Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esti gimi 35 év fölött fórum

Esti gimi 35 év fölött (beszélgetős fórum)

10. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - Children)
2014. jún. 1. 17:36

És megmondják, hogy miket vagy szabadonválasztott?

Lehet megpróbálhatnál netről tanulni, és csak azokat megvenni, amelyek fontosak.


Mindent bele!:D

9. children (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2014. jún. 1. 16:53
Föl hivtam a sulit és azt mondták, hogy magunknak kel beszerezni a könyveket. Itt is negyedévente lesz vizsga hetente 2 tanitàsi +1 konzultációs nap lesz. Egyenlőre ennyit tudok.
8. children (válaszként erre: 6. - 408020f45e)
2014. jún. 1. 16:46
Köszi,aranyos vagy! Igaszság szerint 5 éve már egyszer neki futottam de pár hònap múlva abba hagytam. Akkor még kicsik voltak a srácok ,egyedül voltam velük és igy nem ment.
2014. jún. 1. 16:44

Nem, nem ciki ennyi idősen érettségizni! A korosztály nagyon vegyes, és ez nem csak a középiskolára, de a főiskolára is igaz.

A követelmény ugyan az, mint a nappalin. Semmivel sem könnyebb, ez csak legenda. Nem tudom, hogy van mostanság, de régen estin is volt tankönyvcsomag, tehát nem volt jó akármi. Régen negyedéves vizsgák voltak, ahogy Demoboy írta.

Nem értem miért gondolják azt sokan, hogy könnyebb, hiszen ugyan azok a tételek vannak, ugyan olyan a vizsga is, stb.

6. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Children)
2014. jún. 1. 16:26

Ne aggódj a korod miatt, nem az fog számítani. Az estin (amit én ismerek) heti 2x kell menni és csak a fő tantárgyak vannak. 3 éves és ahogy írtad az első év a 9.-10. aztán a 11. és 12. Sokkal lazább, mint a nappali, igazából kötelezően tk-t se kell venni, mindenki úgy szerzi be, ahogy tudja. Csak azt kell megbeszélni a tanárral, hogy az adott könyv elég jó-e. Ajánlatos nagyon sokat jegyzetelni és nem hiányozni. Vannak olyan tanárok, akik nagy léptekkel haladnak és csak utalnak arra, mit lehet még átnézni. Ezt jó felírni, mert kellhet. Az érettségin nincs kivétel, mindenki ugyanazokat a tételeket írja, amiket a nappalisok. A tételeket ajánlatos részletesen kidolgozni, bár sokat meg lehet találni a www.eduline.hu-n meg aztán szoktak adni is.

Én csak a jogsimat szereztem 35 fölött, de megértelek, mert az ember nem annyira könnyen tanul egy bizonyos kor fölött, de nem lehetetlen!Kitartás, menni fog! :)

5. much
2014. jún. 1. 16:23
én is estin jártam, bár nem vagyok 35, de voltak 40 felettiek is. Hát a suli jó volt, de tanulni azért kellett a végére (is) anélkül nem megy
4. 04e98de912 (válaszként erre: 3. - Children)
2014. jún. 1. 15:56
4 éves volt nálunk, és nekünk úgy volt, hogy 2 év alatt 9-10. Az átlagéletkor vegyes, láttam ott nyugdíjast is ott tanulni :) 20-30 szokott lenni, de van amikor 40-50 évesek is beülnek a padba :)
3. children (válaszként erre: 2. - 04e98de912)
2014. jún. 1. 15:53
Szia! Neked is 3 éves volt? 1 év altt a 9. ès 10. Nálatok milyen volt az átlag életkor?
2. 04e98de912 (válaszként erre: 1. - Children)
2014. jún. 1. 15:26
Szia! Nagyon jó az esti gimi én is oda jártam :) A tanárok nem annyira szigorúak, mint a nappalin. S páran még a puskázást is elnézik, legalábbis nálunk úgy volt. :) öt percesek a szünetek, és háromszor volt vizsga nálunk, ősszel, télen és tavasszal, de ahogyan haladtunk felfelé egyre nehezebb volt. A 11.-dik a legnehezebb. :)
2014. jún. 1. 15:20
Sziasztok! Olyanokkal beszélgetnék akik most kezdik majd a sulit. Persze tapasztaltabbak véleményére is kiváncsi vagyok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook