Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsin mit lehet beállítani, hogy könnyebb legyen használni? fórum

Babakocsin mit lehet beállítani, hogy könnyebb legyen használni? (tudásbázis kérdés)


5. katie_rose (válaszként erre: 4. - Esther78)
2014. jún. 2. 13:35
Kanyarodásnál ne lenyomd a kart hanem egy picit emeld meg a karnál fogva az egészet. Sajnos minden fix kerekű babakocsinál gond ez. :/
2014. jún. 2. 13:18
Én most megkérdeztem egy oldalon, ahol ilyen babakocsikat forgalmaznak, és annyit tudtak ajánlani hogy állítsak a tolókaron. Hát szerintem ez nem sokat segít. Az a baj, hogy fixek a kerekek így ha kanyarodni akarok akkor is billenteni kéne a kocsit.
2014. jún. 2. 12:57
Nekünk Touargoo van és ugyanez a problémám. Szerintem nincs mit állítani, így jártunk :/
2014. jún. 2. 12:42
Olyanok segítségét várom, akiknek baby merc junior babakocsija van. A babakocsit eddig úgy használtuk, hogy a kislányom velem szembe ült benne, viszont most már szerettük volna átfordítani. Ha velem szembe van fordítva könnyen kezelhető a babakocsi, viszont ha nekem háttal van, egyszerűen lehetetlen billenteni a kocsin. Ha teljes testsúllyal ránehezedek a tolókarra, akkor talán megtudom annyira billenteni, hogy az útpadkára felemeljem. Üres állapotban is iszonyat nehéz billenteni, ha meg a gyerek benne ül szinte lehetetlen megmozdítani. Aki tud segítsen, hogy mit kell esetleg állítani a babakocsin, hogy valamennyivel könnyebb legyen használni.
2014. jún. 2. 12:38
Babakocsi probléma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook