Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fonyódi szabad strand fórum

Fonyódi szabad strand (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 28. 10:20

"Sziasztok!

Pár hét múlva lassan lehet majd strandolni, fürdőzni. Létrehoztam egy szerkeszthető táblázatot, ahová mindenki beírhatja kedvenc strandját, ismert szabadstrandját, fürdőjét. Így lehetővé válhat, hogy a korlátozások ellenére is tudjunk változatos helyekre könnyen menni. Kérlek, írjátok be az általatok ismert és kedvelt helyeket, hogy az idei nyarunk is vidáman és kellemesen teljen. És osszátok meg mindenkinek! Köszönöm! [link]

15. Hmv. (válaszként erre: 14. - Hmv.)
2014. aug. 24. 12:49
jav.: unokáimnak
14. Hmv.
2014. aug. 24. 12:48

Fonyódra nem jutottam el, de Siófok-Ezüstpartra igen, egy napra.

Jól éreztük magunkat, kellemesen meglepett, hogy tiszta volt a part és a víz is, nem voltak sokan, ingyenes a strand és a parkolás, voltak öltöző fülkék, büfé és ingyenes wc is. Csak a tusolási lehetőség hiányzott, de mindössze ennyi volt a hiányosság.

A víz kb. térdig ért felnőtteknek, 10-12 éves unokáinak pontosan megfelelt, de bátran lubickoltak 3-4 évesek is.

13. 72f62a66ed (válaszként erre: 10. - Jasmine77)
2014. aug. 4. 21:25
Köszi, azt hiszem az első nap jobb lesz ha körülnézünk melyik strandra menjünk :)
2014. aug. 1. 18:13
Nagyon szívesen :-)
11. Hmv. (válaszként erre: 10. - Jasmine77)
2014. júl. 31. 06:22
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatokat.
2014. júl. 30. 14:56

Sziasztok! A homokos strand az kb. 10 méter szélességet jelent :-) Valóban nincs lezárva a terület és körülötte be van fúvesítve, ... meg szép lesz ha elkészül, pláne ha addig nem teszik tönkre. Aki szeretne egy olyan strandon napozgatni, ahol körös-körül építkezés nyomokat lát, annak erősen ajánlom. :D

Mi ahol voltunk ott normál balatoni szabadstrand volt, semmi extra. Ami kicsit kevésbé tetszett, az, hogy az iszap erősen besüppedt a talpunk alatt. Lellén pl. nem szoktam ezt érezni, hogy ennyire vastag puha iszaprétegen járkálnék. Fonyód ligeten viszont az Árpád part utcánál lévő strand messzemenően szebb.Kisgyerekeseknek kimondottan ajánlom!:-)A strandon végig kultúrált, tiszta homokozókkal, játszóterekkel, padokkal. Szépek a part menti nyaralók is nagyon.

2014. júl. 22. 19:50
Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat! :-) Fonyód honlapján olvastam én is a strandokról, de kíváncsi lettem volna mások véleményére is. Azt hallottam még hogy a napokban adtak át egy homokos strandot, de közben olyat is olvastam hogy átadták, de nincs kész... Mindenesetre nyaralás után jelentkezem, és elmondom a tapasztalatokat :-)
2014. júl. 20. 20:29
Föveny strandra írték a fesztivált és volt egy kép ahol homokos partot mutattak. Gondolom ez fizetős, bár egyszer meg lehet nézni.
7. Jasmine77 (válaszként erre: 6. - Hmv.)
2014. júl. 20. 20:28
Rendben. Fonyódnak van egész jó weblapja, ahol a szabadstrandokról van leírás, sőt még panorámafelvételek is.Szerintem nagyok jók a strandok. Jövő hétvégén ráadásul Strandfesztivál is lesz :-). Egyébként érdemes előre tájékozódni a neten, hová érdemes menni, mi merre van, várható programok. Nagyon jól össze vannak szedve a hasznos dolgok. Csak bepakolnom ne kéne ... :D
6. Hmv.
2014. júl. 19. 22:46
Mindkettőtöket megkérem ezúttal, hogy föltétlenül írjátok meg ebben a fórumban a tapasztalatokat, oké?
2014. júl. 19. 20:53
Szerintem, ha már úgyis ott nyaraltok, térképezd fel a lehetőségeket. Én kb. 10 éve nem strandoltam Fonyódon, viszont idén mi is oda megyünk. Ha nem tetszik, átmegyünk Balatonlellére, ott van homokos strand is. Bár az fizetős, de kb. majdnem olyan mint az olasz adria pl. Bibione.
2014. júl. 19. 20:46
En a Fonyod-Belatelepi strandot ajanlanam.
3. Hmv.
2014. júl. 19. 20:29

Nagyon vártam én is válaszokat a kérdésedre, de úgy látszik, hiába!

Én gyerekkoromban Fonyódon töltöttem minden nyáron pár hetet, de az még az őskorban volt.

Később a gyerekeimet mindössze egyszer tudtam elvinni oda, de az is még a 80-as években volt.

2014. júl. 19. 11:54
Sziasztok! Senki sehol? Senki nem ismeri Fonyódot? :-)
2014. máj. 25. 21:00
Sziasztok!Nyáron Fonyódra megyünk,és úgy tudom több szabad strand is van,de érdekelne hogy melyik milyen.gyerekekkel megyünk,ezért olyan helyet keresünk,ami nekik való.szóval ha lehet homokos legyen,ne kavicsos.láttam már hasonló fórumot,de oda 2 éve írtak utoljára,ezért próbálkozom új fórummal.előre is köszi mindenkinek a kommenteket? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook