Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen okai lehetnek, hogy egy bő hete nem jön meg? (Nem terhesség.) fórum

Milyen okai lehetnek, hogy egy bő hete nem jön meg? (Nem terhesség.) (tudásbázis kérdés)


6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. jún. 8. 22:48
Jaja, sztem is kivizsgalas, itt csak talalgatunk...
5. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2014. jún. 5. 21:42
Egyetlenegy oka lehet, hogy kesik a menstruaciod, espedig, hogy nem volt, vagy kesett a peteeresed. A peteeres kesesenek viszont millio oka lehet.
2014. jún. 5. 08:54

ha ez egyszeri eset, szerintem ne aggódj, bármitől lehet, a stressztől is (ahogy írod).

ha rendszeres, akkor érdemes lenne egy részletesebb kivizsgálásra elmenned (hormonok, stb).

3. Nuksi (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2014. jún. 5. 08:50
Inkább össze-vissza eszem sajnos, nem fogytam mostanában. Tavaly hirtelen lefogytam 6 kilót, nos, akkor is időben jött, ebben annyira nem is hiszek. Stressz, hát, az mindig van.
2014. jún. 5. 08:46
Tulzasba vitt fogyokura, dieta, alultaplaltsag vagy stressz?
2014. jún. 5. 08:42
Utoljára mondhatnám, hogy kamaszkoromban fordult ez elő velem. 28-30 nap között mindig időben jött. Az viszont igaz, hogy pár hónapja a 4-5 nap lerövidült 2 napra, amit furcsálltam is, de a nőgyógyász ebben nem nem talált kivetnivalót. Pár hónapja jártam nála, ultrahangot is csinált, nincs pcom, egy nagyobb cisztám van, de az már ezer éve ott van, se nem nő, se nem lesz kisebb. Olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, napok óta, aztán semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook