Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátlót szedek, ezek beágyazódási tünetek lehetnek?? fórum

Fogamzásgátlót szedek, ezek beágyazódási tünetek lehetnek?? (tudásbázis kérdés)


15. NomNom (válaszként erre: 13. - MaddyJenny)
2014. jún. 11. 10:44
Teszteltél végül?
14. Mion
2014. jún. 6. 22:38

Ennyi erővel már holnap is tesztelhetsz :)

Legalább nem fogsz tépelődni!

2014. jún. 5. 12:50
Nem bírom hétfőig, vasárnap tesztelek..
2014. jún. 5. 11:36

Igen, pontosan olyan!

Ma egész nap 37 a hőm.. ez jelenthet valamit?

11. Ageeca (válaszként erre: 9. - Pink habroló)
2014. jún. 5. 10:46

Na várj... A doki vv alapján megállapította hogy nekem a Dienille gyógyszer kell, viszont havi után nekem mindig van tojásfehérjére hasonlító kocsonyás anyag, ami ugye a peteérés egyik "jele"...


Akkor nálam mindig is volt peteérés, csak a "kiszárított" méhfal miatt nem tudott beágyazódni a kicsi???????


Ez tényleg érdekes amúgy, mert elvileg nincs peteérés gyógyszer alatt, viszont nekem mindig távozik ilyen fehérke... Rugalmas, gumis állagó, színtelen szagtalan...


Na most kíváncsivá tettetek!!

2014. jún. 5. 10:05
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy fogamzásgátló injekció hatása alatt lehetséges a teherbeesés?
9. pink habroló (válaszként erre: 2. - MaddyJenny)
2014. jún. 5. 07:15

Hányinger 6 .hét után szokott jelentkezni a reggeli órákban leginkább.Nálam a 7. héten,nagyon rosszul voltam,a szagokra voltam érzékeny,és nem az ételekre.

Peteéréskor kocsonyás tojásfehérje szerű opálos anyag távozik a hüvelyből,ha ilyet láttál akkor valószínű volt peteérésed.

Én is szedek gyógyszert,igaz nem ebből a célból. 4 év alatt csak néhányszor volt peteérésem.


Vegyél tesztet,már van olyan ami 3 naposat is kimutat,egyébként a terhességet szinte mindig kimutatja,max. az egyik csík halvány. A negatív tesztnél meg egyértelműen nincs csík.

2014. jún. 5. 06:34
:( Alig bírom kivárni a 4 napot..
2014. jún. 5. 05:49
Minden lehetséges.
2014. jún. 4. 21:34
Elvileg nincs peteérés fog.gátló mellett, ennek ellenére nagyon ritkán előfordulhat...
2014. jún. 4. 21:15
Tesztelni csak hétfőn reggel fogok, akkor már viszonylag biztos lesz az eredmény, csak nagyon aggódunk a barátommal :/
2014. jún. 4. 21:14

Szia! Köszi a választ!

Nem, már nagyon régen voltam beteg, ezt kizárhatjuk.. nem szedek semmi mást.

3. Mion
2014. jún. 4. 21:09

Szia!

Láttunk már olyat, hogy valaki tabletta mellett esett teherbe... szerintem vegyél egy tesztet és majd kiderül!

De ugyan úgy lehet pl a frontoktól is, vagy esetleg túlzott stressztől.... bármi lehet.

Véletlenül nem szedtél mostanában antobiotikumot? Az még kiütheti a fogamzásgátlót...

2014. jún. 4. 20:54

3/0,02mg-os corenelle-t szedek lassan 2 éve. Ezalatt szinte mindig éreztem a peteérést, mert gyógyszer előtt is egyértelmű volt.

A gyógyszerszedés óta tökéletes 28napos ciklusom van, 14. napon szúró fájdalommal a jobb petefészkemben. Ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, egészen eddig.

26-án voltunk együtt a barátommal. A héten érdekes tüneteket produkáltam: először alhas duzzadása, feszülése. Utána jött az esti hányinger, majd már minden étkezés után. Hirtelen megundorodtam a kedvenc kajámtól. Ma pl. meg sem tudtam enni az ebédemet, majdnem leszédültem a székről. Jelentkeztek már apró szúrások is jobb oldalt, pont a petefészkemnél érzem őket. Szeretek mozogni, futni, tornázni, de már ezeket sem tudom élvezni, szakad le a derekam és a pocakom :/ Emellett többször kell mennem a vécére, mindkét ügyben. Nagyon furcsa az egész, ilyeneket még soha nem éreztem.. tanácstalan vagyok. 25 évesen még nem terveztem gyereket.. Mi a véleményetek? Rendszeresen szedem a tablettát, percre pontosan minden nap!

2014. jún. 4. 20:49
Peteérés fogamzásgátló mellett? Beágyazódási tünetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook