Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12. hetes UH. Ez nagy probléma vajon? Az orvos sem adott pontos választ... fórum

12. hetes UH. Ez nagy probléma vajon? Az orvos sem adott pontos választ... (tudásbázis kérdés)


14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Cc7a88f96d)
2014. máj. 22. 21:04

akkor ne aggódj!

Jó egészséget! Drukkolok! :)

2014. máj. 22. 20:37
minden rendben van azt mondta
2014. máj. 22. 17:42
orrcsontot nézett? tarkóredőt mért?
2014. máj. 22. 17:35
Házidoki megnyugtatott,hogy még nagyon fejlődésben van...
10. cc7a88f96d (válaszként erre: 9. - Mujoka)
2014. máj. 22. 15:01

A doki egyszerűen azzal kezdte,hogy áááá még túl pici az ultrahanghoz...

S aztán méricskélte,mindent rendben talált,azon kívül,hogy kisebb a kelleténél,illetve a homlokot furcsálta,hogy nem elég kerek.

Azért tett egy újabb időpontra,mert remélhetőleg a következő hétben jobban kifejlődik és látni fog mindent amit kell,mert így nem tud mit mondani.Ma reggel még a gyűlésen is felhozta témának és mutatta a többi orvosnak,akik szintén azzal leráztak,hogy majd jövőhéten meglátjuk,mert még pici...

2014. máj. 22. 14:58
Nem akarlak megijeszteni de a lapos homlok down kora utal a megvastagodott nyakiredovel együtt es az orrcsont hiányával remelem minden rendben lesz de nem kérdeztel ra a doktornal hogy mit jelent a lapos homlok ? Es hogy miert kell vissza menni egy het múlva en elmennek egy másik orvoshoz is de neki nem mondanék semmit hogy mit mondott az előző orvos szorítok hogy minden rendben legyen
8. cc7a88f96d (válaszként erre: 6. - Nbandus)
2014. máj. 22. 14:55
Épp tegnap említettem páromnak,hogy mindenképp jó lenne elmenni egy 4D-s ultrahangra,mert ott látszik szépen minden,s amúgy is megbolondulok jövőhét szerdáig,csak így remények közt ülve...
7. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2014. máj. 22. 14:51

köszönjük


tényleg csak reménykedni tudok...


amúgy szépen mozgolódik,minden rendben van...legalábbis úgy tűnt.még a méhemet is jól megrugdosta,látszott a felvételen.olyan jó volt látni,hogy milyen kis aktív...

6. nbandus (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2014. máj. 22. 14:49
Ha nem bírsz várni, menj el esetleg egy másik, esetleg 4D-s ultrahangra, hogy ott mit látnak. Lehet csak a műszer volt gyenge, vagy bármi.Drukkolok, hogy minden rendben legyen! :)
5. szafaripók (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2014. máj. 22. 14:49

Elképzelhető, hogy az is azért van, mert kisebb, mint amire "számítottak"....

A legjobbakat! Majd írd meg mindenképp a fejleményeket!

2014. máj. 22. 14:45

Félek,hogy nehogy valamilyen rendellenesség legyen a háttérben.

Amúgy eddig még én sem híztam egy dekát sem,úgyhogy az nem lep meg,hogy ő is picike.

Én is azóta csak sírni tudok,s csak reménykedem abban,hogy a következő héten minden rendben lesz.

A homlokával annyi van,hogy nem kerek kerek...hanem picit laposabb a kelleténél... :(

Úgy félek...

3. miramare (válaszként erre: 1. - Cc7a88f96d)
2014. máj. 22. 14:40

Az, h kisebb az biztosan nem gond. Az a fogantatáson múlik (és azt meg nem mindig tudni :-)), mivel a terhességet az utolsó mensi napjától számolják, így lehet eltérés.

Nálunk is kisebb volt egy héttel egy jó ideig, de aztán behozta a lemaradást.

A homlokára viszont nem tudok mit mondani, nem hallottam ilyenről.

2014. máj. 22. 14:40

Ne aggódj.

Az első terhességemnél engem ennél jobban beparáztattak. A 12 heti uh-n egy darabig minden jól ment, majd full csend, és nem mondtak semmit, csak nagyon sasolták a monitort. Ha kérdeztem, nem akartak válaszolni.

Visszahívtak 10 nappal későbbre. A leletemre meg ráírták, hogy a gyerekem agyán valamilyen elváltozás látható, további vizsgálat szükséges. Senkinek nem kívánom azt a két hetet... Kiderült, semmi baja a babámnak, amit láttak is teljesen normális volt, de engem jól beijesztettek...

Úgyhogy próbálj meg nem aggódni. Lehet, hogy később fogant, mint ahogy először gondolták, ill. minden orvos máshogy mér, lehet ebből adódik a különbség!!

2014. máj. 22. 14:25

12hetes UH kimutatta,hogy csak 11hetesnek felel meg,mert lassan fejlődik,illetve a homlok nem elég kerek,s ezért újabb időpontot kaptam,hogy egy hét múlva talán több mindent fog látni.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Én nagyon félek,hogy elveszítem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook