Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol végeznek Magyarországon neurofeedback kezelést? fórum

Hol végeznek Magyarországon neurofeedback kezelést? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. life14 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2014. máj. 30. 14:57
Én is gondoltam erre, de mindegyik helyen azt mondták, hogy vannak prolémák, amiknél elég kb 10 kezelés, de a krónikus betegségeknél nagyon hosszú folyamat lenne, kombinálva más terápiákkal(endometriózisom,vastagbélgyulladásom,pcos-om,interestitialis cystitis-em,vulvodyniam,hormonproblémáim, és állandó fájdalmaim vannak).
8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Life14)
2014. máj. 30. 14:32
Úgy olvastam tegnap valamelyik oldalon, hogy 6-10 kezelés lehet szükséges. Hogy milyen gyakorisággal, azt nem néztem. Egy hosszabb ott-tartózkodással sem tudnád megoldani? Valami olcsó szállásra gondolok.
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Life14)
2014. máj. 30. 14:30
Nekem Budapest és Eger aránylag elérhető. Közel egyik sincs azért.
6. life14 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2014. máj. 30. 14:13

Ez a doktorno hozta be Magyarországra:


[link]


Beszéltem is vele telefonon, de nem tud tobb pácienst fogadni semmilyen terápiára, mert olyan sokan járnak hozzá.


Békéscsabán pedig krónikus betegségeket is kezelnek vele, de itt sem vállalnak el,és nem is tudnám megoldani, mert nagyon messze lakom Budapesttol is és Békéscsabától is, hetente tobbszor 4-5 órát kéne oda utaznom, és azt mondta a doktor úrr, hogy az ilyen terápia hosszú folyamat.


[link]


[link]


Egerben végezenk még ilyen kezelést és Budapesten egy-két helyen, de máshol nem találtam ilyen kozpontot a neten.

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Kiscsibe kicsibe)
2014. máj. 29. 21:16

Nézz utána:


[link]

2014. máj. 29. 21:13
Most néztem csak utána, ha lehetett volna ezelőtt 10 évvel tudni róla, biztosan elvittem volna valahogyan a figyelemhiányos fiamat. Találomra megnéztem az árakat egy helyen, az állapotfelmérés 10 ezer, utána egy kezelés 3500. Még ha 10 kezelés kell is, akkor is megéri, ha a gyerek egész jövőjét nézi az ember.
2014. máj. 29. 21:09
Ez milyen jellegű kezelés?
2014. máj. 29. 20:48
Van valakinek tapasztalata ezzel a módszerrel kapcsolatban?
2014. máj. 29. 20:45
Hol végeznek Magyarországon neurofeedback kezelést?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook