Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callenetics torna fórum

Callenetics torna (beszélgetős fórum)


13. bv2014
2014. jún. 18. 20:39

Sziasztok!

Nagyon rég jártam itt, bocsánat, pedig én indítottam, érdeklődtem.

Sajnos mostanában elég nyűgös manócska, úgyhogy ritkán jutok ide.

Köszönöm a tapasztalatokat! Én csinálgatom lassan, lassan, mert nagyon fáj a hátam. Tudom, hogy változhat a tejcsi íze, de már márciustól járunk Zumbára és elfogadta, nem volt vele gond.


Majd ha már nem szopizik , egyébként kb. 8 kg-tól szeretnék megszabadulni.


SZerintem fantasztikus torna, nagyon össze tudja kapni az ember lányát :-)


Ti csináljátok most is?


Iculi? Hogy állsz?

12. Derya (válaszként erre: 11. - Nissi)
2014. jún. 6. 13:15

kiloban is nyilvan.

:-)


vagy hogy gondoltad, hogy csak centiben? .-)


de amugy neked nem a centi szamit?


nem mindegy hany kilo vagy, ha ugyanannyi centi maradsz?

11. Nissi
2014. jún. 3. 17:56
A callannal lehet fogyni is? Én csináltam egy ideig, de nekem fogyni is kéne és a videon azt mondja hogy nem kilóban fogyunk töle hanem cmben, igy most áttértem kardióra. Egyébként van a callaneticsról már egy forum olvas bele.
2014. jún. 3. 08:33
Szia, szerintem a callanetics a legjobb torna a világon. világéletemben kövér voltam, több sikeres fogyókúrán túl, de bármikor bármennyit is fogytam, mindig nagy maradt a fenekem, vastag a combom. A callanetics és teljes életmódváltás segítségével viszont lefogytam 33 kilót, és olyan csinos lettem, mintha soha nem is lett volna túlsúlyom.... és ezt több évig sikerült is tartanom, egész pontosan a gyermekem megszületéséig.... a poén hogy pont tegnap kezdtem újra az egészet (életmódváltás + callanetics)... mert ez így nem mehet tovább, remélem újra sikerrel járok, csak most már jóval idősebb vagyok. Viszont szoptatás alatt valóban nem javasolt még a torna, sétáljatok minél többet az rengeteget számít, aztán ha már nem anyatejes a picid, hajrá!
2014. máj. 28. 09:55

Sziasztok!


Köszönöm, hogy írtok. Most nem tudok, de majd jövök! :-)

8. szöszi71 (válaszként erre: 4. - Bv2014)
2014. máj. 27. 14:39

Az nagyon jó. :)

Én ahova járok ott már van a gyakorlatok közt erősebb is, ami nagyon jó. :) Egyébként változó az összetétele mikor milyen intenzitással csináljuk. :)


Ülőmunkát végzek és ez a torna nekem nagyon bevált. :)

7. Idhikai (válaszként erre: 1. - Bv2014)
2014. máj. 27. 14:39
Én csináltam pár éve... jó volt, vékony lett a combom, fenekem rendben... szóval nagyjából OK. Aztán jártam edzőterembe ... hááát... Ok, hogy feszesített, de engem vastagított. Most 2 hónapja ismét visszatértem a callaneticshez, ez vált be jobban.
6. Derya (válaszként erre: 5. - Bv2014)
2014. máj. 27. 14:36

megijeszteni nem akartalak semmikeppen sem, d eugy tudom, hogy megvaltozhat az tej ize, ha tornazol.

igen, van egy 20 honapos kislanyom.

5. bv2014 (válaszként erre: 3. - Derya)
2014. máj. 27. 14:32

Szia!


De igen, szopizunk. Nagyon-nagyon tud enni ez a kis manó :-)


Megijesztettél... Ártani fog ? Mármint a tejtermelésnek?


Nem a fogyás miatt kezdem újra a tornát, hanem mert RETTENETESEN fáj a hátam. Meg hát más is... Be vagyok rozsdásodva... Most pedig nagyon is toppon kellene lenni :-))) Ő a második kislányunk. A nagyobbik 6 éves.


Neked van(nak) gyermeke(i)d?

4. bv2014 (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2014. máj. 27. 14:29

Szia!


Köszi hogy írtál. Igen, én is nagyon szerettem.Jóval a terhesség előtt hagytam abba. most nagyon hiányzik már. Én az első, "eredeti" változatot csináltam, a könyvből.

3. Derya (válaszként erre: 1. - Bv2014)
2014. máj. 27. 13:20
mar nem szoptatsz?
2014. máj. 27. 11:55

Szia!


Én is erre a tornára járok.

Anno már sikerült lefogynom vele 10 kg-ot. :)

Nekem jó tapasztalatom van róla. Htékony és nem megterhelő. :)

2014. máj. 27. 11:10

Sziasztok!


Most kezdem újra a Callenetics tornát. Biztosan megoszlanak a vélemények, kinek volt jó, kinek nem.

Azok hozzászólását várom, akik végezték, vagy most végzik, vagy szeretnék újra kezdeni... szóval aki foglalkozik vele. Szívesen beszélgetnék a tapasztalatokról.

Különösen nagy öröm lenne olyanokat találni, akik szintén kismamák - 5 hónapos lesz a kislányom - és most kezdenek mozogni.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook