Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


53. Elyn (válaszként erre: 52. - Gloriosa)
2014. máj. 31. 16:13
De jó, hogy leírtad.Én 61-62 kg-ról indulnék, úgyhogy hasonló súlycsoport vagyunk. Ehhez a súlyhoz a heti 1 v. 2 kg fogyás nagyon jó...Ha nekem is beválik, később többféle gyártásút is ki akarok majd próbálni én is. Jelenleg a koffeines variáció szimpatikus ,fáradékony, alacsonyabb felé tendáló vérnyomású vagyok..
2014. máj. 31. 16:00
Hétfő: 59.7kg Péntek: 57.7kg Eddig ennyi a mérlegelésem, csökkentett táplálkozás mellett, meglátjuk a folytatást... Legközelebb a netaminosat fogom választani, mert abban nincs koffein (ami kicsit zavaró ebben) és magasabb a hatóanyag tartalma. Sok sikert Mindenkinek! :)
51. Elyn (válaszként erre: 46. - Thomaidu)
2014. máj. 30. 16:35
Mindenképpen gratula neked, már így is szuper vagy, de kitartást a továbbiakhoz..Egyébként pedig a kisugárzás, az elégedettség sokszor még többet is ér, mint néhány kg minusz...
50. hanna427 (válaszként erre: 48. - FormulaGirl)
2014. máj. 30. 11:32
dupla mennyiséget kell belőle szedni.
49. hanna427 (válaszként erre: 48. - FormulaGirl)
2014. máj. 30. 11:29
úú, ez kevés. viszont mellé adnak egy kis teát. :) micsoda átverés.
48. FormulaGirl (válaszként erre: 47. - Hanna427)
2014. máj. 30. 10:37
a zöldteás változatban, 1 kapszulában: 333mg van
47. hanna427 (válaszként erre: 46. - Thomaidu)
2014. máj. 30. 08:57

500mg / tabletta van benne, mint a többiben :)


viszont nincs mellépakolva egyéb pörgető anyag ( koffein), ami sztem előny!

én két napja szedek egy másik terméket, eddig 1,5 kg mínusz. és tényleg csökkenti az étvágyat, én , aki egész nap tudnék enni, most úgy erőltetem magamba a kaját.

érdekes. mindenesetre kíváncsi leszek, hosszú távon mi lesz az eredmény.

46. Thomaidu (válaszként erre: 26. - Qksika)
2014. máj. 29. 22:45

Ahogy a hozzászólásomban említettem, a netaminosban NINCSEN KOFFEIN, sem zöld tea, sem semmi más a glükomannán-on kívül, abból viszont a legtöbb valamennyi sztárolt termék közül, tehát bátran szedhetnéd, ha akarod.

Nem nagyon dicsekszem vele, de a tény az tény: rólam 18 kiló ment le 3 és fél hónap alatt, pedig a napi legnagyobb fizikai teljesítményem, hogy gyalog le és felmegyek a 3.emeleti lakásunkba, a munkahelyemen egész nap szinte csak ülök.

Azért nem is dicsekszem, mert legalább ugyanennyit még le kell dobjak magamról, tehát szép nagy malac vagyok. Viszont úgy mennek le a kilók, hogy - így félúton - már újjászülettem, tele vagyok energiával, tök happy vagyok.

Mivel semmi mást nem csinálok másképp, mint eddig, csupán az Ördögnyelv kapszulákat eszem pluszban, ennek a "kotyvaléknak" a hatása számomra megkérdőjelezhetetlen.

Hát, csak ennyi, szedem csendben tovább...

2014. máj. 29. 22:27

Sziasztok!


A netaminosban NINCSEN KOFFEIN, ráadásul a hatóanyag tartalma (glükomannán)is messze a legmagasabb valamennyi termék közül, még az agyonsztárolt zöldteás kivonattal kombinálténál is, habként a tortán pedig minimum egy ezressel olcsóbb nála.

Én a 60 szemes kiszerelésűből a 4.dobozzal szedem, 1 doboz 30 napig tart(reggel éhgyomorra szedem be az elsőt, ráiszok fél liter vizet, a másodikat pedig ebéd előtt, szintén fél liter vízet legurítva utána. A legeslegfontosabb viszont a nap folyamán további 2 liter víz elfogyasztása!! 3 liter minimum kell, enélkül nem telít el a kapszula tartalma, ennyi víztől viszont tényleg úgy megdagad az ördögnyelv kivonat, hogy egy falatot is alig tudsz majd enni. Ennél kevesebb vízzel egyszerűen nem éred el a hatást, próbáltam kevesebbel, de úgy sz.rt se ér. Tudom, soknak tűnik a 3 liter, főleg vízből, de csakis így érhetsz el eredményt.

Már egy hét után úgy kellett magamra erőltetni, hogy egyek valamit, úgy elvette az étvágyamat, nekem, aki gyakorlatilag bármikor, bármit, bármilyen mennyiségben meg tudtam enni.

És a lényeg: a 4.hónapban már 18 kiló mínusznál járok, úgy, hogy semmi, de semmi nehézségbe nem ütközöm. Eszem, iszom, stb.

Tehát napi 2 szem a koffein mentesből, 3 liter víz és mindent ugyanúgy, mint eddig (enni úgyis egyre kevesebbet fogsz).

Majd írok kb. 1 hónap múlva újra, hogy hol tartok.

2014. máj. 29. 21:34
Én is most azt szedem de most a màsikat vettem meg...
2014. máj. 29. 20:44
Én a celsus félét szedem, nekem bevált.
2014. máj. 29. 18:46
Sziasztok melyik a jobb amit a celsus gyàrt vagy amit a netamin?
41. Elyn
2014. máj. 29. 16:06
Felénk is lehet már kapni, de 9500 Ft.Még szétnézek, hátha lesz valahol olcsóbb is..
40. ubi pretium (válaszként erre: 39. - Gloriosa)
2014. máj. 28. 21:36
Nekem sem igazán undorom volt,inkább az a jó szó,hogy nagyon nem kívántam a legfinomabb falatot sem,holott aznap még nem is ettem.Most nem szedem,mert a méregtelenítésbe nem veszem bele,meg hát csak néhány szem van,de azért majd beveszem azokat is.Én is úgy vagyok,hogy ha nem eszek és tudok mellette mozogni(nem semmit nem eszek),akkor jöhet,a többi nem érdekel :)
2014. máj. 28. 21:20
Én ilyet nem tapasztaltam, hogy rá sem néznék a kajára, főleg, hogy étteremben dolgozom és sokszor tálalom is az ételeket, így dupla kihívás, gondolhatjátok. :) Nem mondom, hogy nem kívánom meg, de meg tudom állni + kevesebb adagokat eszem és ami (szerintem) a legfontosabb, hogy este nem vacsorázom, csak turmixot iszom és nem halok éhen. Nekem pici mellékhatása ez a belső pörgés, de aludni tudok tőle, ez az egy kis negatívum, de elviselhető. Lehet, hogy az egész placebo, de letojom, ha fogyok tőle! :D Azért írom ezeket ilyen részletesen, hátha tudok Nektek is segíteni.
38. Elyn
2014. máj. 28. 20:45
Persze lehet, hogy szedte Csisztu Zs. a kapszulát, de hogyan lehetnek ők hitelesek, ha ők ezért a reklámért nem kevés pénzt kaphatnak. A férje pedig tudom, hogy érdekelt bizonyos táplálékkiegészítők forgalmazásában, valószínűleg ebben is, mégha csak közvetetten is .De teljesen mindegy, a dolgukat elvégezték,ők is és a Pamela celeb is, jó reklámot csináltak, gloriosának és a többieknek viszont 100-szor jobban hiszek. Annak idején, 2-3 éve Gombos Edina is lefogyott valami édesgyökértől..jó pénzért, ami persze nagy semmit nem ért, ebbe a hibába nem akartam mégegyszer esni.
2014. máj. 28. 19:11
Én úgy kb. 15-16 szemet kaptam,eddig egyszer vettem be belőle,de úgy megijedtem a hatástól,hogy abba is hagytam :) Bevettem,rá a sok víz és olyan jóllakottság,tele pocak érzés volt,hogy kajára ránézni nem bírtam.Egész nap.Ez nekem durva volt.Még jó,hogy nem tudok egy dobozzal venni,egy hónapig nem ennék :)
36. ubi pretium (válaszként erre: 29. - Qksika)
2014. máj. 28. 19:07
Lényegtelen,hogy fogyott,de bizony több helyen elmondta,hogy használta ezt a kapszulát,méghozzá az orvos férje javaslatára!!!
2014. máj. 28. 18:48
Én a rózsaszín dobozosat vettem +zöld teával, 60db kapszula 8790.- Ft, napi két szemmel pont egy hónapig elég, naponta nem is kell több. Hétfő óta 1.5kg-ot fogytam, de a táplálkozásomra is nagyon odafigyelek...
34. Elyn
2014. máj. 28. 17:30
Egyféle létezik , vagy több "márkával " is lehet találkozni? ti melyiket használjátok? és az mennyibe kerül, hány szemes?
2014. máj. 28. 13:50

meg kell nézni, az adott készítménynek mi a fő összetevője, kiderül, melyik készítmény mennyit tartalmaz belőle, és adnak-e hozzá esetleg más anyagot is ( koffein, tea stb)

az ördögnyelv ezek szerint nem más, mint a - glükömannán.

32. vir93
2014. máj. 28. 12:09
Ördögnyelv vagy ördögnyelv Extra? Vajon melyik hatékonyabb? Most láttam, h már extra is van. Gondolom annyi lehet a különbség, h fehér és újabb a doboz és talán más a gyártó. Szerintetek? Próbálta valaki ezt az újat?
2014. máj. 27. 18:56
Kávét ne igyatok mellé és, ha nem túl sokat kell fogynotok (max. 5-7kg), akkor elég reggeli és ebéd előtt 1-1db kapszula.
2014. máj. 27. 07:43
Én is szedem az ördögnyelv kivonatot eddig 3 kiló ment le 2 hét alatt én csoki függő vagyok de most egyáltalán nem kívánom a csokit.Sok folyadék bevitel kell hozzám és egyszerűen hihetetlen hogy tök jól fogyaszt!
29. Qksika
2014. máj. 26. 23:05

2013.12.02-án Csisztu fogyásának még ez volt a titka egy bulvárlapnak adott interjúja szerint:

"Semmiféle extrém diétát nem követünk, a megvonásos étrendeknek nem vagyok híve. Csak pár alapelvet tartunk be: minél kevesebb szénhidrátot fogyasztunk, a fehér cukrot, fehér lisztet mellőzzük, nyírfa- vagy bio nádcukorral, illetve rozs- és rizsliszttel helyettesítjük. És nagyon

sok friss zöldséget, gyümölcsöt és fehér húst eszünk. A terhességem után elkezdtem járni Chili jógára. Ráadásul a nagy fiam egy örökmozgó, nem elég neki a heti három torna és az úszóedzések, így amikor este nagyon fel van pörögve, elmegyünk lépcsőzni. A környékünkön van egy olyan hely, ahol hosszú lépcső van, és ott szoktunk futkározni."

Szó sem volt semmiféle kapszuláról!

2014. máj. 26. 22:27

Nekem is csak 2-3 kiló kéne már, eddig 6 jött le életmódváltással és edzéssel, de a bogyót én is kipróbálnám, ha van értelme :)

Csak olyan újszerű még, hogy senki nem tud róla semmit, vagy csak alig :/

2014. máj. 26. 20:52
Én reggeli előtt 1db-ot, ebéd előtt 2db-ot szedtem be, szerintem bőven elég, mert tényleg kicsit pörgeti a pulzust. Azt nem mondom, hogy magát az ételek ízét nem kívánom, de nem vagyok elviselhetetlenül éhes, mindenből fele annyit ettem, mint szoktam és vacsora helyett turmixot ittam. Az eredményről később tudok beszámolni... :)
26. Qksika (válaszként erre: 25. - FormulaGirl)
2014. máj. 26. 19:03

2-3 kapszulát lehet szedni naponta. Olvastam egy az Ördögnyelv kapszulát árusító portálon, hogy valakinek 220/115-re szaladt fel a vérnyomása feltehetően ettől (ott lehet feltenni kérdéseket, csak nem válaszol senki!), hiszen elég nagy a koffein tartalma (3 kapszula:8,88 mg koffein + zöld tea, ami szintén tartalmaz koffeint)és én bár szívesen kipróbálnám tartok attól is, hogy a koffein álmatlanságot, ingerültséget, idegességet okoz, felpörget, valamint, hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerem hatását lenullázza, aztán szép sovány agyvérzéses leszek egy kerekesszékben.

Az ilyen irányú tapasztalatotokról is írjatok, ha van már.

Csisztu férjének pedig jó reklám, akár szedte az asszony, akár nem, ha átnyergelt a belgyógyászatról az obezitológiára, ez jobban fizető terület, hiszen a női hiúságra bátran lehet számítani. A fogyni vágyó ducik próbálkoznak a fogyással és fizetnek!Szedik a kapszulát, mellette diétázni kell és sportolni és akkor lehet fogyni, de ha diétázik és sportol az ember, akkor minek a méregdrága kapszula?! Na jó, tudom én, hátha besegít.

2014. máj. 26. 18:34
Aki szedi, hány kapszulát szed naponta a cuccból?
2014. máj. 25. 20:39
Sziasztok csatlakoznék hozzàtok én nègy napja szedem és tényleg csökkenti az étvàgyat naponta megiszom 3 liter folyadékot és figyelek az étkezésemre heti 3 szor tornàzok kivàncsi leszek az eredményre.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook