Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalataid a 90 napos diétával kapcsolatosan? Jót, rosszat... fórum

Mik a tapasztalataid a 90 napos diétával kapcsolatosan? Jót, rosszat... (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. Gabriellaxp (válaszként erre: 69. - Fogyifogyi)
2013. febr. 2. 18:28

Szia!

Szerinted nem elég jó a -5kg? Nagyon jó eredmény! Gratulálok!

2012. okt. 25. 16:31

Sziasztok! 38 napja csinálom a diétát és még csak 5 kiló ment le. Mindent pontosan betartok és rengeteg vizet iszom. Sportolni ritkán szoktam...

Van, hogy folyamatosan stagnál a súlyom, sőt olyan is, hogy 2 kilóval több vagyok...

Nem értem... fel kellene adnom?

Esetleg valami jó fogyit tudnátok ajánlani vagy valami gyümölcsalapú kapszulát?

2009. ápr. 30. 16:32
a másik probléma pedig az, hogy oké persze, hogy "majd többet mozgok", de csak mozgással, vagy csak nemkajálással semmit nem érsz el.. :( én az örök fogyókúrázók közé tartozom, tapasztalatból mondom..
2009. ápr. 30. 16:31
hát... én amikor megcsináltam a 3 hónap alatt 6 kilót fogytam, nem vagyok túl magas, szóval ez szerintem szép teljesítmény, és bevallom, nem mozogtam közben. Nem jártam közben kontroll vizsgálatokra, úgyhogy ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni, de én eléggé szkeptikus vagyok a témában. Pl. a testkontroll azon alapszik, amin a 90 napos, csak ott meg van adva, hogy különböző típusú kaják között mennyi időnek kell eltellnie. de egyszerre ott is egyfélét lehet enni. és van aki így éli le az életét..
2009. márc. 15. 11:36
1 hónapja csinálom a 90naposat, eddig 5 kilót fogytam.Eddig mind szép és jó. Fél évente járok kontrollra a vérnyomsom miatt, mindig néznek vérképet. A triglicerid szintem 2xese a normálisnak, utánaolvastam és az esetek túlnyomó részében a diéta miatt megy fel. Egyébként a vérképemben 4 érték nem stimmelt, pedig semmit nem változtattam, csak elkezdtem a 90naposat. Ma abba is hagyom. Inkább mozgok többet, de nem kockáztatom az egészségem.
65. c299b9bcdc (válaszként erre: 63. - Nyuszóóó)
2008. júl. 30. 11:33

ha most is bevállalod a futás-edzést, akkor ne 90 napozz, olvasd el az adatlapomat, esetleg a naplóm kajás bejegyzéseibe is nézz be, szerintem ez sokkal egészségesebb mint a 90 napos


ha esetleg még arra is van időd, hogy az adatlapom végén található bbtv-s videókat letöltöd és megnézed az adott perctől, szerintem nagyon tanulságosnak fogod találni, és többet nem akarsz majd 90 napozni :)

64. iminimi (válaszként erre: 61. - Nyuszóóó)
2008. júl. 29. 16:13
Nekem igaz, hogy 10 kellett, hogy lemenjen, de az első két hétben lement már 5. Szerintem neked is beindul, csak az adagokra kell nagyon vigyázni. A gyümölcsnapok (netán viznapok) már magukért beszélnek.
63. Nyuszóóó (válaszként erre: 62. - C299b9bcdc)
2008. júl. 29. 15:47
Hát ez az, hogy mikor naponta futottam és jártam heti két edzésre, akkor hipp-hopp átalakult a testem...igaz, azt ehettem, amit akartam. Ezt a fehérjealapú, zsirszegény, szénhidrátszegény diéta, amit mondasz ennyit takar gyakorlatilag, hogy sok fehérje vagy van esetleg valahol valami jó leírás róla?
62. c299b9bcdc (válaszként erre: 61. - Nyuszóóó)
2008. júl. 29. 12:20
szerintem a fehérjealapú, zsirszegény, szénhidrátszegény diétával jobban járnál, és mellette sok mozgással
61. Nyuszóóó (válaszként erre: 60. - Iminimi)
2008. júl. 28. 22:36
Ez a meglepően gyorsan lemegy, mennyi időt is jelent pontosan?:) Csak mert nekem azt is mondták már, hogy mivel ennyire keveset kéne fogynom, így lehet, hogy nem is lesz hatásos...vagy tovább is tarthat.
60. iminimi (válaszként erre: 59. - Nyuszóóó)
2008. júl. 28. 22:30
Igen, meglepően gyorsan, tartósan lemegy. Ha nem szükséges, nem muszáj végigcsinálnod, igaz, akkor a súlytartásra azért oda kell majd utána figyelned. De 5 kg-t leadni nem lesz nehéz, meglátod. Csak kitartás!
2008. júl. 28. 16:12

Sziasztok!


Igaz még csak az 5. napomnál tartok de tudna valaki segíteni, hogy egyáltalán érdemes-e ezt a fogyit csinálnom? Ugyanis 160cm vok és kb 55kg, erős a csontozatom és 8 évig versenyszerűen sportoltam, amit pár éve abbahagytam. Cél kb 5kg leadása lenne. Pontosabban lehet nem is nagyon fogynom kéne, hanem a narancsbőrt eltűntetni, amihez a mozgás is elvileg elég lenne, de arra most nincs időm. Viszonylag jól bírtam eddig a diétát, de mindig mást kívánok, mint amit ennék. Szerintetek fog lemenni egyáltalán valami rólam?

2008. júl. 28. 10:12

Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele. Tavaly 8 kilót leadtam (persze nem csináltam végig, ezt kb. 2 hónap alatt), most kezdem újra, és fogyunk tovább....


Sok sikert mindenkinek!

2008. júl. 28. 10:01

nekem nem jött be a diéta


mert rájöttem ezeket az adagokat amiket a 90 napos alatt eszünk, teljesen mindegy, hogy szétválasztva esszük-e vagy sem, ha összekeverem az étkezéseket, akkor is ugyanúgy lehet fogyni


a lényeg úgyis az, hogy nem szabad zabálni, és a kalóriadeficittől fogy az ember. ezzel az erővel meg lehet enni vegyesen is, csak a kalóriára kell odafigyelni.

56. mase
2008. júl. 26. 11:13
En szinten masfel honap alatt fogytam le 7 kg-t.Most egy kicsit szünetelek,mert nyaralni megyünk.
2008. júl. 25. 07:47
Másfél hónap alatt 7 kg-ot fogytam vele, de közben mindig éhes voltam.
54. mase (válaszként erre: 53. - Angyal63)
2008. jún. 3. 14:09
Valoban 22 ora utan mar nam nagyon ülök a gep elött,ha csak nem eppen dolgozom.A fogyihoz talan most egy kicsit megint megmozdult a merleg.Mar nagyon jo lenne , mert kezdek türelmetlen lenni:( Remelem kibirom a holt idöt.
2008. jún. 2. 22:28
Éjszaka van számomra, de úgy látom másnak is.. Jó éjt mindenkinek.
52. angyal63 (válaszként erre: 51. - Mase)
2008. jún. 1. 20:53
12 nap után nagyon jó a fogyásod :DD Én az elejétől bűnözök itt-ott és a 6. hetet zárom holnap, eredmény -5,7 kg. (Igaz nekem már csak 4 kg-ót kell leadnom) :DD (Pénteken gyümi napom volt, este borvacsorára mentem, tegnap fehérje napon ettem k.pürét, bor ittam, sütit ettem)
51. mase
2008. jún. 1. 20:40
En megprobaltam nem bünözni,de ma ismet gyüminapom volt ,es bünöztem.Elöször:(:)Ropit ettem,de mar nem birtam tovabb,fajt a fejem es nagyon szedültem.
2008. jún. 1. 17:58
Szerintem jó a diéta, nekem bejött. Holnap zárom a 6. hetet és 5,5 kg ment le, de én nagyon sokat bűnözöm :DD
49. mase
2008. jún. 1. 17:18
Sziasztok en most vagyok a harmadik 4-em utolso napjan,Eddig 3-4 Kg Remelem lesz meg több is.Sajnos most egy picit lealltam.
2008. máj. 3. 10:52

Sziasztok! Én a harmadik 4 napon vagyok túl. Eddig már 4 kilót fogytam. Még jó lenne ugyanennyit lenyomni. Szerencsére csak 62 voltam,de az átlagos versenysúlyom mindig 53-54 kiló volt.

A gyüminapon a korpás keksz valamennyit segített, de azért estére mindig elgyengültem és ettem vmi normálisat.

2008. máj. 1. 07:51
Sziasztok!Én 12-14 kg -ot szeretnék fogyni, ebben a korban már több nemlenne célszerü.Eddig tuti 5kg ment le a 6dik hete csinálom.
46. roni nagyi (válaszként erre: 45. - 7cf7d7012b)
2008. ápr. 30. 21:00
Sziasztok! Örülök, hogy segíthettem. A lenmag naponkénti evését bekeverve a kúrád befejezése után is nyugodtan csinálhatod. Az a jó benne, hogy nem okoz semmi kellemetlenséget,és a szervezet nem szokik hozzá. Hány kilót szeretnétek fogyni van valami elképzelésetek?
45. 7cf7d7012b (válaszként erre: 42. - Roni nagyi)
2008. ápr. 30. 07:27
Szia Roni! Köszi a lenmag tippet nekem is bevállt és könnyebb lettem 1kg-mal.Remélem tulvagyok a holdponton és szép lassan még lemegy egy pár kg.Kezdem magam jól érezni a börömbe.
2008. ápr. 26. 17:17
Én is köszönöm a tippeket. Ha ehetek korpás kekszet valoszínű könnyebben végig csinálom a gyüminapokat.
2008. ápr. 26. 13:57
Köszi a tanácsot, a székletemmel ugyis probléma van mióta nem joghurtozok este.
2008. ápr. 26. 09:58
Ami a tapsztalatom, hogy a korpakekszet a gyümölcsnapon ebédre: ahogy Te is készíted a vegyes gyümölcs mellé 1-2, ha megeszel, délután uzsira ribizli + 1 korpás keksz, este vegyes gyümölcs +1 korpás keksz. Nem kell szenvedi az éhségtől, mert a korpa telít és a gyomorsav sem szaporodikfel, mert felszívja. Természetesen igényli a sok ásványvizet v. teát. A napi 2 l könnyedén meg van.
2008. ápr. 26. 09:52
Nem kell turmixolni, hiszen, ha nem egészben akarod kapható pehely formában is . A lenmag bármilyen gyümölcsbe bele tehető, széklet problémákat is javítja tapasztalatom szerint. Valaki azt, írta, hogy a belek doktora, mert a salakanyagok kitakarításában nagy szerepe va. Én ezt nem tudom, de belegondolva biztosan így lehet.Nekem 10 éve tanácsolta az orvos, hogy naponta legalább 1 x 1-2 teáskanállal bármikor egyek meg. A diétámkor már természetes volt, hogy továbbra is így csinálom és a korpa jött hozzá.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook