Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1013. lujza8309
2014. aug. 5. 15:02

Sziasztok! Én tegnap vettem, mert mostanába rászoktam az esti nassolásra és így sikerült sokat híznom... Remélem, hogy így sikerül leadnom pár kilot... Megpróbálok majd sportolni is mellé hátha úgy hatásosabb lesz...

Amúgy leginkább azért írtam mert itt olvasgattam egy kicsit és mindenkinél azt láttam, hogy azt írjátok, hogy drága... Én szerencsére olcsón tudtam beszerezni, mertba pingvin patikában most csak 2000 Ft

1012. budavar (válaszként erre: 1011. - Chiron)
2014. aug. 5. 08:26
Köszi....:)))
1011. Chiron (válaszként erre: 1007. - Budavar)
2014. aug. 4. 21:39
Szia- igen a székletváltozás a liszt miatt van -és semmi olyant nem zud letakarítani a bélfalról amit nem kellene- éppen hogy az a jó, hogy letakarítja. A hasznos baktériumokat táplálja viszont a pangó lerakódásokat és a redőkbe beszorult bélsarat kipucolja. Pirosas valami olyasmitől lehet amit ettél -pl cékla, dinnye, szilva. Ha nem ettél semmi pirosat akkor figyeld meg mitől lehet piros...
1010. bdf78cc352 (válaszként erre: 1009. - Mazsola81)
2014. aug. 4. 18:29
:)
1009. mazsola81 (válaszként erre: 1008. - Bdf78cc352)
2014. aug. 4. 09:06

Pontosan így van. Természetesen pár dekát mozog erre-arra, de semmi több.

A tabletta hatását viszont érzem. Az éhségérzet nem szűnt meg, de evés közben pár falat után totál úgy érzem, hogy nem tudok többet enni. Ez a hétvége nagyon jó próbaidő volt, ugyanis a szombati grillpartin és a tegnapi bográcsos ebéden sem tudtam annyit enni, mint egyébként.

Szóval bizakodó vagyok :)

1008. bdf78cc352 (válaszként erre: 998. - Mazsola81)
2014. aug. 3. 18:08
Ezzel nincs gond, márhogy megálltál.A plató is része a fogyásnak ilyenkor azt csinálsz amit akarsz akkor sem moccan a súly.kb 6-8hét is eltelhet, ne hízz és várd ki a végét!
1007. budavar
2014. aug. 3. 16:49
Ismét a liszt fogyasztóktól kérdezem,és megint bocs, hogy ilyen idióta téma: a kérdésem, hogy a széklet változott-e náluk? mert nekem időnként pirosas és zselés... gondolom dolgozik a liszt??? de nem szed le valamit a bélfalról, amit nem kellene?
1006. Chiron (válaszként erre: 1005. - Edesgabi)
2014. aug. 3. 11:40
Fel a fejjel - nekem ugyan nem egy kis gyerek miatt nem volt időm - és igen én megértem vannak olyan élethelyzetek amikor egyszerűen nem jut idő a rendszeres tornára / edzésre. Amikor egyszerűen nem lehet beprogramozni a saját idődet, mert olyan gyorsan íródik felül minden, hogy amikor már a 8. edzést / jógaórát mondod le zsinórban, annyira frusztrálttá válik az ember, hogy többet árt mint amennyit használna... És aki azt mondja, hogy arra jut időd amire szeretnéd - annak javaslom egy heti munka és életmenetemet kipróbálásra - azután beszélhetünk! Na de - nem ez a lényeg, hanem az, hogy csak a liszttel valóban nem lehet lefogyni - de nagyon nagy segítség lehet az igyekezetünkben, főleg ha csak nem csak arról szól, hogy kaja előtt megiszod - hanem ha szépen fokozatosan bevezeted az étkezésedbe. Én már pár éve használom - nekem segített. Mindenki maga fogja tudni a legjobban kitapasztalni, hogy hogyan tudja ízlésének megfelelően használni. Azt tanácsolom, bátran kísérletezz vele! Sok sikert.
1005. edesgabi
2014. aug. 3. 11:10
Köszönöm a segítséget! Egyébként én nem azt várom, hogy lefogyasszon. Van egy egy éves kislányom, akit nem igen tudok senkire sem rábízni, mert mindenki elfoglalt. Gyerek mellett nem lehet olyan könnyen ugrálni, itthon egyedül pedig nehéz. Amit nem tudok megállni, az az, hogy ha éhes vagyok, akkor ne egyek. Mivel a gyereknek kb 4 oránként adnom kell enni, igy mindig ott a kísértés.... Én csak azt várom, hogy a kezdetekben segítsen valami, ami kicsit talán csökkenti az étvágyam. Egyébként jártam és járok is tornázni. Lustának nem igen mondanám magam, de akinek van gyereke, az tudja, hogy mire vége a napnak és este van addigra örül, ha ágyat ér. Nekem ez a véleményem, és tudom, hogy mindenkinek arra van ideje, amire szakít, de ez sokszor nem könnyű. Azt pedig nem értem, hogy ha valaki segítséget kér, akkor mért kell mindjárt flegmáskodni és ítélkezni. Ezt a véleményt is el lehet mondani ugy, hogy a másikat ne bántsuk meg....
1004. ubi pretium (válaszként erre: 1003. - Vucuska)
2014. aug. 2. 20:13
Csak a liszt nem fog lefogyasztani egyetlen grammal sem!! Sőt!!
1003. vucuska
2014. aug. 2. 18:49
Èn is meg rendeltem a lisztet nagyon vàrom màr hogy meg jöjön mert nagyon le kène fogynom 15 kg boldog lennèk ha vègre sikerülne :)
2014. aug. 2. 16:54
Ugye nem gondolja senki azt,hogy csak maga egy por lefogyasztja??? Éledmódváltás!Ez a kulcsszó.Liszten nem élsz meg,ha eszel,de mondjuk lusta vagy mozogni,nem fogsz fogyni,ne várj csodát.
1001. ubi pretium (válaszként erre: 1000. - Edesgabi)
2014. aug. 2. 16:46
Bemész egy paleo-boltba és 1000 ft körül kapsz.Amúgy mind ugyan azt tudja,csak más a csomagolás.Ja,és az ördögnyelv is mint kiderült,egy az egyben konjac-liszt...Megnéztem,és valóban..
1000. edesgabi
2014. aug. 2. 12:54
Sziasztok! Szeretnék Konjac lisztet rendelni, de nem tudom melyiket válasszam.Tudnátok segíteni abban, hogy honnan érdemes rendelni?? Köszönöm előre is!
999. zscser
2014. aug. 2. 11:04
Sziasztok! Fogyókúra illetve súlymegtartás érdekében eladó 1 doboz Cafemadar homeós bogyó. Kb. 5 db hiányzik belőle!
2014. aug. 2. 10:05

Sziasztok! Január óta kalóriaszámlálásos módszerrel próbálok a rámszaladt feleslegtől megszabadulni. Csodásan is ment a dolog, hiszen 75kg-ról 67-68 kg-ra fogytam. De most megálltam...

Olvasgattam a bejegyzéseket és arra jutottam, hogy én is kipróbálom. Egyenlőre nem a lisztet, mert attól bevallom tartok kicsit. Elmentem egy gyógynövényboltba és ott ajánlották a FitoVital ördögnyelv kapszulát. 450mg hatóanyagot tartalmaz egy kapszula, napi kettőt kell szedni.

Valaki szedte már ezt a fajtát? Mik a tapasztalatok?

2014. aug. 1. 20:52
Válaszoltam a privikre.De senkinek nem ajánlom az én drasztikus fogyókúrámat.Hatásos,nem egyszer bevált,de nem egészséges,ti ne így csináljátok!!
2014. aug. 1. 10:41

Sziasztok!Ördögnyelv Extra kapszula (44 db) eladó!

Akit érdekel, az nyugodtan írjon, árban megegyezünk!

995. zsenci (válaszként erre: 982. - Hencsi_90)
2014. júl. 31. 23:15
Edzeni ekkora súlynál még gyilkos lenne. Majd picit később. Mai mérés:96kg.
994. Chiron (válaszként erre: 993. - Hencsi_90)
2014. júl. 31. 15:21
Régen jártam erre - tudjátok-nyár, szabadság :D - és mi vár erre ma a fórumon? KÖSZÖNÖM - azért bátorkodtam annó megosztani a konjac liszt tapasztalataimat mert szívből reméltem, hogy másoknak is oly sok jót tesz majd mint nekem! Váljon egészségedre / egészségetekre! Nyaralás alatt is sokat segített - volt olyan is, hogy éppen majd meghaltam az éhségtől túrázás közben, és konjac liszttel "laktam jól". :)
2014. júl. 31. 09:05
Hálám örökké üldözni fogja azt a fórumozót,aki ideírta hogy konjac liszt
2014. júl. 31. 09:03

Beszámoló 3.nap

El sem hiszem,hogy kibirom nasi nélkül,és hogy nem eszem hat óra után semmit,sőt még jól is érzem magam :)

991. Dianna.1 (válaszként erre: 990. - Ubi pretium)
2014. júl. 31. 08:36
Dejó! :)
2014. júl. 30. 16:07
Amúgy egyre azon kapom magam,hogy ízlik a liszt :) És még az emésztésemet is helyrevágta pikk-pakk.
2014. júl. 30. 16:00
Énsem ajánlom,hogy bárki is kipróbálja,nagyon elrontottam vele a gyomrom,soká tartott,míg helyrejött
2014. júl. 30. 15:57
A brutál fogyókúrával már énis találkoztam. Szalagavatóm előtt ezy hónappan csak vajaskenyeret ettem kettőt naponta és egész nap almaecetes vizet ittam. Így fértem bele a szuperszűk estélyi ruhámba
987. ubi pretium (válaszként erre: 986. - Hencsi_90)
2014. júl. 30. 15:29

Reggel ezzel indítom a napot,délben nagyon könnyű ebéd,ami nálam sokszor csak zabpehely,aztán még délután 4 fele egy újabb adag liszt,vacsinak meg egy kis gyümölcs.

De mint írtam,én brutál módon fogyózom,mert nagyon depis vagyok az elhízás miatt,szóval a módszeremet nem ajánlom senkinek!!!Én fogytam már így többször,de ettől még tudom,nem egészséges.Viszont fogyok :)

986. hencsi_90 (válaszként erre: 985. - Ubi pretium)
2014. júl. 30. 15:26
Megkérdezhetem hogyan csinálod?
2014. júl. 30. 15:00

Én már teljesen átálltam és ráálltam a Konjac-lisztre.Egyre inkább bejövünk egymásnak :)

-4kg/hét

2014. júl. 30. 11:53

Górcső alatt a konjac liszt-tesztelem magamon:)

Na szóval:arra jutottam,hogy jó ha eszem előtte vsgy utána,mert így tovább tart a telítettség. Tegnap 16:00kor ittam meg a katyvaszt,ettem rá zöldségleveskét,egészen lefekvésig nem kellet kajára gondolnom,pedig esti tv előtti nassolós vagyok. Hát most nemhiányzott

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook