Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovis ballagáskor, évzárókor a dadusoknak is illik virágot vinni, vagy 'elég' az óvónéniknek? fórum

Ovis ballagáskor, évzárókor a dadusoknak is illik virágot vinni, vagy 'elég' az óvónéniknek? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 4. 10:30
Ez attól is függ, hogy mennyire vagytok megelégedve a dadusok munkájával. Ha rendesek, gyerek centrikusak, szerintem megérdemelnek pár szál virágot ők is.
2014. jún. 3. 18:33
Nálunk egyformán kaptak a dadusok és az óvónők, ugyanolyan értékben, sőt ugyanolyan dolgot.
2014. jún. 3. 14:23
Én vinnék a dadusoknak is!
2014. jún. 3. 13:21
Én a dadusokat sem hagytam ki semmiből. Valahogy nem jött volna jól ki a dolog, ha nem így teszem.
2014. jún. 3. 12:34
Mi mindig adtunk.
10. gkreka
2014. jún. 3. 12:28
Akár csoportosan, akár egyénileg volt ajándékozás az óvodánkban, mindig kapott a dadusnéni is. Ugyanúgy a kicsikkel volt egész nap, mint az óvónénik és remekül bánt velük. Viszont nálunk minden csoportnak volt külön dadusa, max betegség esetén helyettesítették egymást.
9. Ekka
2014. jún. 3. 11:44

Nálunk ma lesz a ballagás, 1-1 szál virágot kap a 2 óvónéni, meg a 2 dadus!

Én nem gondolkodtam kazlakban, csokrokban. A gesztus megvan, ez a lényeg.:)

8. trapiti (válaszként erre: 1. - Panka78)
2014. jún. 3. 11:38
Ha úgy érzed, törődtek a gyerekeddel, akkor illik szerintem nekik is ugyanolyan ajándékot vagy csokrot vinni. Igaz mi év közben búcsúztunk, de vittünk ajándékot a saját óvónéniknek, dadusnak, az ovivezetőnek, és egy-egy szál virágot a többi óvónőnek ill. dadusnak és az ovititkár néninek. Szuper ovi volt, csak 4 csoport, és a lányom minden reggel korán járt így mindenkivel volt kapcsolata. Az óvónői és a dadus egy-egy bögrét kaptak amin a lánykám egy rajza volt és az ő kézírásával: "Szeretettel ...-tól!" :)
7. Sirga (válaszként erre: 4. - Panka78)
2014. jún. 3. 11:37
Ebben az esetben is gondolnék rájuk, csak talán kisebb csokorral, mint az óvónőkre.
2014. jún. 3. 11:34
igen, szokás a dadusoknak is
2014. jún. 3. 11:26
Sziasztok! Mi is vettünk mindig a dadusoknak. A ballagàskor még ajàndékot is kaptak.Elvileg ugyanannyit vannak a gyerekekkel, nekik is illik.
2014. jún. 3. 11:22

3 dadus van, egy sem állandó. Nem is egyszerre lesz az évzáró, csoportonként más napokon!

Nem tudom, hogy ott lesznek-e egyáltalán..

2014. jún. 3. 11:16
Nem elvárás, de ha az óvőnőknek viszel, akkor a dadusoknak is illik.
2. pink habroló (válaszként erre: 1. - Panka78)
2014. jún. 3. 11:16

Szia!

2 óvónéni és 1 dadus volt,a csoportban.Egyforma csokrot csináltattam,mindháromnak.

Pénteken volt a ballagás,és a többi szülő is vitt a a dadusnak.

De ez a 2. ovi volt,mert az előző az nagyon nem jött be,ha onnan ballagott volna a gyerekem legszívesebben egy 5 kilós kalapácsot adtam volna a dadának,és nem a kezébe:-)

2014. jún. 3. 11:12
Ovis ballagáskor, évzárókor a dadusoknak is illik virágot vinni, vagy 'elég' az óvónéniknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook