Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sértés-e valamit annak nevezni ami? Mi a véleményed? "A krumplileves lehet-e krumplileves? fórum

Sértés-e valamit annak nevezni ami? Mi a véleményed? "A krumplileves lehet-e krumplileves? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
92. mamma2
2014. júl. 26. 08:49
...bumm...itt aztán jó kis vita alakult ki a nagy semmiről:DDD..., hogy ki kit járatott le-ki-be és stb. az már mellékes...már mindenlébekanál is megszólalt:DDDD
91. 4ef9451d27 (válaszként erre: 88. - Attszabo)
2014. máj. 25. 07:07

Akkor nem értem miért kellett egyáltalán elindítani ezt a fórumot?

Szerintem nem a klubbot sikerült evvel lejáratni!

90. fildus (válaszként erre: 88. - Attszabo)
2014. máj. 24. 22:47

A stílusod meg egyenes bicska nyitogató!

Szabad vélemény nyilvánítás van, az és azt ír erre a fórumra, amit szeretne, jah, hogy fáj az igazság?

89. fildus (válaszként erre: 88. - Attszabo)
2014. máj. 24. 22:46
Ok, akkor Hoxa-val esetleg töröltetni lehetne az egész fórumot, mert értelme semmi...
2014. máj. 24. 22:30

Igen tisztelt IQ ellenőr!

Még is csak érdekes a dolgot amit indítottam ha Te szombat délután a ragyogó napsütéses időben a gép előtt ülsz mint pasi, és a női portálon posztolgatsz, a fene nagy IQ-dal. Talán neked sincs jobb dolgod mint segíteni az előző hozzá szólónak?! Igaz családba marad!!! Tudod elmekegték a kecskék. Ha bekerülsz a PC*be nincs titok! Akinek beteg a teste nem szükségszerű hogy az elméje is az legyen, lehet a Te IQ mérőd nem pontos.


Más:hodanyo Azt az inaktivitást mindenki, aki a fórumot olvasta tudta miért volt, hogy egy kemó kúrán vettem részt. Ott azért nem a fórum volt az elsődleges. Ennyire azért ne boncolgassuk mert az olvasata ennek a fórumnak már nem a lényeg, hanem a "sérelem>kontra>védekezés.

Ha esetleg van még hozzátartozó a klubból aki posztolni óhajt ilyen-olyan stílusban a fórumba nézze el nekem hogy nem óhajtok tovább reagálni a dologra!!!

87. 889ba11443 (válaszként erre: 1. - Attszabo)
2014. máj. 24. 17:13

x-betegséggel nem fordulunk orvoshoz?

x.bet néven fogalmad sincs miről szól a klub?

Olvasom a hozzászólásokat,cukorbeteg klubról van szó...

Gondolom több diploma szükséges hogy kitaláljuk miről is szólhatnak a hozzászólások...

Bocsi de az IQ-dat nagyban tükrözi a fórumindító bejegyzésed!

Látom nincs jobb dolga egyeseknek mint ilyen baromságokról indítani fórumot!

IQ NINIJÁK!

2014. máj. 24. 16:35

Próbáltam kívülállóként olvasni a fórumban,holott az említett közösség tagja vagyok én is.

Igenis,sokat viccelődünk,hecceljük egymást,tévedés hogy fafejűek,maradiak humortalanok lennénk...

Nem vagyunk azok,annak ellenére hogy sokan többféle bajjal,betegséggel küszködnek a klubon belül és nagyonis komoly dolgokkal! Annak ellenére sem hogy korbeli különbségek is akadnak közöttünk...Egy igazi "nagy családdá" kovácsolódtunk össze,és nagy örömmel fogadjuk az új tagokat is,akik hasonló cipőben járnak,és maximálisan próbálnak a klubtagok tanácsokkal,vagy akár csak tapasztalatokkal segíteni azokon akik ennek szükségét látják!

Nem 1 embernek nem tetszett a -nevezzük nevén a dolgokat- cukisok,cukroskák viccelődős megszólítása a fórum indítójának....

IRRITÁLÓ volt,mert mindannyiunk keresztnevét ismerte az illető...Ja hogy nem jegyezte meg?

Akkor sem volt gond,mert a nickneveinket is használjuk!

Bezzeg amikor én a nicknevén szólítottam őt nem egy másik általa megadott néven(mert hirtelen nem jutott eszembe a másik) akkor a végletekig fel volt háborodva, hogy leavanzsálom-az ő szavait idézve-pedig ő választotta a nicknevet,nem mi...na mindegy!

Akkor ez nem volt számára probléma!

A lényeg az egészben hogy érthető és tiszta sor legyen:

Klubbon belül kértük hogy ne hsaználja ezt a köszönési formát(cukroskák,cukisok),mert több embert zavar,maradjunk a keresztneveknél,vagy nickneveknél...

Mi volt ebben sértő nem értem ?

Mert stílusilag kérés volt csupán ,és apszolút nem dorgáló formába!

Mindennapos téma nálunk a cukorbetegség,nem tabu és beszélünk róla nap mint nap,tehát az is tévedés hogy tabu lenne.

Sőt főzünk,filmezünk,gyerekezünk,unokázunk,állatozunk stb...Mikor milyen téma jön éppen elő...

A fórum indítója egyébként az inaktivitása miatt már nem tagja a klubnak,és gondolom a sértettség beszél itt belőle...

Én minden jót kívánok neki az életben,és kívánom hogy találja meg a számára megfelelőbb családiasabb ,barátságosabb,HUMOROSABB közösséget...


Mindezt csupán azért írtam le mert azért

az éremnek 2 oldala van....

2014. máj. 23. 14:09

Talán valóban szerencsésebb lett volna nagyobb körültekintéssel kezdeni az ismerkedést, mert a kedves szellemességet - ez a megszólítás simán elment volna ennek - sokan nem tudják venni, a humorérzék sokaknál hiánycikk. Ahogy ezt a mellékelt ábra is mutatja.

Viszont ha én ennek a klubnak egy bejáratott tagja lennék, nem hiszem, hogy ezt szóvá tenném, haragudnék érte. Sőt, azt hiszem örülnék, hogy egy kedves, pozitív, szellemes új taggal bővül a csapat. Persze csak abban az esetben, ha AKAROM egyáltalán, hogy bővüljön a csapat. Meg ha az egész közösség pozitív irányba próbál mozogni és nem az önsajnálatban tobzódik.


Egy klub arról szól, hogy valami közös okból együtt vagyunk és adunk egymásnak valamit pl. tanácsot, segítséget. Ez eleve azon az alapon működik, hogy mindenki más személyiség eltérő habitussal és képességekkel. Ezt alapból az életből már tudjuk és el kell tudni fogadni.

Ha olyan szigorú egy klub szellemisége, szabályzata, hogy az egyéni sajátosságokat sem tűri meg, akkor nem tudom, hogy érheti el a célját, hogy hoz létre valami felemelőt.

Milyen klub az, ahol valaki nem lehet önmaga? Én nem szeretnék ilyennek a tagja lenni.

84. Csipkerózsika (válaszként erre: 81. - Fildus)
2014. máj. 23. 13:53

Mért nem szép dolog? Erről szól az egész Hoxa!

Ő nem nevezte nevén a klubot, ellenben objektív véleményekre volt kíváncsi, hogy vajon tényleg hibát követett-e el, vagy pedig szimplán "helyre akarják rakni".

83. Csipkerózsika (válaszként erre: 3. - F6390e6b9b)
2014. máj. 23. 13:34
Egyetértek veled? Milyen klub az, ami egy probléma miatt jön létre, amit viszont meg sem lehet nevezni?
82. ina87
2014. máj. 22. 10:25
atol füg ki h fogja ezt fel vagy ép el pl egy x betegséget lehet ugy is kezelni h beszélnek rola de ha lehet akk nyilván nem viccelnek vele mert hát elég már a beteségböl nem h poénkodjunk vele...
81. fildus (válaszként erre: 80. - Attszabo)
2014. máj. 22. 09:38

Mindegy is, hogy róla, vagy Rólad van szó...

Nem szép dolog panaszkodni, kiteregetni dolgokat.

Fórumot indítani, megmagyarázni, belemagyarázni dolgokat ami nincs. Persze, hogy többen megjelentünk a klubból itt, de azt hiszem ez természetes... Remélem még sok ilyen értelmes fórumot indítasz, hogy "A krumplileves lehet-e krumplileves". Helyette ajánlanék egy jó könyvet elfoglaltságként!

2014. máj. 21. 23:20

Kedves fórum hozzászólok köszönöm a kommenteket, akár pozitív vagy negatív olvasata van!!! Szándékosan nem szóltam közbe, mert én kérdeztem és választ vártam, sem vitatkozni sem magyarázkodni nem akartam legalább is ezzel befolyásolni valaki véleményét. Kezdéskor leírtam a véleményem.

Azért így utólag engedjetek meg egy kis szösszenetet.


Nem bántó szándékkal indítottam a fórumot! Kizárólag a megszólításról szólt az ejnye-bejnye.

A klubot is anonim említettem az a 1-2 klubtag hozzászóló fedte fel aki még arra sem vette a fáradságot hogy nick név alapján beazonosítson, de azt tudja hogy én rosszul viselkedtem?!

Hát kedves 21. fildus

nem volt és nincs is olvasható naplóm nem tudom hogy olvashattad??? Te a Lap.v.-vel keversz össze. A 79. fildus hozzászólásod is ezt tükrözi.


5. Warnika Kezdőben megírtam hogy nem szélsőségről szólt a fáma. A cukorb. és a rákb. között fényévnyi a különbség!!! nekem elhiheted!!


45. gizus58 Igaz nem vagy a klub tagja, csak a párja a gazdának így ....

Nem beszélve arról hogy hova és mikor, mivel rondítottam?! Szerintem aki elolvassa a kezdő kommentet és ezt látja benne az nem érti a kérdés lényegét. A szabályzat nem említi a betegség ködösítését vagy virágnyelven említését.

Nem ez a betegség az amit szépíteni vagy titkolni kell, hanem minden pillanatában tudomásul venni és e szerint élni, akkor még van esély egy élhető életre. Az önsajnálattól és az álszentségtől még nem lett jobb senkinek


.72. ÉletÉdesen Bizony a rosszindulat nem nyerő, főleg ha az egyszer vissza nyal mint a fagyi!!! Benned meg van a kellő jóindulat és a lojalitás? Egyébként bocsánatodat kérem hogy nem ültem egész nap a gép előtt körmömet rágva a válaszokat elemezve.

Remélem válaszoltam a kérdésedre.

A leírtakhoz még annyit fűznék hozzá, kinek nem inge ne vegye magára,

de akinek igen az jó lenne ha felöltözködne, beleértve magamat is!

Részemről ennyi.

79. fildus
2014. máj. 21. 21:06
Mellesleg a fórum indító önszántából lépett ki és nem pedig ki lett rakva, a kettő között van egy picike eltérés.
78. a0c1361e44 (válaszként erre: 29. - 3ceaf21574)
2014. máj. 21. 20:24

Áá, ez ne igaz. Mindig mozgok és mégis van egy csomó bajom. Az egyik hozza a másikat, de pl. én jót szórakozok, ha viccelődnek velem. A kollégáim megkérdezik, hogy bevettem e a gyógyszeremet, ha nem jut eszembe valami, a férjem vastagnyakúnak hívott, mostanság hattyúnyakúnak, amikor a porckorongsérvem miatt nem tudtam járni, vagy csak sántán, akkor meg mindig azt mondta, hogy szép a rózsám...csak egy kicsit libegős a járása:D

Persze érzékenyen is érinthet bárkit a humor is, de utána rá kellene jönnie, hogy rossz paszban volt.


Ja, és ahonnan kezdtem: a sport ellenére jön a fránya betegség.

77. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Warnika)
2014. máj. 21. 20:15

:D

nekem tetszenek, bár elég morbid...

76. b9efc5137c (válaszként erre: 75. - Malna64)
2014. máj. 21. 19:03

Ez valóban érdekes,pedig itt a lehetősége,hogy kérdésére választ kapjon.

A figyelem felkeltés,a klub,és a tagok lejáratása a cél.


Ettől a "krumplileves az krumplileves marad"!

2014. máj. 21. 18:56
Érdekes!A fórum indítónak semmi nyoma!Lehet csak olvasni szeret!?
74. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - Attszabo)
2014. máj. 21. 18:10

Elékpzelhetőnek tartom, hogy te is túlreagáltad a "dörgedelmet".

Lehet, hogy a klubgazda is humorizálni próbált valamilyen szinten, az írott szónak nincs hangszíne, hangsúlya, ezért nehéz.

Másrészt meg van az a pszichikai hatás is, hogy egy új tagok a régiek megpróbálnak akaratlanul is "beidomítani", helyretenni a miheztartás végett, mert hát mégis csak ők a régiek ... :)

Ha ez jó szándékkal történik (és miért ne úgy történne?), akkor rövid idő után át lehet esni a tűzkeresztségen, és teljes jogú taggá válni.

Mindig az újnak kell jobban alkalmazkodni.

73. b9efc5137c (válaszként erre: 39. - 3ceaf21574)
2014. máj. 21. 17:46

A sport egészség,ezt jól mondod!

Nem vagyok bolond,de aki mozgáskorlátozott és 40-50 méter is sokat jelent számára az mit sportoljon?

Akkor ezek nem csak cukorbetegek,mozgáskorlátozottak de még bolondok is!:((


Neked milyen érzés volna,ha "bolondka,lábatlanka,stb.." néven szolitanának?

A betegséget magába is nehéz el viselni,de ha eről kap az ember egy kereszt nevet,hát nem hiszem,hogy jó érzés lesz neki.

2014. máj. 21. 17:37

Nem szokásom fórumokhoz hozzászólni,de most úgy érzem meg kell tennem!

Eddig olvastam csak,de kérdések sora merül fel bennem!

1,A fórum indító miért nem válaszol az általa indított fórum hozzászólásokhoz? hozzászólásokhoz?

2,Több hozzászólásból csak a vádakat és az észosztást érzem!

3,Aki nem ismeri a klubot,hogyan tud véleményt mondani a tagokról,azok szokásairól,egy szóval az egész klubban folyó tevékenységről!

3, Az emberek rosszindulata már szánalmas!

71. 7bdcce5a0f (válaszként erre: 62. - B486c9cf7d)
2014. máj. 21. 17:20
Pontosan ez a probléma,miért itt nyílvánosan síránkozik,lett volna alkalma,sőt van is a klubvezetővel,vagy az adminokkal megbeszélni a sérelmét.
70. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - 3ceaf21574)
2014. máj. 21. 16:32
Háát igen, azért halnak sorra élsportolók (is), mert annyira egészséges.
69. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - B486c9cf7d)
2014. máj. 21. 16:05
Az lehet mert ott van a legtöbb hozzászólás.Biztos megvan az okuk rá hogy így írták ki.
68. b486c9cf7d (válaszként erre: 67. - Érdekes73)
2014. máj. 21. 16:00
Ami azt illeti, en is csak a klubok listaban elolvastam az elso cukros klubnak a leirasat :D
67. Érdekes73 (válaszként erre: 66. - B486c9cf7d)
2014. máj. 21. 15:59
Hát van itt mindenféle klub találhat/csinálhat mindenki olyat ami neki megfelel.Gőzöm nincs itt melyikről van szó.
66. b486c9cf7d (válaszként erre: 63. - Érdekes73)
2014. máj. 21. 15:56

Oke, en nem ismerem egyiket sem, ugyhogy senkit nem vedek.

Ez amugy az a klub, ahol az a kiiras, ha valaki hosszabb ideig nem aktiv (2het?), elore jelezze, hogy tavol lesz vagy kiteszik legyen regi vagy uj tag?

Eleg ijesztoen hangzik, ott tenyleg veresen komolyan kell venni a szabalyokat ;)

65. gizus58 (válaszként erre: 61. - B486c9cf7d)
2014. máj. 21. 15:53

Egy közösségben nem mindenki gondolkodik egyformán, tehát, egy ember félre értheti, de ha már többeknek külön külön feltűnik ,akkor ott már nem az értelmezéssel van a gond.Nem is a falka szellemmel,hogy akkor ugorjunk rá és marjuk el,értelmes,segítőkész emberek mindannyian.

Lehet a szándék jó volt, annak szánta csak rosszul sült el!

Ja, és én nem vagyok annak a csoportnak a tagja, tehát nem ezért írom ezt.

64. Érdekes73 (válaszként erre: 61. - B486c9cf7d)
2014. máj. 21. 15:44
Ha van a klubnak egy szabályzata azt a belépő tagoknak el kell fogadni. Ha nem képes rá ne reklamáljon :)
63. Érdekes73 (válaszként erre: 62. - B486c9cf7d)
2014. máj. 21. 15:43
Kiteregette és ahogy írták a volt klubtársai elég egyoldalúan.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook