is (ld meg Fenistil-Fenistilin). Namarmost ha te felteszel egy kerdest a herbaldrogrol, egy olyan, aki tud neked segiteni, nyilvan ert a herbariahoz es a drogismerethez, de nem feltetlenul a kabitoszerismerethez. De te me sem probaltad atfogalmazni a kerdest, hanem egybol rahuzod a masikra, hogy kiahulye...

Amugy pedig a sajat cinikussagodba szaladtal bele, inditot irt takaritos, ugy mint topicindito ;-)

18. 82eae0fd3e (válaszként erre: 17. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 13. 23:54

Csak tippelek, hogy olvasási nehézségeid lehetnek, azért nem sikerült leírni helyesen a nevem. Semmi probléma, mert ez nagyon jól kezelhető.

Komolyra fordítva: nem vagyok ennyire gyökér, hogy ne tudnám hogyan kell neten keresgélni, DE!! tisztában vagyok vele, hogy hol ezt írják, hol azt. Na most ezzel a szerrel is így jártam, mert ha hiszed, ha nem, először a keresőbe írtam be, hogy tudjam, egyáltalán mi a fene ez! Aztán kb 25 KÜLÖNBÖZŐ leírást és véleményt találtam róla. Ezek után tettem fel itt a kérdést, de mindezek alatt folyamatosan próbáltam hívni a drogvonalakat, mert csak ők tudnak normális és valós leírást adni. 3 óra FOLYAMATOS hívogatás után értem csak el, egyet, mert bármelyik számukat hívtam, mindegyik szünet nélkül foglalt volt, amit egyébként nem is gondoltam volna! Tehát felvilágosítottak, úgyhogy már nincs szükségem sem a találgatós írogatásokra sem a bunkózásra!

17. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 16. - 88b949fee3)
2014. jún. 8. 13:08
Indítónak szólt :))
16. 88b949fee3 (válaszként erre: 15. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 7. 00:05
Meg van nézve. A marihónalja mesterséges változata, függőséget okoz. Ha körömlakklemosót adnak hozzá, vese, meg májkárosító, ha más vivőanyaggal dúsítják, akkor meg szívizomkárosító. Ez nem mellékhatás, ez a hatás, sajnos. És senki ne kiabáljon velem, mert idegös löszök, rögvest :-)
15. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 14. - 88b949fee3)
2014. jún. 6. 19:14
De üsd már be a googlebe, a gyak. kérd.ek hozzászólásai ott vannak. Biztos drog, mrt hallucinálnak, meg nehezen " jönnek le " róla, nézd már meg. :))
2014. jún. 6. 16:35

A fű (marihuána) egy cannabis sativa nevű növény termős virága. Hatóanyaga a thc ami a bizonyos receptorokra hat a szervezetben. A thc hosszútávon rendkívüli módon károsítja a menóriát és hozzászokást is okoz, viszont nem lehet túladagolni, még nem okozott halálesetet.

A herbál fű teljesen szintetikus anyag amit gyógynövényekbe áztatnak hogy hasonlítson az igazira. A hatóanyaga nem thc hanem egy thc-t utánzó anyag ami ugyanazokra a receptorokra hat mint a thc. A thc-vel ellentétben azonban ez egy nagyon veszélyes anyag ami szívproblémákat okozhat és nem egy halálesetet okozott már.

ezt a gyakorikerdesek.hu-n találtam neked

2014. jún. 6. 15:40
De értsd már meg, hogy fogalmam sincs, hogy mi ez!! Annyit tudok, hogy terjed ez a herbál és hogy többeket újra kellett már éleszteni emiatt. Az, hogy vannak-e fajtái, vagy milyük van ezeknek a szereknek, nem tudom. Ami tudatmódosító szer, az nekem drog, ha legális ha nem. Nem tudok többet mondani, mert 2 nappal ezelőttig még csak hallani sem hallottam erről.
12. 88b949fee3 (válaszként erre: 11. - 88b949fee3)
2014. jún. 6. 15:38
privátban !
11. 88b949fee3 (válaszként erre: 10. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 6. 15:38
Miért gondolsz bele olyat a mondatomba, amit nem mondtam? Ne háborogj már! Segíteni akartam. Nagyon sokféle herbál drog van, ha közelebbit írnál, lehet tudnék segíteni.
10. 82eae0fd3e (válaszként erre: 8. - 88b949fee3)
2014. jún. 6. 15:36
Akkor ebből gondolom levetted, hogy életemben még csak közelébe sem kerültem semmilen drognak, így azt sem tudom, hogy mi micsoda!!! Tehát nem a bunkóság szólt belőlem, hanem drog terén nálam teljes homály van! Amire maximálisan büszke vagyok bárki bármit is mond!
9. 82eae0fd3e (válaszként erre: 7. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 6. 15:34
Nem láttam, mit ír?
8. 88b949fee3 (válaszként erre: 5. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 6. 15:34
OK, de a drogisták a gyógynövények hatóanyagait is annak hívják. Én meg szakmai aggyal gondolkodtam. Bocsánatot kérek! Én is így, felkiáltójellel, és tök sajnálom, hogy segíteni akartam.
7. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 6. 15:33
Azt láttad, aki az öccséről ír? :))
6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 5. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 6. 15:31

Nyugalom!

A guglba beütöttem és a Gy. k. 3 is kijött, többen leírják a hatását, tehát jót ajánlottam:))

2014. jún. 6. 15:18
A kérdésben feltüntettem, hogy drog!
4. 88b949fee3 (válaszként erre: 1. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 6. 15:15
Gyógynövények, vagy fű?
2014. jún. 6. 15:10
Igen, keresgéltem ott is, de ahogy elolvastam egy véleményt, alatta teljesen mást írnak, majd az alatt szintén teljesen eltérő a vélemény. Így nem tudom, hogy valójában ez mi konkrétan és mik a mellékhatások, stb.
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - 82eae0fd3e)
2014. jún. 6. 15:02
A Gyakorikérdések-en sok minden van róla.
2014. jún. 6. 14:47
Véleményeket szeretnék kérni, akik használják, vagy akik környezetében van használó és látják a mellékhatásokat. Minden VALÓS információ érdekel!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook