Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2015 fórum

Esküvő 2015 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
187. *NoPa* (válaszként erre: 185. - P.Petra)
2014. dec. 30. 16:48
Külső helyszínen belül merre? Étterem? :)
186. Zonne (válaszként erre: 182. - *NoPa*)
2014. dec. 30. 13:35
Ugyan nekem már megvolt az esküvő, de külső helyszínen tartottuk. Az étteremnek volt egy nagyon szép kertje, ott volt.
185. P.Petra (válaszként erre: 182. - *NoPa*)
2014. dec. 30. 10:44
Mi külső helyszínen fogjuk tartani! :)
2014. dec. 30. 09:27
Esküvő utáni bulira keresünk helyet Budapesten, ami kifizethető. Nem tudtok valami helyet ajánlani? Vagy hogy fognátok a kereséshez? (amiket a google kiad terembérlésre meg hasonló kategóriában, az mind nagyon drága)
183. fonixbea (válaszként erre: 180. - Aniko 86)
2014. dec. 30. 09:24
Mi is egy helyen dolgozunk, csak más épületben és más főosztályon. Én sem gondoltam, h meg kellene hívni bárkit is, csak egy ismerősöm felvetette, hogy a "hogyhogy a főnöködet nem hívod meg?" és teljesen meg volt lepve. Nekem addig eszembe sem jutott.
182. *NoPa*
2014. dec. 30. 07:18

Van-e valaki köztetek, aki a polgári esküvőt nem a polgármesteri hivatalban fogja tartani?


Nálunk felmerült egy gondolat, hogy lehetne akár egy sétahajón maga a ceremónia.

181. *NoPa* (válaszként erre: 179. - Fonixbea)
2014. dec. 30. 07:15

Szia.


Ha jóformán semmilyen viszonyban nem vagytok azonkívül, hogy a munkahelyen kötelezőszerűen találkoztok, honnan, egyáltalán miért merült fel az ötlet, hogy megkellene őket hívni?


Ennyi erővel bárkit meghívhatnál, akivel valamiféle kapcsolatban állsz, nehogy megbántódjon.


Ha csak a sértődés miatt döntenél így, szerintem felesleges.

180. Aniko 86 (válaszként erre: 179. - Fonixbea)
2014. dec. 30. 01:21

Mi egy helyen dolgozunk a párommal, de csak egy embert hívunk meg a munkatársaink közül és őt régebbről ismerjük, a legjobb barátnőm és egyben a leendő tanúm.

Egyébként nem hívnánk meg senkit. Szerintem csak azért, hogy ne legyen sértődés, nem kell meghívni embereket. :)

2014. dec. 29. 22:30

Sziasztok!


Mi a véleményetek arról, hogy főnököt, munkatársat illik-e meghívni az esküvőre? Közvetlenül 30 emberrel dolgozom együtt, különösebben nem vagyok bartái viszonyban velük, csak amolyan kollegális. Szerintetek? Megbántani sem akarok senkit, de nem törne össze a szívem, ha nem lennének ott...

178. messi4 (válaszként erre: 99. - P.Petra)
2014. dec. 14. 16:40
Szia! Megkérdezheted a Dj nevét, elérhetőségét! Előre is köszönöm szépen :-)
177. Aniko 86 (válaszként erre: 170. - R_e_G)
2014. dec. 5. 20:22

A mi tanufelkérőnk története ott kezdődött, hogy interneten láttam, hogy egyáltalán van ilyen! :) Sajnos nálunk a boros üveges verzió nem működik, mert egyik tanu sem egy nagy ivó. Ezért a meghívó papírjából csináltuk. Olyan mint egy kinyitható képeslap, az elején az egyiknek egy vőlegény, a másikon egy menyasszony szimbólum van. Belül balról a meghívón szereplő fa motívum, jobbról pedig a szöveg, hogy:

Kedves Barátom/Barátnőm! 2015.05.16. Az életünk egyik legfontosabb napja: Férjhez megyek/Megnősülök. Sokan tanui lesznek döntésünknek, de hogy a törvény elött is hiteles legyen,meg kell hogy erősìtsék a tanuink. Én rád gondoltam. Lennél a tanum a szertartáson? Bizalommal és szeretettel: Anikó/ Miki

Szerintünk jó lett és reméljük a tanuk is elégedettek lesznek vele!

176. P.Petra (válaszként erre: 175. - Lau86)
2014. dec. 5. 19:36
A XI.-ben 80.000+ ára...
175. Lau86
2014. dec. 5. 14:12
Jelenleg az egyik szemem sír a másik nevet, ugyanis meg van a DJ!!!!!! És szuper áron sikerült egymásra találni :) Viszont a III. kerületi anyakönyvvezetőkkel meggyűlik a bajunk, ugyanis délután 5-ig nem jönnek külső helyszínre, a hat órás időpont már foglalt szóval vagy 7kor tartjuk a szertartást vagy mégis ott a teremben... És a külső helyszínért, le se írom mennyit kérnek. Pofátlanság!
174. Lau86 (válaszként erre: 171. - Jaffa87)
2014. dec. 5. 14:08

Szia!


Szerintem ha barát és nem akar pénzt elfogadni, én annak az összegnek a felét adnám, mint amit te írtál :)

2014. dec. 5. 13:34
Csajok! Facebook: Új Esküvőiruha kft!!!! Én januárba tervezek hozzájuk menni, rengeteg ruhájuk van és bàrmit eltudnak készìteni Nektek! Saját egyedi ruhád lehet a szalonokból kikölcsönzött ár feléért megtudjátok venni, telejesen újat varrnak csak a saját részetekre!!!! ;) Egyébként nekem is minden megvan, pontos nap, idő, helyszìn, étterem, zenekar, fotós, videós, fodrász, sminkes. Kivéve a meghívók ruhák és a templomi.
172. Jaffa87
2014. dec. 5. 12:03

Nekem már megvan a cipőm. :D Ugyanis nekem lett volna esküvőm, de az akkori párom 8 hónappal esküvő előtt megcsalt, így azonnal elköltöztem Tőle és felmondtam az esküvőt. Viszont én a megcsalásos sztori előtt 1 hónappal (karácsonyra) megleptem magam álmaim ruhájával, 20.000Ft-al lett volna olcsóbb a kölcsönzése és azt gondoltam annyit megér, hogy megvegyem és minimum a feléért el tudom adni. De így jártam a ruhára nem volt szükségem, helyem sem lett volna elrakni, és őszintén hiába volt álmaim ruhája, ki venné fel egy másik alkalomra?! Szóval, próbáltam egyezkedni a szalon tulajdonosával, de nem kaphattam vissza pénzt, így felajánlotta, hogy válasszak egy esküvői cipőt.

Aminek most azért örülök, mert nagyon kényelmes, minőségi cipő, és biztos nem adtam volna ki érte ennyit. Szóval ez nálam pipa.

Páromnak is megvan a cipője, októberben esküvőre kellett mennünk és úgy választott cipőt, hogy a nagy napra is jó legyen.

171. Jaffa87
2014. dec. 5. 11:55

Most az egyik kuponos oldalon éppen egy fotós hirdet, a 120.000Ft-os csomagot 75.000Ft-ért, debreceni a cég, de esetleg egy próbát megér, ha nem a környéken laktok.

Nekünk egy barátunk lesz a fotós, és nem kér érte pénzt. Bár mi szeretnénk adni neki mindenképp 50.000-80.000Ft körüli összegre gondoltam, szerintetek? A srác csak hobbiból fotózik, de nagyon szép-jó képeket csinál, szuper gépe van, reggeltől-estig fog fotózni és jegyes fotót is csinál. Ti mennyit adnátok neki?

170. R_e_G (válaszként erre: 169. - Aniko 86)
2014. dec. 5. 10:52

A cipő nálunk is bajos lesz. Elkezdem nézelődni, de csak elment e kedvem az egésztől. Mi öltönyt a Rolandban és a Lachmannban néztünk, de még nem mertük megvenni.

Tudnál írni bővebben a tanúfelkérőről?

2014. dec. 5. 08:15
Sziasztok! Nálunk is alakul a helyzet. Van menya-ruha, helyszìn, étterem, zenész és fotós is! Az eddigi legnagyobb szerencsénk a fotóssal volt,az egyik legjobb barátnőm ismerőse, így az ő közbenjárásával 30 ft-ból megússzuk... :) a meghívókat majd mi csináljuk elvileg hétvégén, illetve már megcsináltuk a tanufelkérőket... nagy bajban.leszünk viszont a cipőkkel és az öltönnyel! De van még idő májusig!
168. R_e_G (válaszként erre: 167. - Lau86)
2014. dec. 4. 15:46

Szia!

A fotósunk 75 ezerért vállalta a kreatív+szertartás+buli fotózást kiszállással. Regisztráltam egy szolgáltató kereső honlapon (persze most nem találom melyik volt az), és ő talált meg minket. Ebben az árfekvésben 2 fotóst találtam, s következő már az alap fotózást is 100 ezer felett vállalta volna.

167. Lau86 (válaszként erre: 166. - R_e_G)
2014. dec. 4. 13:55

Én is éppen így vagyok vele!!! Akarom is meg rettegek is tőle!!

Ti milyen összegért találtatok fotóst? Akik nekem tetszenek, azok szerintem nagyon sokat kérnek...

166. R_e_G (válaszként erre: 165. - Jaffa87)
2014. dec. 3. 13:11

Május 2-án.

Már várom is, meg félek is tőle. Nem rajongok az ötletért, hogy én lehetek a középpontban.

165. Jaffa87 (válaszként erre: 164. - R_e_G)
2014. dec. 3. 12:46
Biztos csodaszép! A nagy nap után majd megnézünk benne, ha töltesz fel képet! Nektek mikor lesz a lagzi? Bocsi, ha már írtad.
164. R_e_G (válaszként erre: 163. - Jaffa87)
2014. dec. 3. 12:25
Igen, megvan a ruha :). Majd tavasszal rám igazítják, addig a szalon tárolja. Képet nem tudok mutatni, mert melóból írok, a neten pedig nem találtam meg a ruhát.
163. Jaffa87 (válaszként erre: 161. - R_e_G)
2014. dec. 3. 12:16
Akkor neked megvan a ruha? De szuper! Nem akarod megmutatni? ;)
162. Jaffa87
2014. dec. 3. 12:15
Debrecentől 20-km-re lakom, így nekem a romániai szalonok lennének közel, viszont barátnőm volt és azt mondta nem éri meg kimenni. Szerintem maradok én is itt Debrecenben és környékén. Még nézegetek aukciós oldalakon is, sosem lehet tudni. Db-ben van egy varrónő, akit nagyon ajánlanak, viszont félek, hogy még sem olyan lesz, mint amilyet szeretnék.
161. R_e_G (válaszként erre: 160. - Jaffa87)
2014. dec. 3. 12:02

Szia!

Azt a céget én is nagyon nézegettem, de mivel decemberig nem fogadtak (és decemberben sem, mert hát karácsony van), és elég nehezen is értem el őket telefonon, így egy szalonba vettem leárazott ruhát. Külön meglepetés volt, hogy árcímke volt a ruhákon, tudtam mit próbálok.

Nekem még a szlovákiai szalonokat ajánlgatták, hogy ott jó áron vannak ruhák, nem tudom Neked az mennyire van messze.

160. Jaffa87
2014. dec. 3. 11:54

Sziasztok Lányok! Nekünk szeptember 5-én lesz az esküvőnk, és ha jól emlékszem, a ruháinkon kívül már minden megvan. Nekem is nagyon fura, hogy egyelőre csak várni kell.

A meghívónkhoz hiányzik még 1-2 dolog, de azzal meg még ráérünk. Kémcsöves lett, a kémcsövet megvettem egy orvosi cégtől parafadugót kell hozzá nézni és valami díszt. Július körül szeretnék szétosztani.

Ruhát még nem tudom mikor akarok nézni, van Pesten egy cég, akiknél meg lehet venni a ruhát nagyon olcsón és most ígérték december közepére az új katalógust. Azt még megnézem, bár nekem túl messze van Budapest, de ha nagyon tetszik és árban is jó, akkor még elgondolkodom rajta.

159. R_e_G (válaszként erre: 158. - Lau86)
2014. dec. 3. 11:47

Nekünk se volt egyszerű, rengeteg árajánlatkérést küldünk ki és csak a töredéke válaszolt. (Bár véleményem szerint, aki nem reagál 1-2 héten belül, azokkal nem is érdemes komolyan foglalkozni.)

A kedvencem az a varrónő volt, aki 1 hónapos késéssel írt, előtte 2 nappal vettem meg a ruhámat, kissé bosszantott a dolog.

A DJ-nket ajánlás alapján választottuk, ismerős esküvőjén zenélt, és megtetszett. A fotós meg maga jelentkezett, miután regisztráltam egy ilyen szolgáltatókeresőre. (Egyébként sok zenész és videós is írt onnan)

158. Lau86 (válaszként erre: 156. - R_e_G)
2014. dec. 3. 11:41
Irigylésre méltó, hogy ilyen jól álltok, de ahogy olvasom a kommenteket a nagy többség jóval előbre tart mint mi :) Nekünk még fél év van a nagy napig, de még csak a ruhám és a helyünk van meg, a többit most keresgéljük és kérünk be árajánlatokat... Muszáj belehúzni mert minden jó szolgáltatót lefoglalnak... :(
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook