Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek tényleg ennyire nem volt igazam? fórum

Szerintetek tényleg ennyire nem volt igazam? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. máj. 28. 13:21

Uramatyám.... -.-"

Én igazat adok neked, nem bírom az ilyen anyatigriseket, akiknek szent és sérthetetlen a gyereke, de az, hogy az ő gyereke a tiedre csap meg nem érdekli. Sajnálom, de ha így állnak hozzá, nem fognak téged megérteni. Azért remélem nem marad harag köztetek.

2014. máj. 28. 13:21
Nem vagy hülye,kár hogy sógornőd nem tanitja meg arra a lányát hogy nem verekszünk,pláne nem egy 5 hónapos babát!
2014. máj. 28. 13:18

Sógornőm járt nálunk a 6 éves lányával. A kislánynak gyönyörű hosszú haja van, ezért kértem az anyját, hogy fogja neki össze, ha az én 5 hónapos lányommal játszik, mert az utóbbi időben kezdett rákapni a hajhúzásra. Ha nekem kilóg két szál, azt is megtalálja és elkapja. Persze nem hallgatott rám.

Nem sokkal később a lányom el is kapta az ő lánya haját, mire ő jó erősen rácsapott a lányom combjára. Még sokkal később is látszott a tenyerének a nyoma. Hirtelen ijedtemben rákiabáltam a kislányra, erre az anyja nekem esett, hogy én ne üvöltsek az ő gyerekével. Abban igaza volt, hogy nem kellett volna kiabálnom, de utána jött azzal, hogy majd a gyerekek egymás közt elrendezik és hogy az én lányom is hibás (még mindig 5 hónaposról van szó), mert fájdalmat okozott a lányának.

Aztán elviharzottak, és itt le is zárhatnánk a dolgot. Erre most telefonált anyósom, hogy én tényleg ordítoztam-e az unokájával, mert máskor azért gondolkozzak már. Meg hogy ő még csak egy gyerek és nem tudja sokszor hogy mit csinál, mint ahogy az én lányom sem direkt okozott fájdalmat neki. Tényleg ennyire nem lehet érezni a különbséget egy 5 hónapos és egy 6 éves között vagy csak én vagyok hülye?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook