Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Dr. Puskás Katalin

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. life142014-06-06 14:15
Gratulálok a gyermekeidhez.
A hipnózis alatt mit éreztél?
Leírnád, kérlek, hogyan folyt egy hipnoterápia?
(válasz pötyike100 6. hozzászólására)

6. pötyike1002014-06-06 07:43
Szia!

Az életkorát nem tudom, de olyan középkorú. Én szeretem ezt a korosztályt, mert már van gyakorlata, tapasztalata. Kb.6-7 hónapot jártam aztán áldott állapotba kerültem, majd az első trimeszterben még mentem hozzá rendszeresen, hogy ne menjen el a baba. Volt relaxáció, hipnózis, és a relax gyakorlatokat később már egyedül otthon végeztem, amit azóta is gyakran használok. Nagyon jó klassz!
(válasz life14 5. hozzászólására)

5. life142014-06-05 18:37
Szia!

Koszonom a válaszod.

Krónikus betegségekkel kuzdok, endometriózissal, pcos-sal, bélgyulladással, vulvodyniával, interestitialis cystitis-sel, inzulin rezisztenciával, hormonproblémákkal és állandó fájdalmakkal.
Rengeteg orvosnál jártam már, rengeteg kezelésen, operációkon vagyok túl. Tobbféle alternatív gyógymódot is kipróbáltam.

Megkérdezhetem, hogy milyen módszereket alkalmazott nálad a doktorno, és hogy mennyi ideig jártál hozzá?
Én nem sok információt találtam róla a neten.
Felhívtam, és azt mondta, hogy egy céget vezet, ahol tobb terapeuta kozul választhatok majd.
De a terapeuták nevei sincsenek fenn a honlapon.
Idosebb a doktorno?
Hipnoterápiát alkalmazott nálad?
(válasz pötyike100 4. hozzászólására)

4. pötyike1002014-06-05 18:28
Évekkel ezelőtt jártam a doktornő rendelésén, mert nem jött össze a babánk. Nekem segített és azóta már két gyermekünk is van. Aztán a barátnőmet is elküldtem más problémával és ő is csak dícsérte a Puskás doktornőt. Nagyon kedves, megnyugtató személyiség és utána olvastam, a szakmában pedig komoly szaktekintélynek számít.

3. life142014-06-02 20:51
[link]

2. Ildi19702014-06-02 20:07
? merre?

1. life142014-06-02 19:51
Van valakinek tapasztalata Dr Puskás Katalinnal kapcsolatban?