Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a különbség a szilikon csőrű itatópohár és a cumisüveg között? fórum

Mi a különbség a szilikon csőrű itatópohár és a cumisüveg között? (tudásbázis kérdés)


16. BlueJasmine (válaszként erre: 15. - Nanda)
2014. máj. 23. 08:40
:)
15. Nanda (válaszként erre: 14. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 22:29
Majd ügyesedik!:)
14. BlueJasmine (válaszként erre: 13. - Nanda)
2014. máj. 22. 18:18
Jó persze az is előfordul, de az enyém a sima cumitól meg mindig félrenyel,ahogy spriccel a víz a torkára :D Már ahogy a szájába teszem köhög -.-
13. Nanda (válaszként erre: 12. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 17:30
Az jó ha iszik!:) A lányom kifolyatja a szájából a vizet,hiába csöpögésmentes az itatója,így is el tudja áztatni magát!
12. BlueJasmine (válaszként erre: 11. - Nanda)
2014. máj. 22. 14:10
Igen :) Még most szokjuk. Olyan pofikat vág,ahogy beleszív :D kipróbáltam én is,ugye vagy 6 lyukon jön a víz belőle,vagy mennyi,de minimum 4,és furcsa neki :D de iszik belőle :)
11. Nanda (válaszként erre: 10. - BlueJasmine)
2014. máj. 22. 13:54
Nem biztos hogy szét fogja rágni!:) Amíg nincs foga addig meg ha rágja is,gondolom mert masszírozza az ínyét!
2014. máj. 21. 13:34
Meg is érkeztek... :) És nagyon jó. Még csak nem is csöpög,semmi, akkor sem ha nyomkodom, csak szívás hatására jön belőle víz. Szóval konkrétan a cumisüveg és e-között ennyi a különbség. Szerintem nagyon jó. Aztán ha lesz foga majd meglátjuk :D Akkor jöhet a műanyag :)
9. BlueJasmine (válaszként erre: 8. - Nanda)
2014. máj. 21. 11:34
Nekünk ma érkeznek, volt brands.hu-n akcióban egy csomó jó fajta, amihez ilyen kanalas utazó szett van meg stb... Kíváncsi vagyok hogy fog neki tetszeni :D Igaz ez mind szilikonos,amiket rendeltem. Mondjuk a sima cumi is megtette, viszont egy csomószor fogja a pici kezével, annak meg ugye van ilyen műanyag "füle",és azért rendeltem, hátha azt könnyebben fogja :)
8. Nanda (válaszként erre: 6. - BlueJasmine)
2014. máj. 21. 10:43

Egy műanyag csőröset kaptunk ajándékba,de abból nagyon nehezen jött a folyadék,nagyon kellett szívnia.De nem tudom más márka milyen lehet.

A puha csőröst nagyon szerette a fiam,mikor már járt,hozta-vitte magával,de ő pohárból is hamar megtanult inni.

2014. máj. 21. 03:37
A fiaimnak szilikon csorrel kezdtuk,sosem ragtak szet,mert alap volt,hogy iszik es leteszi,tehat nem volt lehetoseg ragcsalni.
6. BlueJasmine (válaszként erre: 4. - Nanda)
2014. máj. 20. 15:23
Na de jó,most vettem hármat :D Habár még nincs foga,szóval egy darabig jó lesz :D És a műanyag csőrös sem jó?
2014. máj. 20. 15:03
Több innivaló jön belőle,és a fülét meg tudja fogni.Vettem én is anno,de folyton szétrágta a szilikont?s izgulhattam,nem nyeli-e le.Kis türelemmel,meg sok takarítással megtanult először műanyag,majd üvegpohárból inni.Nem törte el azt sem
4. Nanda (válaszként erre: 2. - 1a49ae0064)
2014. máj. 20. 13:27

Szerintem nem kell rászoktatnod a csőrösre sem ha nem akarod!:)

Vegyél esetleg műanyag füles bögrét,azt jobban meg tudod fogni és nem veri ki olyan könnyen a kezedből.

De az itatópoharak jók ha menni kell valahová,autóban is például,de sajnos azok is csak addig cseppmentesek amíg nem rágják szét a szilikont!:)

3. BlueJasmine (válaszként erre: 2. - 1a49ae0064)
2014. máj. 19. 22:21
A csőrös elvileg cseppmentes, azért jó. Ugye a víz híg, stb... Folyik általában ha kell ha nem :D A kimondottan itatópohár, pedig segít, hogy ha csak "szórakozik" a baba, hogy harapdálja,nem fog közben folyni neki a víz,illetve lehet hogy nem is olyan szívesen rágcsálja. Én most rendeltem, mert még csak 4 hónaposak leszünk, és kíváncsi vagyok mennyivel jobb, mint a cumisüveg. De egyelőre ennyit tudok róla. :)
2014. máj. 19. 16:28

Lényegében egyformának tűnnek. A cumisüvegre nem szívesen szoktatnám rá a lányom, mert eddig nem kellett.

Lassan hozzátáplálunk és akkor kell majd plusz folyadék is. Arra gondoltam, hogy sima műanyag pohárra szoktatnám rá, de ma kipróbáltuk pár korty anyatejjel, ami azonnal a ruháján landolt, úgy kiverte a kezemből. Mindenképp rá kell szoktatnom a csőrösre?

2014. máj. 19. 16:25
Mi a különbség a szilikon csőrű itatópohár és a cumisüveg között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook