Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4Moms Origami Stroller babakocsi fórum

4Moms Origami Stroller babakocsi (beszélgetős fórum)


22. BlueJasmine (válaszként erre: 21. - Csillag29)
2014. máj. 23. 20:01

Köszii nagyon aranyos vagy :)

De úgy döntöttem, főleg a mai napom után (fáj mindenem,beteg vagyok,párom éjszakákig dolgozik már lassan 1 hete,hajnal 5től este 10ig baba, lakás, stb., az ügyeletes lerázott azzal, hogy szerinte ki vagyok száradva, babát nem akartam orvosi rendelőbe vinni, nincs akire hagynám, na de mégis összeszedtem magam, elmentünk sétálni. Gondoltam legalább szellőzik a fejem, addig beszélek telefonon barátnőmmel, hát ez kb 5 percig tartott, mert egyszerűen lehetetlen egy kézzel tolni. Persze ennyiért nem vártam hogy hiperszuper babajárgányunk lesz,meg nem is volt cél, hogy erre sokat "dobjunk ki", de már nagyon bánom. Multifunkciósként (mózes,hordozó,sport rész),táska,kiegészítők került 75ezer Ft-ba, de kb annyit is ér... Úgy felmérgeltem magam,hogy ha nem is eszek 2 hónapig, akkor is megkapja azt :D

Na jó azért ilyen veszély nem fenyeget, habár mint említettem a TGYÁS-al foglalkozó fórumon, a Kormányhivatal ma közölte,hogy nem vagyok biztosított... Már teljesen összezavarodtam, úgy néz ki nem voltam 2 évig bejelentve, a munkáltatóm meg csak hümmög,hogy Ő semmiről sem tud... Hát ilyen jó napom volt... :( Alig várom, hogy vége legyen...

2014. máj. 23. 19:56

Nézd ezt hasonló amit kinéztél ujjonan max50E :)

[link]

20. BlueJasmine (válaszként erre: 19. - Katie_rose)
2014. máj. 23. 08:40
Szerencsére a hosszabb utakhoz nagyobb autó áll rendelkezésre (Apáé) :D Csak a hétköznapok telnek ilyen megpróbáltatásban :D Hogy betuszkolni a kocsiba, meg kiszedni...
19. katie_rose (válaszként erre: 18. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 22:20

Remélem összejön és meg tudod venni! :)

És igen, csúnya az esernyő babakocsi, de kétség kívül praktikus. :P Főleg egy utazásnál,mikor utazóágyat, 3 bőröndöt, esetleg etetőszéket is akarsz a babakocsi mellé a csomagtartóba tuszkolni :D

Ha lesz még egy gyerkőcöm tutira megfontoltabban vásárolok én is babakocsit.

18. BlueJasmine (válaszként erre: 17. - Katie_rose)
2014. máj. 22. 21:41
Mondjuk ez is egy szempont :D De olyan csúnyák :D Na jó persze a kinézet nem minden :D De számít :D Azért még alszok rá 1-2-t,nyilván nem veszek 200-300ezres babakocsit egy csettintésre... Meg úgy néz ki,hogy ismerős lehet meg tudja venni 120ért,és hazahozza nekem autóval ingyen :) na úgy benne vagyok a dologban :D De többért nem hiszem, hogy megveszem,főleg hogy nincs tervben még 3 gyerek, hogy nagyon ki is lehessen használni... Habár ha a mostanit a babakocsis korszak végéig kiszolgálja, és még el is tudom adni-már megérte :D
17. katie_rose (válaszként erre: 16. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 21:13

Én meg pont ezt tettem. Mármint a multifunkciós mellé vettem egy tökéletesen egyszerű és gagyi, esernyőre csukható babakocsit. Arra tökéletes,hogy bedobjam a kocsiba. :)

Azért is jó,mert ez csak 5 kg. Tehát ha a gyerkőc kiszáll és olyan a terep,hogy macerás babakocsival üldözni árkon-bokron át,akkor összecsukom és a hónom alatt viszem. :)

16. BlueJasmine (válaszként erre: 11. - Katie_rose)
2014. máj. 22. 18:16
Nekem is ez a bajom. Egy csomószor olyan jó beülni a kocsiba,és menni,előkapni a kocsit,és séta. de a mostaninak már a váz része elfoglalja az egész kocsit,a hordozó már nem sokáig jó, a sport része meg akkora, hogy esélytelen hogy beférjen :D Szóval megérte multifunkciósat venni egy hordozóért :D semmi mást nem használtunk belőle. Apropó ELADÓ :D Ha valakit érdekel,írjon :) ;) Na szóval a problémához visszatérve, van sokkal olcsóbban is ilyen esernyőre csukható de az annyira gagyinak néz ki, még a pierre cardin is. Meg úgy ahogy van nem tetszik. Ami normálisan néz ki meg ugyan ez az árkategória. És most úgy szeretnék venni, hogy az amég kell babakocsi legyen :)
15. Daphnee (válaszként erre: 14. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 18:14
+ a szállítás… van amelyik alig használt… de ahogy gondolod..
14. BlueJasmine (válaszként erre: 13. - Daphnee)
2014. máj. 22. 18:13
Köszi szépen, ezeket én is megtaláltam, csak ugyan ennyi külföldön az új is... Illetve egyik eladó sem reagál... :(
2014. máj. 22. 18:07
2014. máj. 22. 18:04

tessék:

[link]

11. katie_rose (válaszként erre: 9. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 16:17
Átérzem. Mi már a harmadik babakocsit használjuk el, mert valahogy egyik sem praktikus igazán :D
10. BlueJasmine (válaszként erre: 8. - IzaHold)
2014. máj. 22. 16:05
Csak valahogy szerettem volna megúszni 300ezer alatt :D Persze akkor minek is?! Csak olyan idegesítő, hogy külföldön minden van (fele ennyiért),és a termék másik fele a szállítás. azért gondoltam hátha van valaki,aki tud valami speckó oldalt.
9. BlueJasmine (válaszként erre: 6. - Katie_rose)
2014. máj. 22. 16:05
Errefelé jók az utak :) Meg épp ez az, hogy nagyrészt megyünk... Autóba be, aztán valahol megállunk, babakocsi kikap és séta. Viszont a mostani akkora,hogy a fél kocsim szét van szedve hogy beleférjen :D És macera nagyon kinyitni meg összecsukni. Úgy nézek ki utána mint aki a sárban fetrengett :D Végighúzom magamon a kerekét,stb. Lehet én vagyok béna, de ennél drágábbak is vannak, amik aztán tényleg nem érik meg :(
2014. máj. 22. 15:58
Szerintem, ha írsz az eladóknak elpostázzák neked simán.
7. katie_rose (válaszként erre: 6. - Katie_rose)
2014. máj. 22. 15:51
*elöl (jézusom...össze-vissza írok :D )
6. katie_rose (válaszként erre: 5. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 15:50

Más, hasonló babakocsi? :)

Milyen terepen laktok? Csak,mert nagyon aprók elől a kerekei és az csak szép,sima járdán megy szépen. Persze nem lebeszélni akarlak, baromi jól néz ki képen! :)

5. BlueJasmine (válaszként erre: 4. - Katie_rose)
2014. máj. 22. 15:48
Német ebay kilőve, a briten van 1-2, de onnan megint macerás a hazahozatal :/ Ott is van ismerős, de aki van annyira jó ismerősöm, hogy erre megkérjem, már idén nem jön haza. Azzal meg nem sokat érek, ha mire ideér már szalad a gyerek :D
4. katie_rose (válaszként erre: 3. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 15:45

Több ismerősöm vett így autós gyerekülést. :)

Tegyél egy próbát! :)

3. BlueJasmine (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2014. máj. 22. 15:41
Szerencsére ilyen van is, köszi a tippet. Még a német ebay-t nem néztem, csak az amerikait, de onnan nem szállítják. az összes eladót végignéztem :( és nincs, se amazonon... :(
2. katie_rose (válaszként erre: 1. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 15:37

Ebay? Ki lehet fogni ingyenes vagy nagyon olcsó házhoz szállítást is. Vagy rendelj német ebay-ról ausztiába ( Bécsbe) és oda ingyen szállítanak legtöbbször. Bécsbe pedig attól függően,hogy hol laktok, pár óra elmenni.

Persze ehhez kell egy valaki,aki Bécsben lakik és vállalja,hogy átveszi a csomagod :)

2014. máj. 22. 15:32

Sziasztok!


Ilyen babakocsit szeretnék:


[link]


De sajnos ahol találok, az sem szállítja Magyarországra. Esetleg valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor honnan és hogy lehet rendelni?

Vagy ha valakinek van ilyen, akkor véleményt is kérnék. Tudom rengeteg hátránya van, nem fektethető stb. De igazából nem is szeretném, mert a baba nem bír úgy ülni a babakocsiban, hogy nem lát... Tehát mózest eddig sem használtunk soha,mert ordít benne, a hordozót meg lassan kinövi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook