Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit ajánlanátok? fórum

Milyen babakocsit ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 16. 15:02
Mi tomas bomble bee kocsit vettunk, a mozese tok jo nagy es 4 fokozatban emelheto a fekvofelulete. A sport reszt meg nem probaltuk, de az is eleg jonak tunik, a kocsihoz tartozik meg az autos hordozo, mind a 3 reszhez van labzsak, es tartozek a szunyoghalo, esovedo es a pelenkazotaska is. Mind a harom reszt ket iranyba lehet a kocsira tenni, konnyen osszerakthato, a vaz lapra csukhato es eleg konnyu (en sokat pakolom ki-be a kocsiba). A kerekei felfujhatok, jo nagy kerekek, ugyhogy godros uton is konnyu tolni, a kosara sok csomagot elbir. Ami nekem neha kenyelmetlen (de ennel tobb bajom sose legyem ezzel a kocsival), ha oda vissza tologatom a kocsit es az elso kerekei bolygositva vannak, neha osszeakadnak. Viszont nagyon konnyen fixalhatok a kerekek. Ja, es szerintem ez arban is eleg baratsagos jargany.
2014. jún. 5. 11:08
Espiro vector pro 2013-as modell van nekünk.Mózes,hordozó, sportrész,esővédő, minden részhez lábzsák van ami télen jó,szúnyogháló, pumpa, fújtatható kerekek. Könnyű a súlya,könnyen írányítható.Arra is figyelj,hogy nagy legyen a mózes,sok ruhában bundazsákkal takaróvaltavaszig elférjen.Ja és erős nagy a rakodó kosarra. Két olyan nagy szatyor élelmiszer,cola stb.belefér,amit kézzel már nehéz lenne haza cipelni.A többi espironak egyébként mini a kosara, és a kereke is kisebb. A mózes fekvőfelülete is állítható, ha nézelődni szeretne meg lehet emelni. A sport rész ülése is több fokozatban dönthető majdnem vízszintesig, így jókat alszik benne a baba.Ennyi jutott eszembe...
2014. máj. 31. 15:55

Mi Cam Dinamico 2014-es változatot vettünk.

Kombi egyébként.

Átalakítható sportosra is két irányban, hordózó és mózeskosár is van hozzá.

2014. máj. 30. 17:04
Én most vettem használtan egy Espiro Vector lite-ot, nagyon szuper és könnyű. A kisebbik fiamnak Graco Mirage volt. Az is könnyű és nagyon strapabíró kocsi volt. 2 év után annyiért adtam el amennyiért vettem(használtan).
4. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2014. máj. 30. 16:31
Én az ABC Design Primot ajánlom. Nincs horror áron, 10 kg alatt van (bár nem sokkal) esernyőre csukható és ha össze van csukva megáll magában. Újszülött korban inkább hordozóval ajánlott, mert nem dönthető vízszintesig, csak kb 150 fokig a háttámlája. Jaj, és ami még szuper benne, hogy extra nagy a kupolája, hiába őszi baba, nyáron is használjátok még a kocsit, fog számítani ez is. :-)
3. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2014. máj. 30. 15:39
A Bertoni/Lorelli többnyire kis súlyú, de jó babakocsikat gyárt.
2014. máj. 30. 15:36
Amit ne vegyél, az minden ami 10 kg feletti. Ha nincs a házban lift, nagyon húzós lesz emelgetni. Nekünk Chipolino Dakota volt az első kocsi, szuper járgány de olyan dög nehéz volt, hogy fél év után el- és feladtuk. 13 kiló... Csak az a baj, hogy az újszülöttkocsik, pláne a mózeses verziók, ennél csak nehezebbek. A 2 in 1 újszülött babakocsik szerintem praktikusabbak. És mivel őszi baba lesz, olyat válasszatok ami téliesithető :)
2014. máj. 30. 15:14

Panel magas földszinten lakunk, tároló nincs, így a lakásban kell tárolni a kocsit. Őszi babánk lesz, és hiába nézegetjük a babakocsikat, nem tudunk választani.


Ki melyik márkát, típust ajánlaná, melyiket nem és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook