Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » István kórház - segítséget kérnék orvos témában... sürgős lenne fórum

István kórház - segítséget kérnék orvos témában... sürgős lenne (beszélgetős fórum)


2014. jún. 5. 14:27
szívesen :)
2014. jún. 5. 10:10
Köszi az infókat!
2014. jún. 5. 09:36
az alkotmány utcába
3. sabomian (válaszként erre: 2. - Zsuzso_26)
2014. jún. 5. 09:13
Szia!Köszönöm a gyors választ...és ő merre rendel?
2014. jún. 5. 08:48

Szia!


Én júliusban fogok szülni az Istvánba, ugyan az orvosom magán de csak a 4 vizsgálatra rendel a magán helyére az uh vizsgálatokat az istvánba végzi. A dokit Kodaj Imrének hívják és az egyik legmegnyugtatóbb ember akivel valaha találkoztam. Mindig tudja kivagyok, hol tartok a terhességembe milyen problémáim voltak. Ha találkozunk megölelget az ember teljes biztonságban érzi magát mellette. Nem küld felesleges vizsgálatokra de nem is bőbeszédű vagy aggódós vagyis kérdezni kell ha valamit tudni szeretnél :)

2014. jún. 5. 08:29

Sziasztok!Várandós vagyok a 2. babámmal,aminek nagyon örülünk.Üröm az örömben,hogy az orvosom nem tud vállalni,mert 3 hétig nem lesz az országban a várható szülés időpontjában:(

Mindenképp ragaszkodnék az István kh-hoz.Mesélnétek ottani orvosokról?Milyen szellemiségű,hogy áll az emberhez,milyen rugalmas, milyen szakmailag,milyen volt a szüléskor?NAGYON KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook