Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Natura Hotel Siófok-vélemények? fórum

Natura Hotel Siófok-vélemények? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 8. 20:27

Sziasztok!


Letelt a nyaralás így most leírom a tapasztalatokat. A szálloda olyan amilyennek a neten látod, a szobák szintén. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Szerintem és családom szerint is az ételek finomak és bőségesek. A szoba tisztasága azért lehetne jobb is de nem volt gáz. Folyékony szappanból nem kaptunk de amint szóltam emiatt már is feltöltötték az adagolót. A szobából hiányzott egy felmosó és egy ruhaszárító is. A felmosót minden esetben el tudtam kérni a recepcióstól így a felmosás megoldódott a fürdőben. Szárító amúgy sehol nem volt, így maradt az erkély, székek... Ami még hiányzott a sötétítő kevés volt az ablakon de mi megoldottuk ezt is mert a szobában volt pléd és ezt használtuk. Igazából ezeket az apró dolgokat leszámítva tényleg minden rendben volt. Én csak ajánlani tudom.


Üdv: Anita

2014. júl. 24. 16:57
Várom én is a tapasztalatokat!
4. paki1968 (válaszként erre: 3. - Atyna79)
2014. jún. 30. 15:28
remélem,nem lesz számodra csalódás.Nekem is minden kérdésemre válaszoltak addig,amíg felnem tettem ezeket a kérdéseket.Azóta nem írtak semmit,így én nem voltam olyan bátor,hogy foglaljak hozzájuk.Kérlek,írd majd meg tapasztalataidat!
2014. jún. 24. 13:37

Szia!


Én foglaltam náluk szállást, majd augusztus 03-tól. Felhívtam őket és elmondtam ugyanezt, hogy az interneten hogyan lehetséges hogy ugyanaz szálloda két néven fut ugyanazon a cím alatt. A recepciós meglepődött a kérdésemen és elmondta, hogy tulajdonos váltás volt, lecserélődött minden és mindenki, ezért bízom benne, hogy minden ok lesz. Nekem mindenben nagyon segítőkészek voltak ha kérdéssel fordultam hozzájuk. Csak bízni tudok abban,hogy tényleg jó lesz, hiszen az előző (fortuna) szállodáról én is csak rosszat olvastam. Viszont a naturáról már találtam egy 100%-ig pozitívat.


Jó döntést!


Üdv: V.Anita

2014. jún. 4. 09:03

Volt már az idén valaki a Hotel Naturában Siófokon?A zért kérdezem,mert az alábbi oldalon csupán rosszat olvastam,de akkor még Fortuna néven szerepelt a hotel.

[link]

2014. jún. 4. 09:01
Natura Hotel Siófok-vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook