Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Instagramra fel lehet tenni olyan statisztikát, ami mutatja a látogató IP-címét? fórum

Instagramra fel lehet tenni olyan statisztikát, ami mutatja a látogató IP-címét? (tudásbázis kérdés)


16. emagdi
2014. jún. 4. 22:06
egyébként az instagram (és a statigram is) nem a kép nézettségét (hányan látták) számolja, hanem a like-ok számát, illetve kommentek számát. plusz azt hogy hányan és kik jelölték követésre az oldal gazdáját.
15. emagdi (válaszként erre: 14. - Magdi111)
2014. jún. 4. 22:03
magába az instagram oldalba nem szúrsz be semmit, az tuti :)
2014. jún. 4. 22:00
Tulajdonképpen az érdekelne, hogy az Intagramnál (statigramnál) van-e olyan rész, ahová be lehet szúrni egy statisztika kódját.
13. Magdi111 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2014. jún. 4. 21:58

Már próbáltam rejtett módban nézni egy másik blogját, de olyan szinten otthon van ezekben a dolgokban, hogy mégis látott.


Szeretem a képeit, nagyon jókat tesz fel, úgyhogy továbbra is látogatnám az oldalát, csakhogy néha gonoszkodik (nem vagyunk jóban egy ideje), és jobb lenne, ha azt hihetné, hogy ezeket nem olvasom el.


De majd megnézem ezt a más IP cím alóli netezést is.

12. emagdi
2014. jún. 4. 21:28

az ip címed elrejtésére illetve más ip cím alóli netezésre elég sok szoftvert találsz a neten (gugli segít).

ha neked ez ennyire fontos, hogy az amúgy neked szánt üzeneteket, amiket olvasol mert kíváncsi vagy rájuk, úgy tűnjön hogy mégsem olvasod, akkor egy ilyen alól használd az instagramot :)


de még egyszerűbb, ha vállalod, hogy érdekel az a másik meg az üzenetei és akár még jelzed is neki hogy látod azokat:) vagy ha nem érdekel, akkor meg ne olvasd és nincs probléma :)

11. Magdi111 (válaszként erre: 10. - Magdi111)
2014. jún. 4. 20:44
jav: rábízom :)
10. Magdi111 (válaszként erre: 9. - Zöldvirág)
2014. jún. 4. 20:42

Szia!


Köszönöm, utánanéztem itt:


[link]


Ha a párom hazajön, majd megmutatom neki, mert az ilyeneket mindig rábírom. Ezzel csak az a problémám, hogy azt írja róla a wiki, hogy az átlagsebessége 56kbit/sec (modem-sebesség) és 112kbit/sec (ISDN sebesség) között mozog, vagyis nagyon lassú. Nálam a letöltés 38,6, Mbps (még a feltöltés is 5,9 Mbps), úgyhogy meggondolandó, ráadásul ha nem látja az IP-címemet, akkor felesleges miatta lelassítanom a gépem.


Úgyhogy köszi, de továbbra is az eredeti kérdésre érdekelne a válasz, bár lehet, hogy máshol fel fogom használni az ötletedet.

2014. jún. 4. 20:07

Szia!


Használj tor browser-t.

Ennek van egy kliense is, amitől hol afrikában, hol másutt leszel :)


Te ugyan fogod tudni olvasni üzeneteit, de ő nem fogja tudni, hogy elolvastad :)

2014. jún. 4. 16:40
Ismeri az IP-címemet egy másik blogja statisztikájából, és érdekli, hogy megnézem-e az oldalát, mert direkt ott szokott üzengetni nekem a képek feliratai által.
7. emagdi (válaszként erre: 6. - Magdi111)
2014. jún. 4. 16:36

passz, de szerintem nyugodtan leskelődj, valószínű, hogy akit ilyen titokban nézegetsz azt töredék ennyire nem érdekli hogy ki monitorozza az oldalát (ha publikus). :D :D

amúgy is, az ip cím csak egy dolog, abból még nem fogja tudni, hogy ki nézte az oldalát.

2014. jún. 4. 16:04
Igen az a kérdés, de pontosabban az, hogy fel lehet-e tenni rá olyan statisztikát, aminek a segítségével látszik a látogató IP-címe? Mert más blogra fel lehet tenni ilyeneket (rejtetten is, tehát a látogató nem tud róla, hogy van rajta ilyen), ezért gondoltam arra, hogy talán itt is elhelyezhető egy ilyen statisztikának a kódja.
2014. jún. 4. 15:59

ja, akkor az a kérdés, hogy na nézegeted valaki oldalát, az látja-e?

nyugi, szerinem nem :)

2014. jún. 4. 15:47

Köszi, de mint írtam, nekem nincs ilyen oldalam.

Más oldaláról van szó, és nem privát az Instagramja.

2014. jún. 4. 15:31
állítsd privátra az oldalad, és akkor csak azok látják a posztjaid akiknek engedélyezted. (instagramon)
2014. jún. 4. 14:39
Nekem nincs ilyen oldalam, ezért az is érdekelne, hogy alapból látszik-e a megnézett oldalán, ha olyan valaki nézi meg a rajta lévő képeket, aki nincs regisztrálva/bejelentkezve? Egyébként ha regisztrált illető nézi meg, azt kijelzi? Vagy csak azokat mutatja meg, mint látogató, akik követők ill. követettek?
2014. jún. 4. 14:08
Instagramra fel lehet tenni olyan statisztikát, ami mutatja a látogató IP-címét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook