Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat vagy pénz? fórum

Párkapcsolat vagy pénz? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 2. 10:58
Épp vizsgázok. Két vizsga múlt héten nem sikerült, ma 3 jó lett, 2 még hátra van ma. Pótvizsga októberben lesz.
16. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 15. - 7e137d638c)
2014. jún. 2. 10:21

Ha levelezőn végzi a sulit, nem kellene abbahagyni, persze, ha bírja.

De tudni kellene, hány éves, mi a munka, ahhoz kell-e az iskola?

Egyszóval; jó lenne, ha megszólalna, és tisztába tenne minket néhány dologgal,mert így hülyeségeket is kaphat.

2014. jún. 2. 08:40

Egy kicsit zavaros!

iskolába jársz, és vizsgára kellene készülnöd, "a legutolsó sem sikerült", vagy műtétre vársz, de a Tb-re nincs pénzed. Dolgozni kellene, mert ha pénzetek lenne, minden rendbe-jönne, de "a munkádat nem fogadja el",... most iskola, vagy munkahely, vagy betegállomány műtét előtti állapottal?????


Ő már abbahagyta drogot, mert inkább téged választott, akkor ezek szerint dolgozni is elment, vagy csak tőled várja, hogy előteremtsd a pénzt, betegen, munka mellett, iskola mellett????

Szóval túlságosan sok probléma egy helyen, egy ember életében.

Egy kicsit le kellene redukálni, hogy könnyebb legyen az életed:

- első az egészség,

- utána legyen rendes munkád, mert csak akkor fogod tudni anyagilag rendbehozni az életedet

- ha a barátod nem dolgozik, csak tőled vár mindent, nagyon gyorsan adj rajta túl, találsz te magadnak hozzádillő, rendes, dolgos társat is

- a sulit egyelőre hanyagolnám, vagy egy pótvizsgára készülnék fel, vagy 1-2 évre felfüggeszteném, most túl sok a gond-baj körülötted, hogy még ezt is napirenden tartsd!

14. bdc21e8f3c (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 2. 08:20

Azt helyezd előtérbe ami neked jó és hosszútávon kivitelezhető.Hiába írkálnak itt neked bármit,mert te magadba tudod a választ csak megeősítést szeretnél.

De te magad vagy a legfontosabb jelenleg és nem más.Fiatal vagy még,hogy másokat helyezz előtérbe..felmerűl több kérdés többekközött az is,hogy ő mennyire szeret téged? Ha szeret akkor miért nem találja a normális járható utat az életben? Csak azért,hogy egy átlagos emberi életet éljen veled gondok és elvárások nélkül.Vannak alapok amit maga az élet követel meg...ilyen a munka,hogy legyen pénzünk.Mindenképp mérlegeld,hogy neked mi a jó a stressz vagy a hangulatos,nyugodtt élet esetleg egy másik pasi oldalán...

Kívánom neked,hogy minél hamarébb sikerüljön ez bárhogy is,döntsél...

2014. jún. 2. 08:15
Nem fejlődsz mellette, csak leépülsz, hagyd inkább!
2014. jún. 2. 07:54
Az aki a sárga földre taszít,az nem a jövő.
2014. jún. 2. 07:54
de mi az a munka amít nem lehet elfogadni?
10. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 9. - Evawitch)
2014. jún. 2. 07:52

Ha jól olvasom, most külön vagytok.

Legyen meg a műtét, anyagilag tedd rendbe az életed, és ha még akkor is kell-kellesz, jöhet.


Neked most nyugalomra van szükséged.:))

2014. jún. 2. 07:44
Elrontottam,h bíztam benne,hogy jobb lesz. Nem akart rosszat, mégis ez lett belőle.
8. vadmálna11 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 2. 07:33

Az egészséged, békéd, nyugalmad a fontosabb. Csak egy életünk van.

...és ez nem önzés! Szedd össze Magad, most (még) minden esélyed megvan rá! Sok szerencsét!

7. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 2. 07:31

Pontosan tudod, hogy mi legyen. Szedje rendbe az életét, mint te.

Aztán ....

6. Free
2014. jún. 2. 07:21

Anyagilag és pszichésen padlóra küldött, de szerinted összeilletek...

Ne mást hibáztass a saját balf..ságod miatt!

5. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 2. 07:14

Milyen munka, hogy nem fogadja el?


Ő nem dolgozik és nem fogadja el?!

4. vikiabics (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. jún. 2. 07:06
Ez amit te leírtàl nem pârkapcsolat, a te eddigi életedrt nem adhatod frl teljes mértékben egy férfi miatt, inkàbb neki kéne téged tàmogatnia érzelmileg, testileg és legalàbb anyagilag az ő részet! Nem gondolom hogy te mint ,, sikeres"" nőnek erre lenne szükséged! Egy pàrkapcsolat legyen boldogsàggal és szetettel teljes! De ez a te elhatàrozàsod legyen! Kívânok minden jót és erőt a megújulàsodhoz!
2014. jún. 2. 06:50
Egészség.
2014. jún. 2. 06:44
Párkapcsolat vagy pénz? Szerintem nem ez a fő kérdés.
2014. jún. 2. 06:35

Amióta együtt vagyunk, anyagi gondjaim lettek. Jól megvoltunk, meglettünk volna, de az idegeimre, egészségemre ment az anyagi gond, tartozások,ami még tart. A drogok világába is belenéztem elég rendesen. Pszichés bajom lett az egész élettől. Most külön vagyunk,magától abbahagyta a drogozást, mert rájött, hogy azzal rontott el mindent és velem akar lenni. Szerintem összeillünk, jól meglettünk volna,anyagi bajok nélkül. Most minden tartozás az én nevemen van, meg kell a Tb-mre a pénz, műteni fognak. Ha vele maradok, nem lesz fizetve semmi sem, mert nincs pénze. Ha elmegyek dolgozni, hamar rendbe jövök anyagilag, csak nem fogadja el a munkámat, meg azt, hogy utazgatok. Mi legyen szerintetek?

Pánikbeteg vagyok, elég súlyosan. Akkor fog elmúlni, ha rendbe jönnek az anyagi dolgok mielőbb vagy különben hamarosan beledöglök az egészbe.

Suliba jártam, ma vannak a végső vizsgák, amire nem tudtam tanulni. Előző tantárgyból sem sikerült...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook