Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megváltozott a game twist játék és nem tudok belépni az újba, mit tegyek? fórum

Megváltozott a game twist játék és nem tudok belépni az újba, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 11. 12:33
Én sem tudok belépni de semmi féle képpen ne változtassatok a játékos neveteken, mert elvezhet az összes nyereményetek.
2014. júl. 11. 07:23
sziasztok nem igazán értem ezt a egészet legalább ötven szer elkültem a emilt nem jön válsz segithetne valaki
2014. júl. 8. 11:21
Sajnos én is próbálkozok péntek óta játszani de nem tudok,mert azt kéri tőlem hogy érvényesítsem az email címemet,el is küldöm de nem kapok vissza igazolást.Írtam is nekik magyarul,de nem jött válasz,most próbáltam németül írni de nem vagyok jó németben,most várok.Azóta nem tudtátok meg semmit ,miért nem lehet játszani?Miért nem küldik értesítőt?
6. Cservenák Vali (válaszként erre: 4. - Cini 888)
2014. jún. 3. 20:00
OKÉ itt játszok. Szia és kÖssz
2014. jún. 3. 19:47
Kérdeztem és minnél hamarabb megpróbálnak válaszolni.Nektek sem sikerült belépni az előző felh.névvel? ujjat használtok?
2014. jún. 3. 19:06

Igen én is így jártam de nem adtam fel :-))

[link] Itt próbáld.

2014. jún. 3. 18:47

[link]

vagy...

"További kérdések esetén ne habozzon, hanem lépjen kapcsolatba supportunkkal a support@skill7.com címen."

Írj nekik! :)

2014. jún. 3. 18:10
Aktív játékos vagyok a game twisten és most más neve lett és azzal a felhasználó névvel és jelszóval nem tudok belépni? Segítsetek legyetek szivesek Kössz
2014. jún. 3. 18:09
Megváltozott a game twist játék és nem tudok belépni az ujba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook