Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németországból rendeltem csomagot és a Hermes szállítja ki. Van valakinek tapasztalata a cégről? Magyarországon ki a partnercége? fórum

Németországból rendeltem csomagot és a Hermes szállítja ki. Van valakinek tapasztalata a cégről? Magyarországon ki a partnercége? (tudásbázis kérdés)

2014. aug. 29. 09:34
Hello Mindenki, most sikerült megtudnom, hogy jelenleg a Trans-O-Flex szállítja ki ezeket a csomagokat Magyarországon, viszont náluk megváltozik a korábbi Hermes fuvarlevélszám, úgy hogy azzal nem biztos, hogy követhető lesz náluk a csomag, még az enyém is úton van ezért nem tudtam tesztelni, viszont a németek adták meg a magyar partner nevét.
2014. aug. 11. 10:21
Sajnos én is a Hermes fogságában vagyok.Júlis 29.e óta várom a csomagot ami itt van az országban de nem érkezik meg.A magyarországi szállítmányozót eddig nem tudtam meg kicsoda.Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönöm.Ez egy rémdráma cak az a baj én vagyok a szenvedője.
2014. júl. 30. 08:07

Kiju írtam Neked egy Emailt, de lehet nem kaptad meg. Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Végül hány napra rá kaptad meg a csomagot és ki hozta ki? Mert múlt kedden postázták, de múlt csütörtöki bejegyzés az utolsó... Írtam nekik tegnap, de semmi válasz még... Kicsit ideges vagyok...

Köszi!!!

8. ee30e3fbaa (válaszként erre: 6. - Annie1130)
2014. máj. 30. 14:18
Annie azért fontos mert a német cég nem válaszol az üzentre és ha tudnám hogy Magyarországon ki a partner cég vagyis ki továbbitja majd nekem a csomagot akkor tudnék érdeklődni nála hogy beéérkezett e egyáltalán a csomag Magyarországra. :) ma már 5 napja hogy fellett adva a csomagocska. :)
7. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Ee30e3fbaa)
2014. máj. 30. 14:13
A törékeny tartalomra csak akkor vállalnak a futárcégek garanciát, ha ténylegesen törékenyen tartalomra van kérve a fuvarozás és annak megfelelően van biztosítva is. Ha csak simán adtak fel valamit, akkor nincs garancia arra, hogy épségben megérkezik. Ez minden futárcégnél így van egyébként. Ami törékeny, az speciális szállítmánynak minősül.
6. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Ee30e3fbaa)
2014. máj. 30. 14:09
3-5 munkanap maximum. Ennyi szokott lenni. Miért fontos, hogy ki a partnercége?
2014. máj. 30. 14:08

Igen van nyomkövetése. Kaptam is linket hozzá de nem igen használható.Szerda óta ez a státusza a csomagnak "Die Sendung wurde im HUB sortiert und an die Retourenstelle des Versenders weitergeleitet."

A cégnek írtam de semmi válasz nem volt . Kiváncsi leszek hogy ideér e jövőhéten meg persze remélem egészben mert törékeny a tartalma . :)

2014. máj. 30. 14:03
azt nem tudom, ki az otthoni partnercég, de én itt kint élek és szerintem jók. szokott lenni náluk is nyomonkövetés, de nem minden esetben. ha van, akkor kapsz emailt a linkkel. egyébként fapadosabb cég a DHL-nél, GLS-nél, legalábbis sokkal rozogább kocsikkal járnak
2014. máj. 30. 13:36
Szia . Köszi a választ.Hány nap amig ideér a csomag? Van nyomketés de nem lehet kiigazodni rajta. Hétfőn lett feladva a csomag. Meg törékeny is van benne remélem egészben ideéér . :) régeben a Dpd volt a partner cége de most nem tudom ki az.
2014. máj. 30. 13:31
Nagyon megbízható cég. Ne aggódj. Olyan nagy, mint a DHL és társai.
2014. máj. 30. 13:30
Németországból rendeltem csomagot és a Hermes szállítja ki .Van valakinek tapasztalata a cégről?Magyarországon ki a partner cége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook