Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hibiszkusz a lakásban fórum

Hibiszkusz a lakásban (beszélgetős fórum)


2014. máj. 30. 16:00

Én igaz most vettem előszőr de annyira tetszik ez a növény, hogy biztos lesz több is de nagy bokrokat akarok belőlük.

valentinia, rengeteget olvastam a metszésről igaz ez még pici így nem kell de nagyjából le tudnád nekem írni?

6. Cilumiluci (válaszként erre: 3. - Zsuky07)
2014. máj. 30. 13:55
Szép nagyok.Dúsak és kb.120 cm magasak.Most sok virág és bimbó van rajtuk.Nekünk mindig az étkezőben vannak,ami nincs túlfűtve télen és csupa ablak a helyiség.
2014. máj. 30. 13:12
Nekem is van hibiszkuszom. Tavasszal vissza szoktam vágni, hogy szép bokros legyen. Mert télen általában hosszabbra nőnek az ágai, mint ahogy szép lenne.
2014. máj. 30. 13:06
Úgy tudom,hogy télre hűvös helyre kell vinni.Nekünk ez nem igen volt,de azért jól megmaradtak.Nyárra kivittem őket a kertbe.Azt hiszem félárnyék kell nekik.De amikor visszakerültek a szobába,sok levelüket lehullatták.(ált.minden helyváltoztatásnál)Ezeket aztán később visszanövesztették:)))
2014. máj. 30. 12:41
Szia,igen arról én is hallottam , hogy fontos neki a tápoldat. És mekkorák a tieitek? Van valami biztos tanácsa anyukádnak, hogy tudom elérni szép nagyora nőjön?
2014. máj. 30. 12:10
Szia,nekünk van kettő és nagyon szépek.Anyukám gondozza őket,nekik való tápoldattal vannak locsolva.
2014. máj. 30. 11:14
Sziasztok, egy olyan beszélgetést akarok elindítani, és olyan fórumozok csatlakozását várom akiknek van otthon hibiszkusz a lakásban és tudnak újabb és újabb tanácsokkal ellátni engem vagy akárkit aki a fórumhoz csatlakozik. Nagyon szeretem ezt a virágot és szeretnék minnél többet megtudni róla azon kívül amit a netesanyagok írnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook