Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ilyen melegben adtok inni kicsi babátoknak? fórum

Ilyen melegben adtok inni kicsi babátoknak? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 3. 16:42
Így van, babafizet vagy forralt vizet nyugodtan adhatsz.
2014. máj. 27. 08:50
Lehet vizet nyugodtan, akár babavizet, akkár forralt vizet lehűtve.... de teát ne!
2014. máj. 26. 19:52
Forralt vizet,lehűtve
6. BlueJasmine (válaszként erre: 5. - Krisz38)
2014. máj. 26. 19:31
Háát én még így 2014ben is lehűtött forralt vizet adok neki :) És nincs semmi baja. Nekem nem mondta se védőnő,senki hogy ne szabadna :) Ma is sokat ivott a nagy melegben :)
2014. máj. 26. 17:35
Nekem 20éves a "babám", amúgy júniusi születésű, 100 fok volt azon a nyáron, és adtam neki vizet. Nem volt babavíz akkoriban, forralt lehűtött vizet kapott. A védőnő leharapta a fejem, de meggyőződésem, hogy nagy melegben a babák is nyugodtan ihatnak pár kortyot. Érzik ők, hogy mennyi az annyi. Ha nem kéri, úgyis jelzi. :)
2014. máj. 26. 13:59

Szia!


Nyugodtan adhatsz szerintem vizet. Ő majd jelezni fogja, hogy mennyire igényli. :)

3. BlueJasmine (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2014. máj. 26. 13:45

Szia!

Persze nyugodtan próbáld itatni, ha nem kéri nem szomjas. Engem mindenki ezzel piszkált, mondjuk nem is volt olyan nagy meleg, de tápszeres a baba, és mindig locsolták volna bele a vizet, de nem ivott. Amióta szomjas,meleg van,iszik. :) Ennyi. És akármennyit lehet, mert kipisili. Én attól féltem, hogy nagyon eltelíti,és nem fog enni, de a védőnőnk azt mondta, hogy nyugodtan, amennyit szeretne.

2. Fiúsmami (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2014. máj. 25. 21:08
Szia!Nyugodtan itasd meg ilyen melegben 1-2 korty akár félóránként nem árt.Nekem mindkét gyerkőc augusztusi és nagy melegben születtek,este felébresztették őket,hogy szoptassam őket egy kicsit,mert 36-38 fok volt.
2014. máj. 25. 20:57

4 hetes a kicsi de koraszülött most lennék 37 hetes terges vele. Nem tudom adhatok e neki babavizet vagy balami más folyadékot. Tápszeres 3 óránkét eszik.

Vizet , teát is be kell vezetni? Hogy csinálnátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook