Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2015 fórum

Esküvő 2015 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
367. R_e_G
2015. márc. 11. 08:56

Ti kértetek/kértek a vendégektől visszajelzést, hogy tudnak-e menni az esküvőre? Vagy az esküvő előtt keresitek őket?

Lassan a finisben vagyunk, de még elég kevesen adtak egyértelmű választ...

Más is így túlaggódja az utolsó heteket? A vőlegényem már csak nevet rajtam...

366. anubaba
2015. márc. 9. 16:46
Az én pant nélküli melltartom is szorítja össze a mellkasomat,mert annak is szorosnak kell lennie h tartson.nem?tehát ha meg az is szorít a ruhával együtt plusz meg megemeli a mellemet lehet nem veszem fel.de akkor kissé ligetben érzem magam.vagy megszokom? Valaki tudná pesten jó varrobot aki a szoknyat felvarrja?mennyibe kerül?köszi előre is.
2015. márc. 9. 16:25
Na jól van nem csak én vagyok úgy hogy alig kapok benne levegőt :D nekem is a melltarto kerdeses. Nem is tudom mit tegyek de majd meglátom mert amugy tartja a melleimet.
364. R_e_G (válaszként erre: 363. - Anubaba)
2015. márc. 9. 15:46

Az előző hsz-em elszállt :(

Én veszek melltartót a ruha alá, anélkül nem tudnék fesztelenül szórakozni.

Az én ruhám nem fűzős, derékban egy széles gumipánt tartja a helyén, plusz merev a felső rész, a csípőmre feltámaszkodva nem tud hová csúszni. Viszont én is tapasztaltam, hogy pár perc viselés után enged az anyag, kényelmesen kapok benne levegőt (ülni meg enni még nem tudom hogy fogok, de ez részlet kérdés).

363. anubaba (válaszként erre: 361. - Kitcsy89)
2015. márc. 9. 15:36
Meglett.nagyon sokat vártam rá de irinabkitett magáért.csudiszep lett,olyan amit elképzeltem.este meg ramadta a barátnőm, le se vettem volna.viszont hiztam 5kilot és a károk meg a felső testén elég szelesbek néz ki.de fogyozni képtelen vagyok.meg amit észrevettem h ha cipzarral van csak felguzva akkor nagyon lotyog.fuzovel is pár perc mozgás után elkezd csúszni a ruha lefelé pedig úgy meg volt húzva h levegőt is csak kicsiben tudtam venni nemhogy meg enni.ti vesztek alá melltartot?én ha veszek akkor kissé bogyos leszek plusz kenyelmetlenebb ha nem veszek akkor felek h ha csúszik a ruha akkor kilesz az egész cicim.jaj micsoda dilemmaim vannak. :)
362. R_e_G
2015. márc. 9. 09:03

Nekem is meglett a ruhám. Legszívesebben egész nap nézegetném. Csak az frusztrál, hogy most már nagyon oda kell figyelnem a kajára, hogy biztosan beleférjek.

Most már versenyt futunk az idővel, a hétvégéim az esküvőig be vannak táblázva.

Ti hogy álltok?

361. Kitcsy89 (válaszként erre: 359. - Anubaba)
2015. márc. 9. 08:31
Na jó lett a ruhád? Sikerült?
360. Kitcsy89 (válaszként erre: 359. - Anubaba)
2015. márc. 7. 18:00
De igen fűzős és cipzàros is. Szerintem a tied is olyan lesz. Csak a cipzár feszül, viszont ha meg a fűzőt behuzza akkor meg nem feszül a cipzárnál.
359. anubaba (válaszként erre: 358. - Kitcsy89)
2015. márc. 7. 17:22
A ruhad nem fuzos?mintha azt írtak volna a honlapon.a próbán mindig összefogtak a hátamon tehát a hatreszuket meg sem tudtam nézni.jaj most már nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz.
358. Kitcsy89 (válaszként erre: 357. - Anubaba)
2015. márc. 7. 16:17
Nekem pont olyan mint amit szerettem volna, bár nekem wlkellett vinnem varrónőhöz a hossza miatt, meg a cipzart kikellett benne csereltetnem mert az nagyon gyenge rossz volt. Szét nyílt a hátamon. A menyecske ruhát is rendeltem azon is kikellett csereltetnem. Azzal az eggyel nem voltam megelégedve. A cipzárral. De mostmár minden tök jó, még egy kicsit fogyok és tökéletes lesz minden.
357. anubaba
2015. márc. 7. 13:14
És olyan lett amilyenre szeretted volna?jó minőségű?szép?
356. Kitcsy89 (válaszként erre: 355. - Anubaba)
2015. márc. 7. 10:36
Az enyém már itthon van ;)
355. anubaba
2015. márc. 7. 10:25
Holnap ruhaproba!!!Remelem nem rontottak el....
354. Kitcsy89 (válaszként erre: 353. - Kiscsillag4)
2015. márc. 6. 21:03
Nem kap pántot, csak ha külön kérsz rá! Szerintem ő az akasztóra gondolt amivel felrakhazod vállfára!
2015. márc. 6. 19:10
Egy kérdés az Ironánál vásárlókhoz: én is voltam riuha próbán, olyan volt, mint amit mondtak korábban, összességében elégedett voltam ki is választottam a ruhát. Amit kérdezni szeretnék, hogy feltettem ugyan Irinának a kérdést, de nem emlékszem pontosan a válaszra. Beszéltünk róla, hogy pántot szeretnék a ruhára, erre ő (ha jól emlékszem) mondta, hogy alapvetően minden ruha kap egy fel-le vehető pántot, valami spagetti pánt szerűre gondolok. Ez így van, vagy nem jól emlékszem? Köszi a válaszokat! :)
2015. márc. 2. 13:28
Nálunk is hűtőmágnes lesz az ifjú pár fényképével. Amikor megjön délelőtt a fotós, csinál gyorsan egy képet, amit kinyomtatunk és beletesszük a keretbe.
351. Muszogi
2015. márc. 2. 10:17

Sziasztok! Nekünk a köszönetajándékunk úgy fog kinézni, hogy egy kémcsőben lesz kézzel készített cukorka, amiben a nevűnk kezdőbetűi lesznek benne.

[link]

Szerintem nagyon látványos.

350. Deary (válaszként erre: 349. - Spring_daisy)
2015. márc. 2. 10:02
Szia! Nagyon köszi a tippet, már nézelődök is! ;)
349. spring_daisy (válaszként erre: 338. - Deary)
2015. márc. 1. 20:11
Úgy látom én is, hogy divat a köszönetajándék. Mi hűtőmágnest rendeltünk. Egy kismadaras minta van rajta, meg a nevek és a dátum. Az orsidekor weboldalon választottuk, csak más színben kértük. Előtte elküldték e-mailben a mintát, hogy megfelel-e. Nem nagy dolog, inkább olyan kis jelképes ajándék. Egyik esküvőn fazekas által készített pálinkás poharat kaptunk, egy másikon meg kis fehér buborékfújót. Mindkettő nagyon tetszett. :)
2015. márc. 1. 20:00
Nekem is írt Irina e-mailt, hogy megérkezett a ruhám. Nem egészen 2 hét alatt. Mondjuk én nem kértem változtatást, lehet azért volt ilyen gyors.
347. Kitcsy89 (válaszként erre: 346. - Anubaba)
2015. febr. 28. 22:18
Mostmár megértem az aggodalmad. Én is arra várok, hogy elmehessek a ruhámért, dehát nem veszik fel a telefont, vagy ha fel is veszik akkor nem tudják megmondani mikor mehetek érte. Hétfőn biztos hogy kérek időpontot. Most én is dühös vagyok egy kicsit.
346. anubaba (válaszként erre: 345. - Kitcsy89)
2015. febr. 28. 10:46
Állítólag félre értették egymást és teljesen más. Lett a szoknyaja,mint amit rendeltek és nem is szép.ennyit mondtak....:(
345. Kitcsy89 (válaszként erre: 344. - Anubaba)
2015. febr. 28. 10:00
Miért rontották el a ruhádat? Mi történt?
344. anubaba (válaszként erre: 342. - Kitcsy89)
2015. febr. 28. 09:06
Nekem van meg két hónap.pont ezért rendeltem meg január közepén.sajnos a ruhámat elrontottak ronda lett és már két hete ott csucsult náluk.ha nem hívom fel azóta is elrontva ott ülne.ezért újra megrendelik,ami megint egy honap.kezdek kétségbe esni,amúgy is meg rengeteg dolog van mi pedig csak max vasárnap tudunk intézkedni. :(
343. Thomas_G (válaszként erre: 338. - Deary)
2015. febr. 27. 17:15

Tőlem gyakran kérik, hogy már ott a helyszínen nyomtassunk papírképeket. Lehet egyféle képet, vagy akár mindenkinek személyre szólót (amin vele együtt vagytok) készíteni egy kis felirattal. Ennek szoktak örülni általában :)


Szerintem kérdezz rá a fotósodnál, hogy van-e ilyen opció.

342. Kitcsy89 (válaszként erre: 341. - Anubaba)
2015. febr. 27. 07:54
Ennyit számít, hogy ők nagykereskedés. Mikor lesz az esküvőd? Ne aggódj túl mindent!!! Nekem nagyon sok ismerősöm tőlük rendelt ruhát, megvoltak elégedve velük, demmi probléma nem volt. Nekem sincs semmi problémám nekem még van majdnem 5 hónapom. Nem kell aggódni, ők nem egy luxus szalon, ahol 10 alkalmazott van. Erre kellett számítanod. Nyugi meglesz a ruhád!!
341. anubaba
2015. febr. 26. 18:29
Irinat sikerült elérni,de sajnos nem tudta megmondani hogy megérkezett vagy sem.ha ennyi melojuk van miért nem vesznek fel egy asszisztenst....én már kikeszultem,semmi eztrat nem kértem...
340. anubaba
2015. febr. 26. 18:19
Irtam nekik emailt.semmi.hivtam oket.kinyomtak....ha ajanlanom kellene oket senkinem nem ajanlanam...
339. anubaba
2015. febr. 25. 19:08
Valakinek mejott már a ruhája az ujeskuvoitol?lassan 1honapja,de semmi hír.mostmár kezdek kételkedni ebben az égésben,Foley h 5hetebrendeltem meg Es 4hete igazoltak vissza.valamiben Malik tapasztalat?el vagyok keseredve.
338. Deary (válaszként erre: 337. - Thomas_G)
2015. febr. 25. 06:31

Szia!


Vidéki vagyok, itt nincs sok esküvő, ezért is volt nekem könnyebb!

A minőségi szolgáltatók miatt azért előrébb jött az esküvő, mert május 30-ra szerettük volna. Az étteremnek nem volt oké, így át kellett szervezni az egészet.

Mennyire fontos szerintetek a köszönet ajándék? Mert nem terveztem ilyesmit, de látom, hogy ez eléggé divat lett manapság.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook