Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet tenni, ha a terhességi kiskönyvemet elveszítettem? fórum

Mit lehet tenni, ha a terhességi kiskönyvemet elveszítettem? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 29. 12:41

Képzeld most meg beszéltem a szülésznővel, hogy valahol mégis a kórházban van. Ma pont ő az ügyeletes, erre a szülőszobáknál már sehol nincs, pedig felforgatta az egészet.

Úgyhogy ő is mondta, hogy nagyon reméli, hogy azért előkerül!!

8. tamtamano (válaszként erre: 7. - Varga.nora)
2014. máj. 29. 11:29

:) Na látod! Nem vész el semmi,csak más helyen van mint gondolnánk.. :)


a lényeg, h megvan!

7. varga.nora (válaszként erre: 6. - Tamtamano)
2014. máj. 29. 11:14

Felhívtam, de ő nem találkozott vele.

Viszont pont ma mentem a nőgyógyászomhoz, aki tengap volt ügyeletben és már az ajtóban azzal fogadott, hogy nincs meg a kiskönyve ugye? Mondom én is ezzel szerettem volna kezdeni, és mondta, hogy a kórház szülészetén találkozott vele tegnap, meg is ijedt, hogy csak nem bekerültem valami miatt? Még a rendszerben is utánam nézett :D Úgyhogy valahol a kórházban van, hétfőn megyek cukorterhelésre, talán akkor elő tudom majd keríteni :D

6. tamtamano (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2014. máj. 29. 08:29
Vagy hívd fel Te.. lehet elfelejtett felhívni,vagy nem volt ideje.Egy próbát megér!
5. varga.nora (válaszként erre: 4. - Tamtamano)
2014. máj. 29. 07:09

Erre is gondoltam, de hát csak felhívott volna, hogy otthagytam a szülészeten mikor megmutatta azt nekünk!


A másik, hogy mondjuk lakásfelújításban vagyunk, és hatalmas a rumli, de mindent 10 x átnéztünk párommal, úgyhogy egyre kissebb az esély, hogy otthon legyen :(

4. tamtamano (válaszként erre: 1. - Varga.nora)
2014. máj. 29. 07:00
Esetleg a szülésznőnél maradt...
2014. máj. 29. 06:59

Na hát ez az, szerintem biztos szerezhetem be újra őket, mert gondolom a belgyógyászaton is megvan a rendszerben, hogy mikor voltam ott, hát a fogorvos az más tészta, de biztos azt is meg lehet szerezni!

áááááááááááá, sikítani tudnék, sőt sikítok is.

2. e74b8e1a7f (válaszként erre: 1. - Varga.nora)
2014. máj. 29. 06:51
A védőnő tud neked újat adni, de az orvosi vizsgálatok pecsétjei nem tudom hogyan kerülnek bele... :(
2014. máj. 29. 06:45

Sziasztok!

Mi történik akkor ha nem találom meg a terhességi kiskönyvemet?

Emlékszem rá, hogy szombaton még vittem magammal a leendő szülésznőhöz, azóta viszont szőrén szárán eltűnt!!!

És most vagyok 26 hetes kismama.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook