Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikrek 2014 fórum

Ikrek 2014 (beszélgetős fórum)


2014. máj. 26. 20:18
nagyon cukik a babáitok :) bocsi a kérdésért de ti nem féltetek hogy nem férnek el vagy az egyik máshogy fejlődik? meg ilyenek. nem vagyok terhes csak én ez miatt félnék az ikerterhességtől.
2014. máj. 26. 14:35
Sziasztok. Nekem már egy évesek a lányok, szóval már van egy kis tapasztalatom. Ha bármiben tudok szívesen segítek. Az egyikük már jár, a másik még csak próbálkozik.
2014. máj. 26. 14:26
Feltettem pár képet is, hogy látható legyen, kikről is van szó :)
2. ikerbabyk (válaszként erre: 1. - Libapek)
2014. máj. 26. 14:21
Én szívesen csatlakoznék. Szandra vagyok, két mindjárt 5 hónapos kisfiúval. 36+0-ra születtek, 2 kiló körül hoztuk őket haza. A kezdeti nehézségeken túljutva most már sokkal könnyebb, nagyon nagyon édesek és jófejek. Talán van egy csöpp elmaradásuk a mozgásfejlődésben, de azért már sokmindent csinálnak. ( a korrigált koruknak viszont teljesen megfelelnek) Hasról hátra fordulás, nyúlás dolgok után, minden megfogdosása, röhögés ezerrel, ilyesmi már megy. most 6 és 7 kilósak. Csak tápszeresek már, lassan kezdeném a hozzátáplálást. Ti mikor kezdtétek és mivel?
2014. máj. 26. 13:37

Sziasztok!


Folytathatnánk a csevegést az ikreterhesség topik után is. Osszuk meg a tapasztalatainkat! A babák születése után is nagyon jó sorstársakkal beszélgetni, akik ugyanabban a cipőben járnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook