Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőkor az autón lévő szalagokat kinek kell beszerezni? fórum

Esküvőkor az autón lévő szalagokat kinek kell beszerezni? (tudásbázis kérdés)

2014. máj. 19. 14:07
Nálunk lufik voltak de mi vettük,a szalagokat is mi vettük volna!Ez szerintem a pár dolga.
5. Hmv.
2014. máj. 19. 13:56

Nálunk én vásároltam, amikor a lányomék esküdtek.

Előre fölszabtam kellő hosszúságúra a szalagokat, és amikor jött a vőlegény a menyasszonyért, gyorsan szétosztottam néhány jelenlévő fiatal lány közt, hogy kössék föl az autók antennájára, vagy a visszapillantóra.

De ez 15 évvel ezelőtt volt, akkor még nem volt szokás, hogy dekoratőrrel csináltassuk az ilyesmit.

A menyasszonyi autóval hozták a vőlegényt, előzőleg ő volt a virágüzletben a menyasszonyi csokorért és ott tették az autó motorháztetejére a virágdíszt.


Azóta már változhattak a szokások.

2014. máj. 18. 21:32
Nálunk mi intéztük, mindenki olyat kapott amilyet választott, piros, ezüst, öld és fehér volt.
3. simple (válaszként erre: 1. - Kíváncsicsi)
2014. máj. 18. 21:26
A dekoratőr fogja csinálni, ugyanaz aki a csokrokat meg az egyéb virágdekorációkat készíti.
2014. máj. 18. 21:24
Az ifjú pár szokta intézni, nekem a csokrom fő színével harmonizált.
2014. máj. 18. 21:21
Sziasztok! Amikor esküvőre autóval megyünk konvojban, akkor az autókon lévő szalagot nekünk kell venni amit a rádióra vagy tükörhöz kell rögzíteni? Van ennek valami etikettje, szín ügyileg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook