Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a kedvenc ruha márkátok? fórum

Melyik a kedvenc ruha márkátok? (beszélgetős fórum)


1 2
51. gribedli*** (válaszként erre: 50. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 29. 10:42
Oh, siman valaszold azt hogy: bocs, nem adhatom oda, mert pont kotohartya gyulladasom van, ha nem akarod benyalni es holnap reggel garfield szemekkel ebredni, ne kockaztass!:))))
50. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2014. máj. 28. 19:47
Kitart igen pár órát egy sima sminknél,de ha elengedem magam és cicaszemet festek volt már ,hogy elkenődött. Sőt egyszer kölcsön is adtam amit nem szeretek,nem szoktam ,de épp igazgattam a szememen amikor a társaságból egy csaj ezt látva kölcsön kérte. Mondhattam volna nemet,de nem mondtam. Na hát ez van. De ha meg elfelejtem az sem gáz épp,fontosabb,h szájfény és rágó legyen.
49. gribedli*** (válaszként erre: 48. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 28. 16:06
En is gondoltam mar arra, hogy a pudert sem olyan fontos vinni, ha a fenylo arcot eleg egy papirzsepivel picit megnyomkodni, aztan attertem a puderes "fuzetkere", es ez kisebb helyet foglal mint a kompakt puder. Ha elfer a kompakt, akkor inkabb az. De mindenkinek megvannak a maga heppjei. Nekem alul is tetkom van, es cerkat oda nem teszek, csak belulre de vilagosat, szoval tok mindegy, hogy lejon, vagy sem, egyreszt nem latszik, mert vilagos, masreszt azert par orat szepen kitart:)
48. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2014. máj. 28. 15:06
Mert az alsó pillasorrol néha lejön,nem teljesen nyilván,de engem néha zavar. De valóban ha belegondolok van mikor elfelejtek vinni és akkor sem dől össze a világ.
47. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 28. 11:01

Szemcerka minek az esti kiruccanashoz? Ha sminkben indulsz el, mire odaertek, lenyalod?:D


Mert oke egy puder (neadjisten fenylik az arc egy ido mulva), egy szajfeny (lenyalod, lenyalja mas), de a szemcerka?


En kozmetikushoz viszem csak, mert ott lemossak a sminket ha van es mielott kijovok, felteszem ujra. De ha elmegyek vacsorazni valahova, nem jon le ennyi ido alatt a szemcerka, nem?


Jo, sok helyet nem foglal, csak ugy megjegyeztem. Elfoglal egy tamponnyi helyet pl.:)

46. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 42. - Eb85e22a13)
2014. máj. 26. 20:44
Nagyon igazad van! Én is mindig viszek magammal mindenhová kis túlélő feleszerelést vagyis nem igaz mert egy esti kiruccanásra kis lap táskába nyilván nem mindent,de kézfertőtlenitő,tükör,szájfény,szemcerka,parfüm,zsepi plusz a szokásos dolgok mellet mindig van. És minden miniben :)
45. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Eb85e22a13)
2014. máj. 26. 18:37

Igen, telen ezert viszek magammal, de tavasszal mar nem gaz, mediterran helyen elek, marciustol altalaban mar a nadragokhoz nem hordok harisnyat, hanem mezitlab+ decolleté cipo vagy chanel (hatul nyitott, elol zart magassarku jellegu cipok). Szoknyahoz marciusban meg veszek fel de mar csak 20 deneset.


En gyerekek elott nagyon pedans voltam, csakis kistaskaval mentem mindenhova, ahova csak azzal szokas. Mar egy gyerek is bezavart ebbe a szokasba, es vihetnek 1-1 taskat mindegyiknek a kis cuccaival de valamit fel kell aldozniuk, ezert kialakitottam egy rendszert, hogy 1 gyerek-1 valtas es 1 jatek (nintendo vagy szinezo vagy lego), de slussz. Anyos szokott is szolni, ha osszekoszoljak a masodik cuccot is, hogy"nincs nalad meg egy valtas?" "nem hoztal tobb jayekot nekik?" Ilyenkor gondolom, most hulyeskedik vagy mi? Van olyan 3 gyerekes anyuka, aki 2-3 ora etterem miatt kisboronddel indul el otthonrol, hogy 2 valtas cucc is legyen es tobbfele jatek is???:DDD


Szerintem tanuljanak meg vigyazni a holmijukra es ennyi. Jo lenne, ha mar abban a korban lennenek mind! Ja, es van, aki annyit sem visz, mint en, es erdekes, a gyerekei nem koszoljak ossze magukat.

44. eb85e22a13 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2014. máj. 26. 18:23

Telen csupasz labbal , szoknyaban az nalam egyenlo lenne a felfazassal.

En sem szeretem a nagy taskat. Ha gyerekem is lenne, szerintem 5 taskam lenne.:D

43. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Eb85e22a13)
2014. máj. 26. 18:16

En a potharit a gyerekek cuccai koze teszem:) mert muszaj vinni mindig mindenkinek 1 valtas csereruhat, barmi esetre. Ha a picur leonti magat, ha a kozepso bepisil, a nagy vigyaz magara de sose lehet tudni, pl a kozepso leonti a nagyot:)) plusz jatek mindenkinek. Ezt egy kulon tatyoba teszem nekik es odateszem a potharit, amugy en olyan vagyok, hogy ha nem lenne nalam, max leveszem es anelkul vagyok, mar volt ra pelda. Telen muszaj, hogy vigyek, gyerekekkel eleg annyi, hogy az olembe veszem es a tepozaras cipo mar ki is szakitotta.


De azert ezek nelkul is van egy csomo cucc a taskamban, en is olyan vagyok, hogy egyszer tortenjek valami olyan, hogy nincs nalam egy szukseges dolog, onnantol kezdve fix resze lesz, mert maga az elmeny ben em marad es legkozelebb attop felek, hogy megint megtortenik, ezert a biztonsag kedveeert... Pl idegesito, ha beszakad a kormunk, szoval legyen reszelo, de ragtapasz is, ha valaki verzik, meg ilyenek. En azert tomom tul a taskaimat mert nem szeretem a nagymeretut, csak a kozepes meretet, de annyit szeretnek benne tartani, ami egy nagy taskaban fer csak el. Etteremben pedig nem szep, ha nagy taskaval mesz, mert nem oda illik, pochette illene, de az tul kicsi, ezert a kozepes meret egy felmegoldas, hogy "ne nezzenek ki", helyzethez illo legyen, meg hatareset, de ne is szenvedjek egy pochette-el, amiben csak egy-ket dolog fer el:)

42. eb85e22a13 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2014. máj. 26. 16:47

Nalam semmilyen taska nem birja sokaig egyebkent,ezert sem foglalkoztam nagyon vele..,megszoktam a jelenseget. En nem normalis modon hasznlom ki a taskaimat.Rajtam az osszes noi ismerosom is borul, hogy ez mar tenyleg durva..:d

Mivel olyan tipus vagyok,aki mindenre mindig fel van keszulve. Sok utazas miatt is van,meg a kattantsagom miatt is.:D Nalam pl.mindig van tu,cerna,pot felso,tobb fesu,vekony hosszujju,kaja,ital,kv lefozve,mini asvanyviz,tolto,tobb telefon,hajveg apolo,testpermet,vitamin, kv.tejszin,zseblampa,wc fertotlenito,eldobhato wc uloke vedo, baba torlokendo, kez fertotlenito 2 fele,evoeszkoz,stevia,a szokasos dolgokon kivul. Mint sminkes,zsebkendo,toll,notesz,parfum,gyogyszerek,tampon,tukor,kulcs,penztarca,iratok,tablet,ilyesmi. Ezen kivul van egy nagyobb taskam,amiben van meg vastagabb felso,lapos cipo,pot harisnya.

Ez nem csak nekem jott eddig jol,hanem pl.a munkatarsaimnak, baratnoimnek,akik tudtak,nalam minden van,ha esetleg elszakadna vmi,kifogyna, elkenodne, le lenne ontve..,koszos lenne..:D

Mondjuk en a dietaim miatt sem bizhatok semmit a veletlenre, nem lehet az,hogy ehes vagyok,gyorsan beugrok es megveszem a kajat.Kv-t sem iszom edesites nelkul,de cukorral, szintetikus sz.rral vegkepp nem.

De tejet sem iszom,csak 1 fajta kv.tejszint. Igy arra is keszulni kell.

Sok no alig visz magaval valamit,es is ki is nevet, de mikor pl.egy rendezvenyen felszalad a harisnyaja,ki van akadva, es mehet haza kicserelni, elrontva a programjat. Vagy leeszi a vilagos felsojet vmi.kajaval,ami nagy foltot hagy. Nalam is gyakori ez,de nem akadok ki,kicserelem a mosdoban,autoban.

Egyebkent ez rendkivul a targyhoz tartozott..

Bocs, forumindito.:D

41. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Eb85e22a13)
2014. máj. 26. 13:38
Nekem olyan van, ami kulsoleg textilboritasu es ha jol emlekszem, mar 7 eves. Mondjuk a bor elonye, hogy konnyebben tisztithato de ez a textilboritasu nagyon tartosnak mutatkozott. Sot, szegenyke, en annyira megtomom mindig, de csak birja es birja:)))
40. eb85e22a13 (válaszként erre: 38. - Gribedli***)
2014. máj. 26. 13:24
4 eve volt ez kb. Mikor hazakoltoztem 2 eve kulfoldrol koltozesnel beleraktam vmi dobozba, es anyukamhoz elvittem a tarolojaba, ugy emlekszem. Nem eset le csat,a zippzar is jo volt, egyszeruen a bőr ilyen gyorsan elhasznalodott. Mondjuk mindig dugig pakoltam ,szokasomhoz hiven. Nem foglalkozom mar vele. De koszonom, hogy leirtad a tapasztalataidat, es a segitokeszsegedet.
2014. máj. 26. 08:57
Sziasztok, én a Zarát és aPromodot szeretem igazán. De főleg leárazáskor megyek vásárolni.;)
38. gribedli*** (válaszként erre: 37. - Eb85e22a13)
2014. máj. 26. 08:45

En semmikepp nem hagynam ennyiben, mert utolag is erdemes megjavittatni, ha nem talalsz olyan szakembert a kozeledben, aki jol megcsinalja, erdemes elkuldeni hozzajuk.


Evekkel ezelott, nem minosegi hiba miatt, de tenyleg tul sokat hasznaltam egy Lv hatizsakot, mar regota megvolt, elkopott a borzsinor, amivel fent ossze kell kotni, hogy ne nyiljon ki. Eloszor levagtam a kopott reszt a zsinorbol es meg ment egy ideig de sehol nem talaltam ilyen rozsaszines beige borzsinort, megrendeltem toluk, elkuldtek (fizettem, mert nem panasz volt, elkopott). Nem kellett kidobni, eredeti most is minden rajta es ugyanugy hasznalhatom:)


De ha teszem azt, kibomlik egy varras, leszakad egy csat, ebben az esetben is erdemes elkuldeni. Nem kerul sokba, ha a taska erteket nezed. Bocs, nem kioktatni akarlak, csak az olasz nok igy csinaljak, van nekik 10 eves guccitaskajuk is, a vilagert sem vennenek ujat, ha javithato, elkuldik megjavittatni:)

37. eb85e22a13 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. máj. 26. 02:34
1 ev alatt ment szet, de nem mostani a story. Tobb eves.. Csak a markak miatt jutott eszembe.
36. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Eb85e22a13)
2014. máj. 25. 19:40

Ha szetmegy egy gucci taska 1 ev alatt, nem tudom, hogy 1 ev utan van-e garancia, de azert par honap utan meg siman visszakuldheted es ha nem is cserelik ki, garantaltan megjavitjak, eredeti "alkatresszel" es ha a level, amit irsz hozza, eleg jo, akkor meg ingyen is (sot, en nem tudok olyanrol, hogy valakinek, aki panaszkodik, ne ingyen javitsak meg). De nem az uzletnek kell szolnod, hanem a ceg kozpontjaba kell irnod.


Egy baratnomnek kicsereltek a LV taskajat igy. Egy meno uzletben vette, es eszrevette, hogy az egyik kantarja olyan 5 centivel hosszabb. Visszavitte az uzletbe ahol azt mondtak, hogy sajnaljak es esetleg kap kis % engedmenyt, NO csere. Erre o azt mondta, hogy nem, mert ha szezonon kivul veszi, akkor is jar az engedmeny es akkor sem a hibas taskara. Irt egy szep kis levelet a kozponti irodajukba, es el is kuldte a taskat (akkor mar 1 honapja hasznalta). Es visszakuldtek neki egy ujat, normalisat. Es mail is volt, hogy elnezest kernek es koszonik, hogy jelezte a hibat. Ha nem el vissza vele az ember, nem szoktak rajta problemazni.

2014. máj. 25. 13:34
Van még egy gondolatom a márkákhoz. Igazábóm amiket itthon veszünk és itthon jó márkának számit lehet máshol annyira nem ismerik. És a klasszikus tényleg valódi jó márkák és a kiváló minőségü ruhák,cipők,táskák stb-et itthon nem nagyon lehet kapni mert a magyarok azokat nem tudják megfizetni.Máshol én is vettem már itthon ismeretlen márkájú ruhát,cipőt amiket évek óta hordok és tartja magát. De azokat itthon nem is ismerik. Itthon vannak a tucatmárkák és abból öltözködünk,nem mondom,h mind nagyon jó minőség,de azért ha valaki körülnéz nagyon nagyon akkor szert lehet tenni jó cuccokra. Mert az tény,hogy itthon a lehúzás megy inkább ezért oda kell figyelni és éppen ezért nem vagyok hajlandó egy zarás vagy mangós ruhát azonnal megvenni ha bejön egy új kollekció. Mert nem az a valódi ára. Inkább megvárom a leárazást mint már irtam és akkor veszem meg a körülbelüli valódi árán.
34. eb85e22a13 (válaszként erre: 31. - D1e807c461)
2014. máj. 25. 12:26
Kar, hogy nem egy varosban lakunk, itt nem talalok jo varronot. Pedig annyi ruham van,amit kicsit at kellene alakitani..
33. eb85e22a13 (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2014. máj. 25. 12:23

Nem tudom, sotet vagyok,mint a kut.:D

Lehet,hogy ezt a legtobb embernel jobban tudom..

De kosz,h.kioktattal: D

Egyebkent amit irtal nem csak a cipogyartasra igaz.

De van meg azert par eredeti olasz ceg is az altalad felsoroltakon kivul.

Arrol nem beszelve, hogy van egy eredeti,sorszamozott Gucci taskam, szetment 1 ev alatt. Nem Mo-n vettem.

2014. máj. 25. 12:05
ha van olyan ruhadarabod, amit már nem használsz, bontsd fel a varrásait. a részei alapján egy másik anyagból szabj ugyanolyat, s ugyanúgy varrd össze. így kezdd.
31. d1e807c461 (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2014. máj. 25. 11:54
nem nehéz megtanulni, akár egyedül is. néhány hónap alatt menni fog. igaz, édesanyám kisegített, ő varrónő. :) egyszerű dolgokkal kell kezdeni. youtube-on is találsz videókat.
30. Bcicus
2014. máj. 25. 11:46
Desigual a kedvencem, ott sokat vásárolok, emelett szeretem még a Mangot.
29. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Eb85e22a13)
2014. máj. 25. 09:10

Azt tudod ugye, hogy attol meg, hogy olasz, mert az olaszoknal keszult, nem olasz minoseg, hanem kinai es kinaiak csinaljak?


Tudom, mert napi szinten elokerul ez a dolog, a kinaiak itt nyitnak cipogyarto uzemeket, hogy torvenyesen rairhassak, made in italy, mert a helyszin stimm. De mind az alapanyagok, festekek nem olasz gyartmany. Milanoban es Pratoban (Toszkana) egymast erik az ilyen kinai cegek. Az igazi olasz iparnak ez mar komoly problemat jelent, valojaban ami olasz cipo es er valamit, az a nagyobb markak kozul kerul ki meg most is, szoval gucci, ferragano. Ezekben megbizhatsz. Jo minosegu meg a geox, elerheto aron es a hogan.


A hogant kulonosen jonak tartom, ezek csak utcai sportcipok, vagyis nem edzesre, hanem sneakers (varosi gyaloglasra) jellegu sportcipok, nagyon cselesek mert 6 centivel megemelik a magassagot, es hosszabbnak latszik a lab is, de megvan az illuzio, hogy sportcipoben vagy. A 6 cm-es belso toltes "rejtett", kivulrol csak masfel centis a talpa van. Cseles, mi?:))))

28. eb85e22a13 (válaszként erre: 27. - Grizus)
2014. máj. 25. 02:07
Engem sem. Inkabb az erdekel pl.egy ciponel, hogy bőr legyen, es lehetoleg olasz. Viszont kozmetikai cuccokban ragaszkodom jo par markahoz.
27. grizus
2014. máj. 25. 01:30
Semelyik. Nem érdekelnek a márkák.
26. gribedli*** (válaszként erre: 25. - D1e807c461)
2014. máj. 24. 23:04
Tok ugyes vagy! :))) Barcsak en is tudnek ugy varrnj, hogy mindenemet megcsinaljam! De nalam felvarras, zoknistoppolas es pici javitasok az, ami meg megy, utana megall a tudomany...
2014. máj. 22. 19:13
saját gyártmány.
2014. máj. 22. 15:02
Ja még az esprit is jó minőség,de én ott nagyon nem találok semmit magamnak. Van pár cuccom onnan,de nem sok. Ott inkább a férfi cuccok a jók,a férfi farmerok.
2014. máj. 22. 14:45
A street one nagy kedvenc, de bármi jöhet, ha tetszik.
2014. máj. 22. 13:55
kínai:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook